Что Бют и ПР затеяли против Ющенка и НУНС.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Та я сам лише ввечері мав змогу увімкнути ТВ, і в випусках новин на більшості каналів "крутили" звернення проФФесора, в оточенні віруючих під стінами Лаври він співав, що не зазіхне на право народу України обирати собі Президента, що ніяк не можливо продовжувати повноваження цього парламенту до 2014 року, що зміни повинні пройти саме після виборів тощо... Одним словом - він білий та пухнастий, і ніякої "ширки" не буде.
Пізніше ведучі сказали що заява Тимошенко з цього приводу вже готова, її записали, і вона вийде в ефір о 20-00.
О 20-00 на 5-му каналі виступ відбувся, правда в куточку було зазначено "НАЖИВО", тобто не запис. Юля розказала, як вона готова була поступитися власними принципами, забути колишні образи, як вона ососбисто умовляла багатьох своїх однопартійців піти на об'єднання, що такий крок не зовсім є логічним з подіями майдану, але спільний ворог на ім'я "криза" змушує її це зробити... бла-бла-бла.
Треба віддати їй належне, оратор вона просто блискучий, але якщо порівняти все з тим, що казала вона та її однопартійці в бік "голубих", то хочеться сказати "не вірю". На закінчення вона сказала, що все ще сподівається, що таке обєднання відбудеться, бо за нього виступала і половина ПР, і більша частина НУ-НС і, звичайно, БЮТ.
Повторюю, що не мав змоги спостерігати всі ці події протягом дня, поачив лише фінал, тому й хотів почути думку тих, хто знає щось більше.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Что Бют и ПР затеяли против Ющенка и НУНС.

Ну про те щоб обирати Президента у ВР я чув преважно від регіоналів. Спочатку вони дурня вмикали, а останні дні вже мабуть їм розтлумачили, що потрібно казати і вони вперто доказували як це добре і всеодно Презедентом буде Янукович, тож ніхто нічого не втрачає. Зокрема я таке чув від Шуфрича, Герман, вчора, здається регіонал на призвище Стоян, на 5 копійок розтинався. А від бютівців я чув що непогано б було об'єднати усі сили парламента для боротьби з кризою, що останні дні, що рік тому. Стосовно великої підтримки виборів у парламенті я від них такого не чув, хоча останні дні і опирались проти цього не особливо. Може хтось чув, хто саме і де, з бютівців казав що він підтримує обирання Президента у ВР? Я не стверджую що я в курсі усього хто що казав. Просвятить.
Тож, якщо дивитись на все це відсторонено, то виглядає так: ПР провела акцію ми до вас приєднаємось, але ви при'маєте у ВР Януковича Президентом, Спікера і Прем'єра ми залишаємо вам. Суспільство таке не підтримало ( по опитуванням десь 20% за це ), у БЮТі довго вагались. Зараз намагаються відійти на початкові позиції. Янукович, ніби-то проти, ні до чого не причетний і чистий. Ну і БЮТу трохи рейтінги понизили.
Стратегічно, Януковичу зараз важливо знижати рейтінг Тимошенко, щоб впевнено потрапити у другий тур. Мета цієї акції досягнута.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Згоден, Юля свій рейтинг дещо понизила. Щодо обрання Президента в стінах ВР, то в сьогоднішньому виступі вона сказала, що хотіла принести в Україну європейську модель державного устрою.
А ще була хохма - сказала, що угода була майже готова, але остання примха Януковича була, щоби призначати на посаду Президента особу не молодшу 50-років. На такі недемократичні обмеження вона, звичайно, не могла піти, тому сказала своє однозначне "Ні", ну і капець "щирці" :).
 

seed

Забанен
Хм скоро тут будуть спеціалісти з НАСА, шукати інопланетян.
You must be registered for see images
На рахунок відсутності розуму у Тимошенко - згоден повністю, про пам"ять мабуть теж (або вона Історії України геть не вчила).
А взагалі оця "боротьба" з "кризою" (тобто об"єднання) більше схоже на "С ПР дружить, мы им обещали..." (с) Путин, а політтехнологи з ПР продинамили її.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Что Бют и ПР затеяли против Ющенка и НУНС.

Згоден, Юля свій рейтинг дещо понизила. Щодо обрання Президента в стінах ВР, то в сьогоднішньому виступі вона сказала, що хотіла принести в Україну європейську модель державного устрою.
А ще була хохма - сказала, що угода була майже готова, але остання примха Януковича була, щоби призначати на посаду Президента особу не молодшу 50-років. На такі недемократичні обмеження вона, звичайно, не могла піти, тому сказала своє однозначне "Ні", ну і капець "щирці" :).
Мда, про 50 років я вже теж у новинах почув. Може воно з самого початку так і планувалось регіоналами, погратися у об'єднання і поступово вимагати все більш і більш, аж доки у БЮТ не відмовляться. А потім казати: "Дивитесь, ми намагались!". В усякому разі ПР майже нічого не втрачає, а БЮТу репутацію "підмочили". Хоча, як на мене, якби вони не чипали Констітуцію, чи хочаб б на референдум виклали усі варіанти що є, було б краще щоб вони вже нарешті об'єднались. Щоб була чітка олігархічна сила. У такому разі спокійно могли б сформуватись права, ліва і центріська неолігархічна сили. А то граються, хто більш за гроши спонсорів казочок нарозказує.
 

seed

Забанен
Ні, планувалося вимагати таке, що у електорату БЮТ (якщо такий ще є, ті хто на БЮТ зароблять гроші я враховую, їм все одно) волосся дибки на спинах стане, а потім публічно засудити ці самі вимоги,відбивши частину елкторату. Досить смішно, але одне "АЛЕ", домовлялися то вони вночі, в кулуарах та де завгодно, а у СМІ ідеї узурпації перші виклали НУНС (на винуватців тобто БЮТ вказав особисто Президент), а ПР одразу ж підтримали(тобто засудили), дочекавшись слушну хвилинку. А те що БЮТ шукає точки дотику з ПР каже про одне : їхні спонсори у них розчарувалися, або взагалі вони спонсорів змінили.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Что Бют и ПР затеяли против Ющенка и НУНС.

БЮТ, ПР, Янукович, Тимошенко, Ющенко... а країна як була в дупі, так в ній і лишається...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Что Бют и ПР затеяли против Ющенка и НУНС.

після вчорашніх подій залишається привітати Тимошенко із гучним політичним похованням. ну воно і не дивно... так би мовити, вмерла під час пологів. народжували в таких потугах і все марно та ще і здоров"я /рейтинг/ підірвала. електорат відвернувся ...
дуже гарно поставлена акція від яника.1 свого конкурента він блискавично знищів, але і його рейтинг постраждав також. на тлі цих подій зріс рейтинг пацанюка, нунса і Свободи. хай прибютівці ще погавкаються і остаточно цим себе будуть знищувати. залишається побажати, щоб у них побільше ідіотських ідей виникало і тоді очищення влади пройде набагато швидше.
 

seed

Забанен
Zuzukа, зараз модно казати "перезавантаження". Не здивуюсь, якщо намалюють нові партії, повісять пару модних пик і "да здравствуєт" новий месія. Старий просто відпрацював своє.
 
Зверху