Где жизнь лучше в Украине или России?

  • Автор теми Doz
  • Дата створення

Где жизнь лучше, в Украине или России?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    424

Haup

козаченько
Ваще здесь все неправильно!!! Как можно спрашивать у людей, которые проживают в Украине, где лучше живется?
 

Doz

New Member
Haup сказав(ла):
Ваще здесь все неправильно!!! Как можно спрашивать у людей, которые проживают в Украине, где лучше живется?
1. Ця тема для того, щоб ми поділились своїми думками стосовно кращого життя двох сусідніх держав.
2. Якщо в Україні життя й дещо гірше ніж в Росії, то це можна (потрібно) визнати й не верепенитись.
3. Треба вимагати від нової української влади рішучих кроків щодо покращення рівня життя в Україні.
4. Після проголошення незалежності шанси в Україні були набагото кращі порівняно з Росією у відношенні виробництва, промисловості, сільського господарства, освіти тощо. І де ми зараз? Ми відстали не лише від Росії, але й від :multi: інших країн СНД, наприклад Білорусі.
5. Якщо у нас в Україні життя буде гірше ніж в Росії й надалі, то Євросоюзу нам не бачити в найближчі 25-30 років.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Чимось схоже на передвиборну агітацію, Ви ніяку партію не представляєтет? :)
 

Doz

New Member
Ravenne сказав(ла):
Чимось схоже на передвиборну агітацію, Ви ніяку партію не представляєтет? :)
Я безпартійний. На минулих президентських виборах голосував за Ющенка і ходив на Площу незалежності його слухати. Проте, я маю майже повне розчарування в ньому, як і більшість моїх знайомих. Ми при Ющенку стали жити набагато гірше, ніж до виборів. Все занепадає. Яка цікава ситуація: поганих справ нова влада за 10 місяців встигла наробити, а гарних - ні. Я вважаю, що ми жили краще ніж росіяни два останні роки до виборів, а зараз - мені соромно, що я голосував за Ющенка. Не потрібно Ющенку когось зі свого оточення прилюдно звинувачувати, це не прикрашає Україну. Він сам підбирає команду і повинен сам перед народом відповідати. Дякую! :duel:
 
Останнє редагування:

VinDizel

=|||---190кг---|||=
В чомто могу сагласится! Пакашо изменения тока в худшую сторону! Но нужно не тока винить всех, а и самаму чото делать и строить свою жизнь и свою страну! Я патриот и поетому щитаю, шо мы все вместе должны строить ане бить, грабить и портить УКРАИНУ!!!!! :bud:
 

Andys

New Member
особенно когда вокруг грабят грабят и грабят ...
 

Гвоздь

Финский студент
Sanctus сказав(ла):
В росії можли во комусь і краще. Але в мене немає біжання переїзджати до маскалиіїї. Україна це моя батьківщіна і вона для мена Найкраща. А те, що там зараз вищий рівень життя, так це я вважаю, що ненадовго, ми їх доженемо і будемо попереду. Слава Україні
Если Ураина твоя родина,то выучи язык:)...
1.Переїзджати--правильно було б--переїздити(здається)
2.батьківщина--краще було б Батьківщина:)...
ЗЫ:СЛАВА Україні!
 

VinDizel

=|||---190кг---|||=
Язык не главное! Головне - самоусвідомлення того, що ти є дитиною неньки України і мусиш робити все для її процвітання!!!!!!!! :box:
 

Doz

New Member
VinDizel сказав(ла):
Язык не главное! Головне - самоусвідомлення того, що ти є дитиною неньки України і мусиш робити все для її процвітання!!!!!!!! :box:
Ви правильно все кажете. Але, ми простий народ і працюємо на її процвітання, а олігархи її граблять, і політики з президентом цьому сприяють (наприклад закон про недоторканість депутатів місцевих рад). :leb:
 
Останнє редагування:
Зверху