Есть ли в Украине демократия?

  • Автор теми Doz
  • Дата створення

Есть ли в Украине демократия?

  • Есть

    Голосів: 34 34.3%
  • Нет

    Голосів: 56 56.6%
  • Не знаю

    Голосів: 9 9.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    99

Doz

New Member
Зверюга сказав(ла):
А ви б не казали що я бачи чи що ні. Ви зараз проголошуєте якіс лозунги і звинувачуєте людей, а доказів у вас немає.....
Я Вам виклав все по пунктам, а Ви кажете що доказів немає. Якщо Ви ще скажете, що і рейтинг Ющенка піднявся порівняно з січнем 2005 року, я при цьому вже не здивуюсь.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Doz сказав(ла):
Я Вам виклав все по пунктам, а Ви кажете що доказів немає. Якщо Ви ще скажете, що і рейтинг Ющенка піднявся порівняно з січнем 2005 року, я при цьому вже не здивуюсь.
Шановний те що ви навели це не докази бо ці цифри можна тільки видумати..... Бо як ви кажете інфляція у нас зараз складає 20-30 то це інфляція котра була в Україні у 1992 році! Ви хочаб уявляєте що це таке??? Ви тоді мабудь щє і не пам’ятаєте тих отривних купонів.... І що до цін на паливо, так то незалежить від того хто кирує країною, а поперше обумовлено світовими цінами на нафту! І так далі! А у вас всі гаді і козли, а довести це ви невзмозі бо доказів, тих самих втеч інвесторів у вас немає!!!
 

Doz

New Member
Зверюга сказав(ла):
Шановний те що ви навели це не докази бо ці цифри можна тільки видумати..... Бо ік ви кажете інфляція у нас зараз складає 20-30 то це інфляція котра була в Україні у 1992 році! Ви хочаб уявляєте що це таке??? Ви тоді мабудь щє і не пам’ятаєте тих отривних купонів.... І що до цін на паливо, так то незалежить від того хто кирує країною, а поперше обумовлено світовими цінами на нафту! І так далі! А у вас всі гаді і козли, адовести це ви невзмозі бо доказіва тих самих втеч інвесторів у вас немає!!!
Ви, я бачу дуже ерудована людина. Тоді поясніть чому рейтинг Ющенка впав. Хто в цьому винен - ?, Ви - ? опозиція - ?.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Doz сказав(ла):
Ви, я бачу дуже ерудована людина. Тоді поясніть чому рейтинг Ющенка впав. Хто в цьому винен - ?, Ви - ? опозиція - ?.
А чому він впав??? Ви подивітся зараз у БЮТ 20% У нашої україни 20% и ось вам той рейтинг якій був на виборах!
 
О

октоген

Guest
ющ и юля противники в борьбе за власть их рейтинги нельзя складывать
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
А давайте сложим рейтинги всех партий в кучу! Представляете какой рейтинг будет!!! Вот это я понимаю - доверие населения... ггг
Ну а если серьезно, то Ющенко с Юлей, не забывая про Януковича тихонько идут ко дну...
 
З

Зверюга.ua

Guest
Sim$Dim сказав(ла):
А давайте сложим рейтинги всех партий в кучу! Представляете какой рейтинг будет!!! Вот это я понимаю - доверие населения... ггг
Ну а если серьезно, то Ющенко с Юлей, не забывая про Януковича тихонько идут ко дну...
Шановні, от чому ви думаєте що Ющєнко та Юля вороги??? Я взагалі бачу те що у таких партій як ПСПУ, Союз, ПР, КПУ, СПУ, відгизаються відсотки голосів, бо Юля зараз дуже популярна у тих регіонах де переміг януковіч, і те що вони підуть не блоком то теж передвиборний хід, треба мати дуже не здорову уяву що б вважати що це була сварка на віки між Юлею та Ющєнком!
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Знаешь что щас по настоящему популярно? Популярно послать их всех куда-то... Все партии и всех политиков.
Если ты думаешь, что слово Ющенко еще вызывает трепет, то ты ошибаешься... от его бывших сторонников я такого наслушался... таких гадостей даже я про него никогда не говорил.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Sim$Dim сказав(ла):
Знаешь что щас по настоящему популярно? Популярно послать их всех куда-то... Все партии и всех политиков.
Если ты думаешь, что слово Ющенко еще вызывает трепет, то ты ошибаешься... от его бывших сторонников я такого наслушался... таких гадостей даже я про него никогда не говорил.
А чего все ожидали от него???
 
Зверху