Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО
По поводу украинских князей, тогда не было вовсе такого понятия как "украинский", не было такого раздробления. Термин же украинский - новый, конец 18 - начало 19 века.
Ну, Ви ж як людина читаюча і розумна, не можете не знати, що термін Україна зафіксований ще 12 столітті, а отже існував ще й раніше. І з приводу роздрібленості теж Вам відомі факти існування удільних князівств, які то об'єднувались сильною рукою, то роз'єднувались.
Был единый народ, без всяких искусственных дроблений.
Невірно, була єдина держава, а в ній жили різні племенні етноси ( протонароди) - сівери, деревляни, кривичі, поляни і т.п. ,які відрізнялись мовою, одягом, культурою, віруваннями і які згодом стали основою створення єдиного українського народу і залишились на рівні етнографічних груп.
Ну, там Кий (пам'ятаєте?) Олег, Ігор, Святослав ,Володимир і ще кілька століть князівства. На території Сумщини були князівства - Воргольське, Воронізьке, Глинське, Путивльське, Липовецьке (нинішня околиця Сум) та ряд інших.
І лише Хмельниччина обмежила вплив князів на життя країни. Хоча нащадки київських, чернігівських та інших українських князів ще до революції мали певну вагу. Та й зараз може десь тиняються світами.
Интересно, что в момент основания нашего города Сумы, он был территорией России. Если уж на то пошло...
Це не зовсім так. Поселення на території Сум існували ще до появи Московського князівства/царства (напр. Липовецьке князівство з фортецею на території нинішньої вул. Тополянської). А щодо 17 ст., то південні кордони Московщини закінчувались на межі Курська, Воронежа, Білгорода - т.зв. Білгородська лінія. "За сією лінією вже починався дикий степ", - пише історик Д.Багалій (сподіваюсь, авторитетний для Вас). І саме сюди у 1651 році була спрямована перша хвиля козаків-переселенців з Гетьманщини після Берестецької поразки.