Знакомтесь. Слуги народа.

Freddi

New Member
Только не забывайте, что вы за этих воров стояли на майдане. А типичные теперь отмазы типа: "Мы не за него, а за свою свободу" уже не катят, поняли мы, какая у вас свобода. И отмаза "Никто ни в России, ни в Украине правды не знает" тоже не катит
Мне интерестно, а где ВЫ в это время стояли и чем занимались? И кто это поняли МЫ?
 

Wii

New Member
Где Я стоял? Я не стоял, а сидел на стуле перед компьютером в интернете и срался по этому поводу, прекрасно понимая, что это ни к чему хорошему не приведёт. Естественно, я оказался прав. "МЫ" - бывшие жители Украины. Я живу в России. Но Украину мне ОЧЕНЬ жаль. А Ющенко - ПИ*****. И ты не сможешь возразить.
 

mangust

патріот
Відповідь: Знакомтесь. Слуги народа.

Верховна Рада скасувала Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо протидії хабарництву».

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення парламент прийняв сьогодні на засіданні.

Зокрема, цей раніше ухвалений закон Президент заветував і повернув на розгляд ВР зі своїми пропозиціями. В той же час парламент не підтримав жодну з пропозицій глави держави.

Не змогла ВР подолати і вето Президента. За подолання вето проголосували лише 213 народних депутатів із 424, зареєстрованих в сесійній залі.

Таким чином закон вважається скасованим.

Даним законом передбачалася більш жорстка відповідальність за хабарництво в органах державної влади, правоохоронних і судових органах.

Для представників влади, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, за отримання хабара в розмірі 10 тис. доларів і більше пропонувалося позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією майна. Для суддів, прокурорів і слідчих за такий злочин — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Можливо, нардепуки вирішили, що місця в тюрмах не вистачить?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Знакомтесь. Слуги народа.

до повідомлення mangustа додам, що автором законопроекту був Гриценко. Ось ще інфа з
Сьогодні на денному засіданні Верховна Рада не здолала вето Президента на закон № 3428 щодо протидії хабарництву. Підсумок голосування вирішила позиція фракції Партії регіонів, яка переважною більшістю не підтримала цей законопроект.

Як заявив автор законопроекту Анатолій Гриценко, відтепер всі пересвідчилися у справжніх намірах політиків.

Законопроект № 3428 щодо протидії хабарництву був спрямований на кардинальне підвищення кримінальної відповідальності за хабарництво у найбільш «чутливих» до нього органах державної влади. Зокрема, за отримання хабара у 10 тис. доларів або більше чиновник мав каратися 15 роками позбавлення волі з повною конфіскацією майна. А працівники правоохоронної системи – судді, прокурори та слідчі – за хабар у 10 тис. доларів були б покарані на довічне ув’язнення з повною конфіскацією майна.

У першому читанні законопроект № 3428 було прийнято 372 голосами, у другому – 364 голосами народних депутатів. Профільний парламентський Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності схвалив цей законопроект. Але Президент використав право вето.

«Ющенко ветував законопроект, відразу ставши на сторону хабарників та корупціонерів. Янукович довго імітував боротьбу з корупцією. Але коли питання підійшло до безпосереднього вирішення, коли дійсно на шляху хабарників можна було поставити шлагбаум у вигляді жорсткої відповідальності, Партія регіонів «зіскочила», - коментує події Анатолій Гриценко.

Він вважає таку позицію «цинічною», адже на словах говорять про боротьбу з корупцією, а на ділі – протистоять спробам подолати це ганебне явище.

«Всі розмови про боротьбу з корупцією – це імітація. Сьогодні люди змогли побачити справжню позицію і діючого Президента, і того, хто претендує на цю посаду», - заявив автор законопроекту.

Голоси під час голосування за подолання вето Президента на закон № 3428 щодо протидії хабарництву розділилися таким чином:

Партія регіонів – 19 за, 149 не голосували;

БЮТ – 134 за, 18 не голосували;

НУНС – 12 за, 1 проти, 43 не голосували;

Комуністи – 27 за;

Блок Литвина – 19 за;

Позафракційні – 2 за
 

Djugashvili

Диссидент
Не перестаю восхищаться Нахраповым. Молодец !
В самую точку : все варианты - точны.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Знакомтесь. Слуги народа.

Продовження історії судді-засівальщика Зварича. Новий рівень.
...
Оказалось, что сразу несколько заместителей генерального прокурора, начальников управлений Генпрокуратуры, организовавшись в общественную организацию со скромным названием "Ассоциация прокуроров Украины", решили завладеть земельными участками и недвижимостью в разных уголках страны.


Главная характеристика всех этих объектов – их месторасположение. Они обязательно должны находиться возле моря, в парковых или рекреационных зонах.

Через указанную структуру руководство Генпрокуратуры обратилось практически во все крымские города и поселки: Евпаторию, Алушту, Ялту, Феодосию, Форос, Гаспру и Ливадию. Не остались без внимания карпатские и киевские лесные зоны: Яремче (Паляниця и Ворохта), Козелец и другие.

В половине случаев прокуроры просили землю для постройки офисных центров (?!), иногда – для отдыха прокуроров, а иногда в водно-спортивных целях. Часто в письмах указывались конкретные пожелания. Например, в письме к Гаспринскому градоначальнику землю просили в районе санатория "Жемчужина", а к Форосскому – в районе Тихой бухты.
...
Повністю стаття тут: . Там багато чого, скани ксерокопій документів про створення 2-х "Асоціацій прокурорів Украини", одна з яких прямим текстом ( є скани таких пропозицій ) пропонувала віддати під опіку другої, земельні ділянки, зробити блогодійни внески. Перша "Асоціація", яка робила таки пропозиції прав займатись комерческою діяльністю не мала, а друга була підприємством. Обидві очолює зам. генерального прокурора Украини.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

А з таким підходом як у вас... ну давайте тоді докопуватись до всих - чим хто заробляє, чому ж так не робимо ? І треба ж розрізняти чи то є легальний бізнес, чи напівлегальний чи може і зовсім кримінальний ! Це важливо, а звинувачувати людину яка намагається більш-менш легально заробляти гроші безглуздо, і гарно що їй це вдається, а от коли у владу іде кримінальний бізнес, звісно прикриваючись красивими масками і гаслами, то оце дійсно страшно !
Питання не в тому, хто скільки заробляє, а в тому, хто скільки бреше. Візьміть наприклад Тигипко: людина заробляє, і дуже добре заробляє. І чесно про це каже. А не починає косити під бомжа, що живе на 30 квадатах в передмісті і їздить на кредитному запорожці...
 

mangust

патріот
Відповідь: Знакомтесь. Слуги народа.

Керівник Головного управління Державної служби України Тимофій Мотренко заявляє, що 5,3% кандидатів на державні посади першої і другої категорій приховували факти про притягнення до кримінальної відповідальності.

"За 5 років 90% кандидатів на посади першої і другої категорій подали недостовірні відомості про себе. З них 72,9% - недостовірну інформацію про власні доходи, 7,7% приховували інформацію щодо адмінпротоколів за притягнення за корупційні дії, 5,3% приховували інформацію про притягнення до кримінальної відповідальності. 1,2% подали неправдиві відомості про освіту", - сказав Тимофій Мотренко, повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Керівник Держслужби уточнив, що посади першої і другої категорій відповідають рівню керівників центральних органів влади, губернаторів та їхніх заступників, а також директорів департаментів.

Тимофій Мотренко додав, що на державну службу щороку вступають 40 тисяч осіб. При цьому спеціальну перевірку проходять лише кандидати на посади першої і другої категорій, а це 250-300 осіб на рік. "Тобто, ми перевіряємо тільки 0,6% від усіх, хто приходить на державну службу", - повідомив він.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Наши избранники. мОральный облик.

почитайте так же комментарии к видео..
 
Зверху