ВО "Свобода"

Проголосували б Ви за Тягнибока на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    200

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

Шановна, коли ви вже навчетеся гідно програвати? Подібною поведінкою ви ганьбете не лише себе, а й будь-які ідеї які ви підтримуєте.
Я надав чітке посилання. Хто хоче може подивитися і переконатися що брешете саме ви.
мде. передивилась навмисне всі програми із Тягнибоком і Свободівцями, які тільки могла знайти. немає там закликів до війни. із вашою позицією,Тягнибок скажевізьми ножа - хліба порізати - то ви подумаєте,що то заклик до різні. в дитячі ігри партія не грається.

Не може бути штучного Бога. Так і не може бути штучної церкви.
а ви впевнені, що всі церкви справжні і Боги істинні? чи хоча частина? вам гарантійний талон показали....

Так. Прийдіть на 9те травня на Червону площу в Москві і ви в цьому переконаєтеся.
я переконаюсь в тому, що є люди, які за своє воювали, а не за героїв.

Свобода сповідує демократичні принципи. Це написано в їх статуті.
Що є демократія?
а ви і статут читали? а дисциплінарний часом не підписували? чи може розкажете, що є дисциплінарний статут партії Свобода?
демократія в українському вимірі переростає в лібералізм, якщо лідер - ліберал.

Тобто т.як демократія по свой суті є протирічна і не має чітких меж, тому не можна чітко визначити що є демократією, а що ні. Тому будь-хто, хто виступає за демократію - виступає за "невідомо що", яке не має чітких принципів меж і кордонів...
я бачу, ви прихильник "героя" Сталіна. от і розкажіть нам, де він дів третину українців?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ВО "Свобода"

мде. передивилась навмисне всі програми із Тягнибоком і Свободівцями, які тільки могла знайти. немає там закликів до війни.
Як виражається один з форумчан: де вас навчили так професійно "вмикати дурня"?
а ви впевнені, що всі церкви справжні і Боги істинні?
Розумієте, якщо політична сила хоче створити "помісну церкву" в Україні аби не дати розповсюджуватися впливу Московського патріархату - то це вона робить не від віри в Бога, а лише з політичних міркувань. В такій церкві не буде Бога.
я переконаюсь в тому, що є люди, які за своє воювали, а не за героїв.
Тих, хто воював за своє лишилося вже дуже мало. Натомість є дуже багато тих, хто вірить що вони воювали за Сталіна.
а ви і статут читали?
А що, вас, шановна, в це діло не посвятили? Ай-ай-ай....
демократія в українському вимірі переростає в лібералізм, якщо лідер - ліберал.
Тобто лідер має бути авторитарний?
я бачу, ви прихильник "героя" Сталіна. от і розкажіть нам, де він дів третину українців?
Я? Прихильник Сталіна? Не було такого. Щось ви вже навигадували!
А яку третину, ви про що?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

дурня вмикнули саме ви, доказ в останньому реченні вашого посту. достатньо переливати із пустого в порожнє. вам не подобаються всі. це зрозуміло. можете бути вільні.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Православна - ні. Помісна - так.
Цікаво, а яка на Вашу думку церква не штучна - КП чи МП? Бо є такі індивіди, що штучною (розкольною, неканонічною, злочинною тощо) називають УПЦ КП.
 
Останнє редагування:

mangust

патріот
Відповідь: ВО "Свобода"

"Підтримка Всеукраїнського об’єднання "Свобода" на Сумщині є свідченням того, що націоналістичні ідеї та "Програма Захисту українців", які пропагує "Свобода", знаходять активне сприйняття серед українців по всій Україні, незалежно від регіону їх проживання", – заявив керівник виборчого штабу Сумської обласної організації Ігор Мірошниченко.

Рейтинг "Свободи" на Сході стрімко росте. Згідно з останніми опитуваннями, проведеними Центром досліджень місцевого розвитку 16-29 березня 2009 року у Сумах, за Всеукраїнське об’єднання "Свобода" на майбутніх парламентських виборах готові проголосувати 6,2% сумчан.

Довідка.

На виборах до Верховної Ради України сумчани голосували б: за БЮТ (22,8%), партію Арсенія Яценюка (11,2%), Партію Регіонів (8,1%), КПУ (7,9%), ВО "Свобода" (6,2%), Блок Литвина (6%), партію Анатолія Гриценка (5,1%), партію "Наша Україна" (3,2%). Проти всіх - 23,1%.

Опитування проведене 16-29 березня 2009 року Центром досліджень місцевого розвитку.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ВО "Свобода"

На виборах до Верховної Ради України сумчани голосували б: за БЮТ (22,8%), партію Арсенія Яценюка (11,2%), Партію Регіонів (8,1%), КПУ (7,9%), ВО "Свобода" (6,2%), Блок Литвина (6%), партію Анатолія Гриценка (5,1%), партію "Наша Україна" (3,2%). Проти всіх - 23,1%.
А ось це не може не радувати! Рейтинг "Проти всіх" навіть віщій ніж у БЮТ! Народ поволі прокидається, є ще думаючі люди і не всім демократи промили мізки! Так тримати! У нас тики є шанс зірвати вибори!

Цікаво, а яка на Вашу думку церква не штучна - КП чи МП? Бо є такі індивіди, що штучною (розкольною, неканонічною, злочинною тощо) називають УПЦ КП.
"Вважати" можна багато чого, але то не значить що воно відповідатиме істині. На скільки мені відомо, УПЦ КП (на відміну від УПЦ МП), нажаль, не є канонізованою. Можливо я помиляюся? Якщо так то виправте мене.
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А ось це не може не радувати! Рейтинг "Проти всіх" навіть віщій ніж у БЮТ! Народ поволі прокидається, є ще думаючі люди і не всім демократи промили мізки! Так тримати! У нас тики є шанс зірвати вибори!
А чому ви хоч радуєтесь? «Проти всіх», це не «Геть усіх»… тому не бачу сенсу ваших надій на зівання виборів…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ВО "Свобода"

При досягненні певного відсотку голосів "Проти всіх" вибори вважаються не дійсними.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А ось це не може не радувати! Рейтинг "Проти всіх" навіть віщій ніж у БЮТ! Народ поволі прокидається, є ще думаючі люди і не всім демократи промили мізки! Так тримати! У нас тики є шанс зірвати вибори!
1. Так а чему радоваться??? Тягныбоку??? Это хорошо, что он только в горсовет прошел. Надеюсь, с ВР у него такое провернуть не удастся провернуть.
2. Ну я б удивился бы если б БЮТ набрали бы больше процентов. Они вобще-то вобще хотели снятся...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

1. пройшов не він, а сила Свобода. і не у міськраду, а обл раду.
2. знятись із виборів усіми можливими шляхами, щоб уникнути ганьби.
 
Зверху