Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
бугага... ЗЕлохи, у кулеби все буде, а у вас? :D


22.01.20 15:49
"Все у нас буде": Кулеба пояснив, чому Україна відмовилася від ідеї створення митного союзу з ЄС

Митний союз з ЄС - це просто красиве гасло, за яким ховаються невигідні нашій країні економічні реалії. Метою України залишається вступ до ЄС, який автоматично передбачає і створення митного союзу.
Про це віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба написав на своїй сторінці в , інформує
"Шановні співвітчизники, які тегають мене і звинувачують у зРаді, будь ласка, не читайте тільки заголовки, читайте текст новин", - закликав Кулеба.
За словами Кулеби, митний союз - це складова частина членства в ЄС, до якого як до своєї стратегічної мети продовжує рухатися Україна.
"Митний союз зараз, саме на цьому етапі - це навіть не тактика, а просто красиве гасло, за яким стоять серйозні загрози нашим національним вигодам і інтересам. Тому ми від цієї ідеї і відмовляємося", - пояснив він.
Читайте також:
Віцепрем'єр-міністр нагадав, що в 2017 році, коли ідея створення митного союзу з ЄС тільки була озвучена, її розкритикували експерти-економісти.
"Такий митний союз означав би більше обов'язків і менше прав для України, більше поступок, менше вигоди від угод про торгівлю з іншими країнами. Безальтернативно. Експерти мали рацію, і новий уряд з ними погодився", - пояснив політик.
Він нагадав, що держава повинна керуватися власними цінностями і вигодою. Цінністю України є членство в ЄС, а вигодою - створення можливостей на шляху до членства, які робили б нас сильнішими.
"Все у нас буде. Просто всьому свій час", - підсумував Кулеба.
Читайте також:
Нагадаємо, 21 січня віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна відмовилася від ідеї входження в митний союз з ЄС. Звістка про це викликала хвилю обурення в соцмережах.

 

arnisumy

Well-Known Member
Раби мають пам'ятати ім'я свого хазяїна! Та і взагалі: "какаяразніца"

22.01.20 15:37
Проспект Григоренка в Харкові знову спробують перейменувати на честь маршала Жукова, - Кернес

Питання перейменування буде винесено на сесії Харківської міської ради.
Про це розпорядився міський голова Харкова Геннадій Кернес. Відповідне розпорядження опубліковано , інформує .
"Відділу з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища Харківської міської ради ... спільно з Юридичним департаментом Харківської міської ради ... підготувати проєкт рішення Харківської міської ради щодо розгляду подання до Харківської міської ради та зміни назви (перейменування) об'єкта топоніміки проспекту Петра Григоренка на проспект Маршала Жукова в Харкові", - свідчить текст розпорядження.
Також Кернес доручив підготувати розрахунки і кошторис витрат, пов'язаних зі зміною назви проспекту.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Нагадаємо, у вересні 2019 року суд у Харкові .
який стояв неподалік Палацу спорту в Харкові.
, що міська влада Харкова відновлять пам'ятник маршала СРСР Жукова, який знесли протестувальники.
за фактом подій на проспекті Петра Григоренка у Харкова, коли під час пікетування з'їзду політичної партії група громадян знесла пам'ятник і застосувала сльозогінний газ у натовп.
 

arnisumy

Well-Known Member
беня - красавчик! Так доїти лохів ..., талант!

22.01.20 15:19
Верховный Суд избавил Коломойского от 8 миллиардов долга по рефинансированию "Приватбанка"

Верховный Суд решил, что в рамках взыскания задолженности по кредитам рефинансирования, выданным "Приватбанку" до национализации, Национальный банк Украины (НБУ) должен в первую очередь списывать средства со счетов банка и только в случае невозможности этого обращать взыскание на имущество поручителей по этим кредитам – Игоря Коломойского и связанных с ним компаний.
Как сообщает пресс-служба НБУ, такое решение суд принял на заседании в среду, 22 января, по делу о взыскании переданного в ипотеку имущества связанного с Коломойским ООО "Гаджибей", передает .
ООО "Гаджибей" в октябре 2014 года предоставило Национальному банку в залог два земельных участка в Одесской области в качестве обеспечения по кредиту рефинансирования, который предоставлялся "Приватбанку" до национализации.
Поскольку ООО "Гаджибей" не выполнило взятых на себя обязательств имущественного поручителя "Приватбанка", Национальный банк подал иск в Хозяйственный суд Одесской области с целью погашения задолженности путем обращения взыскания на залоговое имущество.
Однако 26 октября 2018 года суд первой инстанции, а 22 октября 2019 года суд апелляционной инстанции отклонили исковые требования Национального банка. А теперь и Верховный Суд отклонил кассационную жалобу Национального банка на решение судов предыдущих инстанций.
"Суды обосновали свою позицию тем, что Национальный банк должен был осуществлять взыскание залога с ООО "Гаджибей" только в случае невозможности списания средств с банковских счетов "Приватбанка", – сказано в сообщении.
В НБУ же считают, что согласно нормам закона "О Национальном банке Украины", Нацбанк наделен правом как списывать средства со счетов банков-должников, так и обращать взыскание на заложенное имущество финансовых и имущественных поручителей.
"Такое право является предпочтительным и безусловным по удовлетворению кредиторских требований Национального банка по предоставленным кредитам рефинансирования, по которым наступил срок погашения", – пояснили в НБУ.
Кроме того, Нацбанк отмечает, что Верховный Суд неоднократно указывал, что право бесспорного списания средств со счетов "Приватбанка" не является обязанностью НБУ, поэтому никоим образом не исключает и не может исключать определенное законом право на обращение взыскания на предмет ипотеки, в частности в судебном порядке. В частности, такая правовая позиция была четко указанным в спорах с аналогичными правоотношениями в 2018 году.
"Мы не согласны с решением Верховного Суда, и убеждены, что оно противоречит нормам действующего законодательства. Такое решение создает риск, когда бывшие собственники "Приватбанка" смогут избежать ответственности за невыполнение взятых на себя обязательств. Кроме того, такая позиция, когда суд своим решением ограничивает право кредитора на избрание любого из предусмотренных законом способа удовлетворения кредиторских требований, создает правовую неопределенность и нарушает права не только Национального банка, но и других кредиторов, пытающихся взыскать задолженность предусмотренным законом способом", – отметил начальник управления Юридического департамента Национального банка Виктор Григорчук.
По данным НБУ, задолженность "Приватбанка" по кредитам рефинансирования составляет около 7,6 млрд грн. Для погашения задолженности "Приватбанка" в 2018 году Национальный банк подал 148 исков против бывшего владельца банка Игоря Коломойского (финансового поручителя) и связанных с ним 32 компаний – имущественных поручителей. По этим искам суды уже приняли 24 решения в пользу Национального банка об обращении взыскания на предмет ипотеки на общую сумму 1,36 млрд грн.
18 решений вступивших в законную силу, по которым исполнительные документы были направлены в органы Государственной исполнительной службы для принудительного исполнения.
В то же время решение Верховного Суда является окончательным, а суды нижестоящих инстанций обязаны учитывать его выводы по применению норм права.
Читайте также:
Как сообщалось, в ноябре 2019 года Киевский апелляционный суд Игоря Коломойского перед НБУ по кредитам рефинансирования на 9,2 млрд грн, которые были выданы "Приватбанку" до национализации.
Кроме того Хозсуд Киева назначил на 29 января очередное заседание по иску Коломойского с требованием признать недействительными все его личные поручительства по кредитам рефинансирования "Приватбанка".
В 2018 году Национальный банк подал четыре иска в украинские суды и один иск - к Суду первой инстанции в Женеве в Швейцарии и Украины против Игоря Коломойского для погашения кредитов рефинансирования "Приватбанка".
Напомним, в 2015 году Коломойский, который на тот момент был совладельцем банка, заключил с Национальным банком договоры личного поручительства о погашении пяти кредитов рефинансирования "Приватбанка", полученных за период 2008-2014 годов. Фактически он взял на себя личные обязательства по погашение задолженности банка перед НБУ, которая на сегодня составляет 9,2 млрд грн.
 

arnisumy

Well-Known Member
Ну вітаннячка комусь, з волохатими руками:

22.01.20 14:25
Фонд гарантирования выставил на продажу кредиты на 29 миллиардов с дисконтом до 99%

Фонд гарантирования вкладов физических лиц назначил на 6 февраля повторный аукцион по продаже пула активов "ВиЭйБи Банка" (VAB Bank), в который входят права требования по кредитам на 29,3 млрд грн (в том числе 16,95 млрд грн – задолженность по телу кредитов и 12 35 млрд грн – по процентам).
Стартовая цена лота составит 1,17 млрд грн, в ходе аукциона по голландской модели она мажет снизиться до 234,4 млн грн, а дисконт таким образом может составить 99%, передает со ссылкой на .
16 января Фонд гарантирования уже выставлял на продажу указанный пул активов. Тогда стартовая цена была установлена на уровне 5,86 млрд грн. В ходе торгов она снижалась до 1,17 млрд грн. Но в конце концов лот так и не был продан. Аукцион проводился на площадке "Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн" (FFN).
Фонд заявлял, что в состав пула входят кредиты, выданные компаниям (в том числе из агросектора), связанным с одним акционером. Просрочка по займам составляет в среднем 6 лет. Большинство кредитов в составе пула находится в залоге НБУ.
Как отмечалось, соответствующие активы "до 10 раз торговались как отдельно, так и в составе пула в системе "ProZorro.Продажи", но ни один покупатель пока не проявил к ним интереса".
Читайте также:
В залоге по кредитам, по данным Фонда гарантирования, находятся товары (сахар-песок, пшеница, кукуруза, ячмень, рапс и подсолнечник), которые были взяты в залог в период 2005-2014 годов и уже потеряли свою ценность. Также в залоге по 51 кредиту – имущественные права, в частности, по 21 кредиту – это будущие урожаи кукурузы и озимой пшеницы 2014 года.
Среди прочего обеспечения – недвижимость. Так, среди объектов недвижимости: санаторий-профилакторий общей площадью 5001 кв. м, агропромышленный имущественный комплекс общей площадью 10 399 кв. м и целостный имущественный комплекс общей площадью 29 230 кв. м – все эти объекты расположены в Ивано-Франковской области, коммерческая недвижимость площадью 22893 кв. м в Черкасской области, кондитерский цех и несколько более мелких объектов.
Фонд указывал, что стоимость всей залоговой недвижимости "на бумаге" - почти 1 млрд грн совокупно, однако на сегодняшний день эти объекты потеряли, по экспертным оценкам, более половины стоимости.
 

d324co

Well-Known Member


Сьогодні о 12:38

Депутати від «Європейської солідарності» викликали поліцію з метою примусити Державне бюро розслідувань виконати норми законодавства та забезпечити доступ парламентарів до приміщення Бюро і право на невідкладний прийом очільницею ДБР Іриною Венедіктовою.
Про це заявила співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко під час спілкування з поліцією.
«Разом з моїми колегами – 15 депутатів фракції «Європейська солідарність» – і родинами Героїв Небесної сотні ми прийшли на невідкладний прийом до керівника Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової. Вчора ми за зверненням родин Герої Небесної сотні, а також поранених на Майдані активістів, зустрілися з ними і отримали депутатський наказ зустрітися з керівництвом ДБР щодо питань, які сьогодні надзвичайно турбують їх. Зокрема, це призначення керівництвом ДБР адвоката Януковича, який має конфлікт інтересів та інше», – сказала політик.
Вона наголосила на тому, що згідно закону «Про статус народного депутата України» парламентарі мають право на невідкладний прийом посадовцями, і представники «Європейської солідарності» намагаються скористатися своїм законодавчим правом.
«Ми без зброї і хочемо передати пані Венедіктовій звернення родин Героїв Небесної сотні, які занепокоєні розслідуванням. Але кілька людей, які не представилися, на одному було написано «поліція» нас не пустили. Вже півтори години ми тут знаходимося. Ми представилися, показали їм свої посвідчення і повидили себе чемно», – зазначила вона.
«Ми закликали їх виконати норму закону «Про статус народного депутата України». Ми хочемо, щоб поліція зафіксувала факт порушення представниками ДБР законодавства», – додала парламентар
 

arnisumy

Well-Known Member
ЗЕбіли, які ж ви роботящі!

24.01.20 13:52
САП закрила провадження проти Охендовського щодо "чорної каси" ПР у зв'язку з невстановленням достатніх доказів, - прокурор Кравченко

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження проти колишнього голови Центрвиборчкому Михайла Охендовського, якого підозрювали в хабарі, отриманому з "чорної каси" Партії регіонів.
Про це заявив прокурор, процесуальний керівник у справі Максим Кравченко в коментарі , передає
За його словами, відповідне рішення ухвалено 27 грудня 2019 року.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
"У зв'язку з невстановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи та вичерпанням можливостей їх отримати", - пояснив Кравченко причину.
Як повідомлялося, У САП обіцяли відновити розслідування після виконання запитів відомства про міжнародно-правову допомогу.
Нагадаємо, главу ЦВК Охендовського підозрюють в отриманні коштів із "чорної каси" Партії регіонів. Сам чиновник назвав "нікчемними" докази отримання ним грошей. Пізніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує, що підписи в "чорній бухгалтерії" Партії регіонів належать Охендовському. 16 березня в НАБУ , що підписи голови ЦВК у "чорній бухгалтерії" підтверджені повторною експертизою.
 

arnisumy

Well-Known Member
24.01.20 17:07
Жителі 30 міст з усіх регіонів України можуть з 1 лютого залишитися без тепла, - "Нафтогаз". ПЕРЕЛІК

Виробники тепла заборгували "Нафтогазу" 454,4 млн гривень. Вони мають розрахуватися до 25 січня або реструктуризувати свою заборгованість. Якщо цього не зробити, люди залишаться без тепла.
Про це повідомляє з посиланням на пресслужбу " ".
"Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів у 30 містах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків, щоб уникнути припинення газопостачання", - сказано в повідомленні.
У "Нафтогазі" нагадали, що, згідно з постановою уряду, виробники мають або дотримуватися рівня розрахунків не нижче 90%, або укласти договір про реструктуризацію заборгованості. Також вони можуть узгодити графік погашення боргів до 2021 року.
"У всіх інших випадках Нафтогаз не має правових підстав для поставки газу тепловиробникам і укладення з ними актів передачі-приймання газу на пільгових умовах", - підсумували в "Нафтогазі".
Читайте також:
Перелік компаній-боржників опубліковано в таблиці.

 

arnisumy

Well-Known Member
24.01.20 16:00
"Хто такий Віталя?! Віталя - той, хто вб'є тебе нах#й!" - "хороший знайомий" нардепа Ківи накинувся з ножем на двох офіціанток у полтавському пабі. ВIДЕО
У мережі з'явилося відео з полтавського пабу BeerHouse, на вул. Пушкіна, на якому зафіксовано напад нетверезого чоловіка на двох працівниць закладу. Увага! Ненормативна лексика!
Як повідомляє із посиланням на нападник назвав себе "Віталіком", розмахував ножем, погрожував вбивством офіціантці і після прощання нацистським вітанням залишив приміщення і наляканих офіціанток. Події відбулися в 20-х числах грудня 2019 року.
You must be registered for see medias
У поліції повідомили, що особи події встановлено. Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією "Хуліганство". Ведеться слідство. Разом з прокуратурою поліція ухвалить процесуальне рішення з можливою перекваліфікацією.
За даними місцевих журналістів, нападник з ножем - це 39-річний полтавчанин Віталій Воробйов, а його супутник - 34-річний Віктор Безручко.
Віталій Воробйов, він же "Воробей", свого часу був членом кримінального угруповання - бригади "Толстого". Також, він є хорошим знайомим нардепа Іллі Ківи.
 

arnisumy

Well-Known Member
25.01.20 13:16
Баканов у розмові з Трубою називає Богдана "смотрящим" за судами: "З'явилася корупційна зв'язка. Потім до них п'ятий приєднався - глава адміністрації". АУДIО
У суботу, 25 січня, на популярному телеграм-каналі "Трубу прорвало", присвяченому діяльності Державного бюро розслідувань (ДБР) і його екскерівника Романа Труби, оприлюднили нові фрагменти розмов нібито з участю перших осіб держави.
Як передає зокрема, в мережі з'явився запис розмови, під час якої людина, з голосом, схожим на голос голови СБУ Івана Баканова, називає керівника ОП Андрія Богдана "смотрящим" за судами.
Обідаючи з Трубою в кабінеті директора ДБР, глава СБ України говорить, що вважає керівника Офісу президента тим, хто стоїть на вершині корупційної піраміди в суддівській системі:
"Труба: В Адміністрації за судову систему відповідає колишній працівник із НАЗК?
Баканов: Угу. Дайте списки.
Труба: Я маю на увазі, що є можливість у цьому напрямку теж дивитися, працювати.
Баканов: Має бути перша справа проти якогось судді. Вони ж всі пишуться. Це не секрет. Вони всі фактично зафіксовані. Але судова система працює таким чином, що вона потім всіх відпускає. Тобто опери всіх ловили, подавали до суду: бандюків, злодіїв у законі. А суд просто за хабарі відпускав. Потім підключилися прокурори, сказали: "Що це за фігня, а де ми?" Почали відпускати їх трохи раніше. Суд сказав, що так не піде, - вони домовилися. Потім міліція сказала: "Шановні, вибачте, тоді навіщо ми їх будемо взагалі ловити? Ми їх краще не будемо за гроші ловити". І вони домовилися вже втрьох. Потім адвокати сказали: "Ви знаєте, шановні, а де тоді наш заробіток? Тому що ви багато порушуєте, коли неправильно виконуєте свої функції". І вони почали вчотирьох грабувати як бандюганів, так і чесних людей. Бо з'явилася корупційна зв'язка: адвокат, той хто розслідує, прокурор, суд. Потім до них п'ятий приєднався - глава адміністрації. Як "смотрящий" від ... (говорить Баканов, показуючи пальцем вгору).
Труба: Добре".

 
Зверху