сегодняшнюю Украину я не люблю

Kramar

Іван Богун
Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

відповім на цю тему словами любимого мною класика:
а тим часом перевертні нехай підростають
та й поможуть москалеві господарювати...
Т.Г.Шевченко

Нічого додати. Слова Шевченка вкотре виявилися пророчими.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Почему многие отождествляют Украину и нынешнюю власть.
Нынешний президент,и памаранчевая власть это нарыв на здоровом теле Украины. Пройдет время и если они не угробят Украину то уйдут в прошлое как и коммунисты и будут напоминанием о том какими не надо быть и что не надо делать.
А можно ли любить Украину при такой власти? Трудно ответить на этот вопрос.Я думаю что нужно что бы не нормальные люди уезжали из Украины ,а сделать так что бы такие Ющенки и Зварычи и им подобные драпали с Украины без оглядки.
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: В

По-перше, дозвольте привітати Вас з поповненням Вашого словникового запасу новим словом "піндоси". Такого за Вами я раніше не помічав. Можливо нагадаєте той розділ Святого Писання, де Ви його відкопали? Був би вельми вдячний. Хоча навіщо так високо підійматись, спустимось на грішну землю, тут свої вчителі є. В такому разі немає меж для подальшого розширення Вашої лексики, час переходити до цілих фраз, наприклад
"позиции пиндосно-проституирующих пинчеров вылизывать пиндосам тазобедренные "интимы". Во як... Учіть та викладайте в своїх постах.
По-друге, був би вдячний Вам, коли б Ви потужились та окім порожніх, нічим не підкріплених слів виклали цитати осіб, яких Ви звинувачуєте в любові до "піндосів", в яких вищезазначені шанувальники "піндосів" хоч якось виявили свою любов до США, як то:
1) Падали долилиць при згадуванні про ієрархів будь-якої з церков, які мають керівні органи в Америці;
2) Називали американців своїми кровними братами;
3) Фанатично виступали за надання американському варіанту англійської мови статусу другої державної в Україні;
4) Врешті, хоч який-небудь прояв любові до "пиндосів".
А то Ваші звинувачення поки що схожі лише на порожній "трьоп", а Донбас, як відомо зі слів кандидата широко рекламованого в церквах МП, які для Вас є єдиними можливими в Україні, "паражняк нє гоніт".
Ваши поздравления как-то даже смешно выглядят, то есть, от пиндоса, под ником пиндоса, с аватарой пиндоса. Тем неменее спасибо :)

1,2,3,4 - интересные у вас критерии, под этот список попадает 50% населения Украины.
Вы что не понимаете, что брызгаете русофобским ядом на русских, а попадаете на украинцев? тем более не на худшую половину.
Посмотрим к чему это приведет...
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

відповім на цю тему словами любимого мною класика:

Т.Г.Шевченко

Нічого додати. Слова Шевченка вкотре виявилися пророчими.
Может следовало ради объективности упомянуть, что именно "москали" выкупили будущего классика и русофоба из "кріпацького рабства" и дали возможность получить образование. А классик заматерел и "отблагодарил" своих освободителей. Менталитет-то как был рабским, так и остался. Никакое образование не помогло. А слова действительно пророческими оказались. "Перевертні" выросли и помогают хозяину править. Вот только хазяином оказался не "москаль", а пиндос. Вот незадача.;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

Может следовало ради объективности упомянуть, что именно "москали" выкупили будущего классика и русофоба из "кріпацького рабства" и дали возможность получить образование. А классик заматерел и "отблагодарил" своих освободителей. Менталитет-то как был рабским, так и остался. Никакое образование не помогло. А слова действительно пророческими оказались. "Перевертні" выросли и помогают хозяину править. Вот только хазяином оказался не "москаль", а пиндос. Вот незадача.;)
lyolia, здається Вас знову заїло. Вам так слово "піндоси" подобається, що Ви його у кожному повідемлені повторюєте, а інколи і по декілька разів?
По суті. Ви впевнені, що Шевченко не відрізняв "москалєй які прагнуть господарювати" і "своих освободителей"? Може не потрібно ще й ТГ брудом обливати.
До речи, повторюю, якщо хтось іншої пози для себе, як на колінах, у своєї уяві не може утворити, то він ніколи і інших не зрозуміє. І все йому буде здаватись, що щось не так: якщо не перед Москвой на колінах, то перед Вашингтоном. Тому краще не кажить такого за когось: "Менталитет-то как был рабским, так и остался", кажить лише за себе.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

lyolia, здається Вас знову заїло. Вам так слово "піндоси" подобається, що Ви його у кожному повідемлені повторюєте, а інколи і по декілька разів?
По суті. Ви впевнені, що Шевченко не відрізняв "москалєй які прагнуть господарювати" і "своих освободителей"? Може не потрібно ще й ТГ брудом обливати.
До речи, повторюю, якщо хтось іншої пози для себе, як на колінах, у своєї уяві не може утворити, то він ніколи і інших не зрозуміє. І все йому буде здаватись, що щось не так: якщо не перед Москвой на колінах, то перед Вашингтоном. Тому краще не кажить такого за когось: "Менталитет-то как был рабским, так и остался", кажить лише за себе.
Лично я о Москве не говорю и слова. Может кому-то следует обратиться к окулисту, или к другому доктору? А мантру про "коленопреклонения" можете бормотать, стоя на коленях, сколько пожелаете. А о себе, точнее о своей гражданской позиции, я уже всё сказал. Для Вас повторюсь: Я за
Независимую от кого бы то нибыло Украину. И мне противно смотреть
когда кучка проплаченых вашингтонским обкомом мерзавцев и предателей тянет страну в колониальную зависимость.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Лукавишь Лелька, ой как лукавишь )))) Независимая говоришь... только от чего ? От своего личного решения, каким путем идти к процветанию, западным или восточным? Или независимо от результатов должна быть положена под "старшего" (тут я смеюсь на счет старшего) брата(а тут я протестую против инцестов )))) )?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

Лично я о Москве не говорю и слова. Может кому-то следует обратиться к окулисту, или к другому доктору? А мантру про "коленопреклонения" можете бормотать, стоя на коленях, сколько пожелаете. А о себе, точнее о своей гражданской позиции, я уже всё сказал. Для Вас повторюсь: Я за
Независимую от кого бы то нибыло Украину. И мне противно смотреть
когда кучка проплаченых вашингтонским обкомом мерзавцев и предателей тянет страну в колониальную зависимость.
Я б теж за Москву з радістю жодного слова не казав, але чомусь вона постійно про себе нагадує, втручаючись у те, що Україна, як незалежна країна, має сама вирішувати. І мені теж набагато більш сподобалась, якщо б наша держава мала змогу самостійно захищати свій суверинитет, а не заплющувала очі на заяви, на зразок "такой страны как Украина нет", лідера сусідньої "братської" держави. Тому, якщо Вам така незалежність до вподоби, то можете про Москву нічого і не казати, таке ставлення лише нагадує "або добре, або нічого"...
Про "коленопреклонения", "піндосів", "західних панів", "вашингтонский обком", "рабський менталитет", це Ви постійно бормочите, я лише вам відповідаю, що якщо Ви іншого не можете уявити, то будь які відносини за це і сприймаєте.
А відносно "колоніальної залежності" від США, якою Ви лякаєте, так це ще треба дуже добре "постаратися", щоб у такому становищі опинитися. Щось я не чув про таку країну, у якої хоча б такі відносини з США були, як у нас зараз з Росією.
 

Merime

New Member
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Прочитав усі пости. Про що тема - не зрозуміло. Але як черговий привід для роздмухування міжнаціональної ворожнечі годиться. Автору - залік (якщо це з власної ініціативи), або гонорар (якщо є замовник).
 

lyolia

Забанен
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

2 КОСТа .

Про Югославию, Ирак, Афганистан и пр.,пр.,прочие "оси зла" не слышали?
Избирательный слух у Вас однако. Слышите только то, что хочется. Официальную пропаганду вашингтонско-хоружевского политикума слышно, небось, хорошо?
 
Зверху