сегодняшнюю Украину я не люблю

Ориген

в пути
Ответ: Відповідь: Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Як кажуть в рекламі, іноді краще жувати, ніж говорити. Своїм невіглаством Ви поставили себе в безглузде становище. Я розумію, що Вам важко усвідомити, що значить бути справжнім патріотом України. Але не треба чіпати Сосюру - справжнього сина України, її славного патріота. Рекомендую зайти , ознайомитись, кого Сосюра вважав героєм України, а кого - її поневолювачем. А тоді вже посперечаємось.
Знаете, что я вам скажу, "Як кажуть в рекламі, іноді краще жувати, ніж говорити. Своїм невіглаством Ви поставили себе в безглузде становище."

открываем Биографию Володимира Сосюры вот от
и читаем, позвольте привести несколько выдержек:
У 1918р. В. Сосюра бере участь у повстанні проти кайзерівських і гетьманських військ. Невдовзі потрапляє на кілька місяців до петлюрівських загонів, тікає до червоних, восени 1919р. опиняється в полоні денікінців. У 1920 р. хворого на тиф В. Сосюру звільняють бійці Червоної Армії. Його розстрілювали денікінці, він стояв перед трибуналом, але мудрість голови трибуналу врятувала йому життя. У
1920р. В. Сосюра вступає до Комуністичної партії
. Продовжує писати.
1920р. в Одесі В. Сосюра — політкурсант 41 стрілецької дивізії
....

Вже добре знаного читачам талановитого поета відкликають з фронту до Харкова, де 1921р. В. Сосюра призначається інспектором преси при агітпропі ЦК КП(б)У.
....

У 1928 — 1929 pp. виходять поеми В. Сосюри «Вчителька», «Поет», «Заводянка», «ГПУ», публікуються збірки віршів «Коли зацвітуть акації», «Де шахти на горі»
....

У 1937р. В. Сосюра починає працювати над романом у віршах «Червоногвардієць»,

....

роки війни В. Сосюра як військовий кореспондент фронтової газети «За честь Батьківщини» бере участь у роботі українського радіокомітету, виступає як пропагандист і агітатор, виїздить на фронт. 1944р. поет повертається до Києва.

....

1947p. виходить з друку збірка поезій «Щоб сади шуміли», відзначена в 1948p. Державною премією І ступеня

...

У 1960р. за активну участь у розвитку радянської літератури поет нагороджений орденом Леніна.
1961р. поет присвячує XXII з'їздові КПРС поему «Щастя сім'ї трудової».

....

За збірки поезії «Ластівки на сонці» і «Щастя сім'ї трудової» В. Сосюра 1963р. удостоюється звання лауреата Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка.

Выводы делайте сами.
 

mangust

патріот
Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

Після нещодавних заяв Путіна і Лаврова про відокремлення Криму і розвал територіальної цілісності України,возлюбіть Росію.Дійсно в Вітчизні не без Юди.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

Может следовало ради объективности упомянуть, что именно "москали" выкупили будущего классика и русофоба из "кріпацького рабства" и дали возможность получить образование. А классик заматерел и "отблагодарил" своих освободителей. Менталитет-то как был рабским, так и остался. Никакое образование не помогло.
Щось я вже подібне чув про невдячного Шевченка - від "бритоголового Шрека" Олеся Бузини. А мабуть "следовало ради объективности упомянуть", як саме ""москали" выкупили будущего классика и русофоба из "кріпацького рабства". Невеличкий екскурс в історію...
Етнічний 100% німець Карл Брюлов намалював портрет етнічного татарина (сина татарського вельможі) Жуковського, який вони і розіграли в лотерею. Слід зазначити, що портрет виграла імператриця (етнічна німкеня; після Анни Іоановни та Елізавети Петрівни на російському престолі не було "своїх" цариць, всі "доставлялись" з Німеччини).
Як бачимо, ті, кого Ви називаєте "москалями" там і близько не стояли. Хіба що купляли квитки лотерейні (але не для того, щоби звільнити Шевченка; їх цікавив лише твір геніального Брюлова).
 

Ориген

в пути
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Кстати Карл Брюллов обрусевший немец
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: сегодняшнюю Украину я не люблю

Після нещодавних заяв Путіна і Лаврова про відокремлення Криму і розвал територіальної цілісності України,возлюбіть Росію.Дійсно в Вітчизні не без Юди.
Я сам себе дурний дурю,
Та ще й співаючи...

Т.Г. Шевченко

Но вы не переживайте, вы себя не дурите, вас дурят. Осталось только выяснить, когда вас дурят вы спiваєте?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Знаете, что я вам скажу, "Як кажуть в рекламі, іноді краще жувати, ніж говорити. Своїм невіглаством Ви поставили себе в безглузде становище."

открываем Биографию Володимира Сосюры вот от
и читаем...
А чому Ви не розказали, що за вірш "Любіть Україну" Сосюру партійні ідеологи заклеймили тавром "буржуазного націоналіста". Чому Ви не сказали про те, що поета не раз викликали "на килим" і розкатували по повній, змушували каятись ... Чому Ви не згадали, що після таких "конструктивних розмов" Сосюра вдавався до запоїв, а бувало, що й опинявся в божевільнях...
І чи прочитали Ви хоча б вступ до тієї поеми "Мазепа". Впевнений, що ні, коли верзете казна що. Там поет чітко прописав, що Мазепа - український герой, а Україна була поневолена. Хоча що для Вас Сосюра, Ви більше довіряєте МП з його анафемами. Справа Ваша, в які церкви ходити і яких священників слухати, але не треба чіпати Сосюру.
 

Ориген

в пути
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Извините но я вам привожу официальную биографию с официального сайта, заметьте не русского, а что ни на есть украинского, и как то очень странно что при всем том как вы говорите его не забрали в во времявеликой чистки 37-38 года, когда закрывали и не за такое, правда ли странно.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

вчинили як потворний журанлюга....... А весь вірш процитувати можна ?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

Извините но я вам привожу официальную биографию с официального сайта, заметьте не русского, а что ни на есть украинского, и как то очень странно что при всем том как вы говорите его не забрали в во времявеликой чистки 37-38 года, когда закрывали и не за такое, правда ли странно.
Официальная информация єта из архива СССР, или вы и это упустили....
Вы, в принципе, в состоянии вести ЧЕСТНУЮ беседу, а не быть последователем Януковича и Ко, а именно в подтасовке документов , перевирании и просто хамском разговоре?
 

bsv

Странник
Ответ: сегодняшнюю Украину я не люблю

вчинили як потворний журанлюга....... А весь вірш процитувати можна ?
С удовольствием

Не нарікаю я на Бога,
Не нарікаю ні на кого.
Я сам собе, дурний, дурю,
Та ще й співаючи. Орю
Свій переліг — убогу ниву! —
Та сію слово. Добрі жнива
Колись-то будуть. І дурю!
Себе-таки, себе самого,
А більше, бачиться, нікого?

Орися ж ти, моя ниво,
Долом та горою!
Та засійся, чорна ниво,
Волею ясною!
Орися ж ти, розвернися,
Полем розстелися!
Та посійся добрим житом,
Долею полийся!
Розвернися ж на всі боки,
Ниво-десятино!
Та посійся не словами,
А розумом, ниво!
Вийдуть люди жито жати...
Веселії жнива!..
Розвернися ж, розстелися ж,
Убогая ниво!!!

Чи не дурю себе я знову
Своїм химерним добрим словом?
Дурю! Бо лучче одурить
Себе-таки, себе самого,
Ніж з ворогом по правді жить
І всує нарікать на бога!


Особенно интересны эти строчки. Которые можно отнести к пиндосом ну и к НАТО
 
Останнє редагування:
Зверху