Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
18.01.20 23:33
У 2011 році Баканов був фігурантом розслідування про розкрадання 3,888 млн грн, у 2014-му справу закрили, - журналіст Речинський

Нинішній глава СБУ Іван Баканов у 2008-2010 роках здійснював афери з ГЕС.
Про це у написав журналіст Станіслав Речинський, інформує
За його даними, в 2011 році Баканов був фігурантом розслідування кримінальної справи про розкрадання 3,888 млн грн підконтрольними йому компаніями "Енерготек" і "Екоінвест" за ч. 5 ст. 191 КК України.
"Розслідував цю справу слідчий відділ ГУ СБУ в Києві та Київській області. Пан Баканов із товаришами з фонду держмайна і "Київобленерго" тоді розікрали майно Богуславської і Дибинецької ГЕС в особливо великих розмірах", - повідомив він.
Завдяки своїм зв'язкам він "зацікавив" ексначальника регіонального відділення ФДМУ Михайленка В. А. передати в оренду ПКС "Енерготек" (директор і засновник Оксана Лазаренко - дружина Баканова) Богуславську і Дибинецьку ГЕС, чим той порушив пряму заборону чинного законодавства України.
"За словами оперативників, які супроводжували цю справу, Баканова допустив до "схем" щодо обленерго Григорій Михайлович Суркіс. І саме в його структурах працював молодий Іван Баканов до афери з ГЕС. Цікаво, що ГЕС на той час належали американській компанії AES Corporation, яку і намагався "пощипати" Суркіс. Зрештою, не витримавши подібних проблем, AES Corporation продала свої акції "Київобленерго" росіянам Бабакову і Спектору, точніше компанії VS Energy", - наголошується в повідомленні.
Речинський зазначає, що у всіх офіційних біографіях Баканова його трудова діяльність починається з 2013 року, коли він стає керівником ТОВ "Квартал 95". Однак КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Баканов закінчив у 1997 році.
За даними журналіста, "віджимав" Богуславську і Дибинецьку ГЕС Баканов разом зі своїм нинішнім "другом і спільником" Олександром Бєляєвим, дружина якого Світлана Бєляєва керувала компанією "Екоінвест".
"Як стверджували слідчі, в подальшому чиновники "Київобленерго" за домовленістю зі співробітниками ФДМУ продали обладнання Богуславської і Дибинецької ГЕС компанії "Екоінвест". Її власник досі - шотландська компанія Carat consulting & trading limited. Що примітно, директор цієї компанії - громадянин РФ, такий собі Віктор Журбенко.
Компанія "Екоінвест", зі свого боку, продала обладнання обох ГЕС компанії "ПКС "Енерготек". У 2010 році Фонд держмайна склав акт про порушення законодавства під час укладання договорів оренди ГЕС, за цими фактами порушили кримінальну справу", - повідомляє журналіст.
Водночас, "із матеріалів слідства випливає, що саме Баканов займався всіма питаннями підготовки і підписання необхідних документів, "вирішенням питань" у суді для отримання в оренду цих двох ГЕС. Саме Іван Баканов представляв інтереси компанії "Енерготек". Формальний керівник - дружина Баканова Оксана Лазаренко - в цей час перебувала в декретній відпустці".
"До речі, кримінальна справа розслідувалася в 2011 році, але афера Баканова тривала з 2008-го до 2010 року. І, крім крадіжки майна, Баканов за ці роки незаконно продав електроенергію, вироблену Богуславською і Дибинецькою ГЕС на 2,637 млн тодішніх повновагових гривень.
Те, що безпосередньо цією аферою керував Іван Баканов, доведено під час слідства документами, показаннями свідків, актами перевірок ФДМУ, матеріалами ревізії КРУ в Київській області, а також експертизою Київського НДІ судових експертиз", - стверджує Речинський.
У лютому 2013 року кримінальне провадження було передано в Богуславське відділення поліції Миронівського управління поліції ГУ НП України і наприкінці 2014 року закрито "за відсутністю складу злочину".
Журналіст припускає, що Баканов "порішав" свої питання "з кимось із влади Януковича". "Найімовірніше, з Льовочкіним, який зрештою став господарем Богуславської і Дибинецької ГЕС. Наприкінці 2011 року ФДМУ продав Дибинецьку і Богуславську ГЕС ТОВ "Енергія-1" Юлії Льовочкіної і бізнесменові Ігорю Тинному.
У 2012 році суд розірвав договір оренди з ТОВ "ПКС "Енерготек" і зобов'язав компанію повернути обидві ГЕС. Того ж року СБУ через суд у рамках справи №168 передала ГЕС на відповідальне зберігання ТОВ "Енергія-1".
У 2013 році фірма дружини Баканова безрезультатно намагалася через суд заборонити ДП "Енергоринок" переказувати гроші фірмі Льовочкіної-Тинного, мотивуючи тим, що обидві ГЕС за правом власності належать ТОВ "ПКС "Енерготек". Однак, якраз після закриття кримінальної справи проти Баканова Дибинецьку і Богуславську ГЕС почало контролювати ТОВ "Енергія-1". А у фірми Баканова до "Енергії-1" не залишилося жодних запитань.
Крім того, в рішенні "питань" у судах Баканову надавала допомогу Алла Олександрівна Пешко, дочка ексспікера ВРУ Олександра Миколайовича Ткаченка. Цікаво, що родині Пешко належить компанія "Укренергокомплекс". Яка також входить в орбіту Григорія Суркіса", - повідомив журналіст.
З огляду на вищевикладене Речинський доходить висновку, що Баканов на день народження до Суркіса приїхав не "оперативну обстановку" оцінювати, а вітати свого "бригадира" в кримінальному бізнесі.

 

arnisumy

Well-Known Member
19.01.20 10:27
СБУ не має претензій до акторів із РФ Башарова, Колеснікова й Удовиченко, які відвідували Крим, але просить поліцію посилити безпеку на їхньому виступі. ДОКУМЕНТ

Служба безпеки України не бачить причин не пускати в Україну російських артистів Марата Башарова, Сергія Колеснікова та Ларису Удовиченко, незважаючи на те, що вони виступали в окупованому РФ Криму.
Про це йдеться в листі СБУ, яке є в розпорядженні
"Повідомляємо, що наразі підстави для недопуску зазначених осіб для участі в гастрольних заходах на території України у СБУ відсутні", - зазначають у спецслужбі.

Разом з тим в СБУ просять поліцію в Запорізькій області посилити заходи безпеки під час театральної вистави за участю Башарова, Колеснікова й Удовиченко 19 січня через "негативний суспільний резонанс серед активістів націонал-патріотичних громадських структур Запоріжжя, оскільки в ЗМІ висвітлюється інформація про підтримку ними в російських ЗМІ збройної анексії Криму, а також наводиться інформація про можливе незаконне перетинання кордону України під час гастролей на тимчасово окупованій півострів".

Водночас, за інформацією джерел Цензор.НЕТ у Державній прикордонній службі, Башарова не пустять в Україну.


 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

Ексмер Слов’янська Неля Штепа отримала 3600 євро компенсації
20.01.2020 13:53
You must be registered for see images

НЕЛЯ ШТЕПА

Ексмер Слов’янська Неля Штепа, обвинувачена в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та створення терористичної групи, за рішенням Європейського суду з прав людини отримала 3600 євро компенсації за порушення права на свободу.
Як повідомляє “ “, про це у розмові з журналістами “Укрінформу” адвокат Штепи Олександр Шадрін.
“Неля Штепа виграла справу в ЄСПЛ
й отримала грошову компенсацію за порушення права на свободу і справедливий суд”, – зазначив адвокат.
За його словами, компенсація становить 3600 євро.
Адвокат зазначив, що зараз його підзахисна перебуває у Слов’янську та чекає на черговий виклик до суду в Харкові. До рішення суду про запобіжний захід вона не повинна цілодобово перебувати вдома.
При цьому, додав він, Штепа не збирається їхати з України, любить країну і сподівається на справедливий суд.
Шадрін поінформував, що 15 січня мало відбутися засідання Орджонікідзевського райсуду Харкова у справі Штепи, але адвокати не змогли прибути з поважних причин, і засідання перенесене на 10:00 11 лютого.
Читайте також:

Як писала “ “, Неля Штепа була заарештована 13 липня 2014 року. Їй інкримінують скоєння кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цими статтями — довічне ув’язнення.
Міська голова Слов’янська (2010-2014) організовувала сепаратистський референдум на Донеччині. Вона не вжила адекватних дій щодо звільнення захопленої будівлі міськвідділу міліції, де зберігалося 479 одиниць табельної зброї, і в інтерв’ю ЗМІ закликала не звільняти його. Крім того, за словами прокурорів, Штепа сприяла організації та зміцненню незаконних блокпостів. Окремо зазначається, що за час окупації і бойових дій у Слов’янську загинуло 117 осіб, 198 отримали тілесні ушкодження. Пошкоджені 1574 будинки, а також об’єкти житлово-комунальної інфраструктури міста.
На суді Штепа пояснювала, що закликала Росію увійти у Слов’янськ під загрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв’ю для російських видань зроблені “під дулом автомата”.
Арешт Штепи тривалий час
У серпні , а 20 вересня 2017 року Ленінський райсуд Харкова – з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.
Також відомо, що Неля
Раніше колегія Комінтернівського райсуду Харкова, що слухала справу Нелі Штепи, прийняла рішення про свій відвід. Її справу відтак слухали спочатку вчетверте.
 

arnisumy

Well-Known Member
Зебіли ще раз "їх" зробили разом!

20.01.20 23:13
Ексадвокат Януковича Бабіков став першим заступником голови ДБР
Колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков став першим заступником директора Державного бюро розслідувань.
Як передає , відповідна інформація з'явилася
Ще вдень 20 січня в розділі керівництво була інформація тільки про тимчасову виконуючу обов'язки директора Бюро Ірину Венедіктову.
Однак, у своєму відеозверненні вона повідомила, що комісія з відбору завершила роботу, кандидати на посади заступників пройшли перевірку, а накази про їхнє призначення підписано.
Імен вона не назвала, але ввечері на сайті з'явилися Олександр Бабіков, який став першим заступником директора ДБР, а також Олександр Соколов - заступник голови відомства.

Інформація про можливе призначення Бабікова з'являлася раніше. Так громадська організація "Сім'ї Героїв Небесної сотні" виступила проти призначення Бабікова через конфлікт інтересів.
Читайте також:
Водночас у своєму зверненні Венедіктова запевнила, що жодного конфлікту інтересів не буде, а критика призначення Бабікова є "маніпуляцією".
"Про маніпуляції "заступник голови ДБР, адвокат Януковича розслідуватиме справи Майдану" - я неодноразово підкреслювала і повторюю ще раз, щоб громадськість була впевнена в неупередженості: підрозділ у справах Майдану підпорядкований виключно директору ДБР, обов'язки якого сьогодні виконую я. Вжито всі передбачені законом заходи, спрямовані на недопущення конфлікту інтересів", - сказала вона.
 

arnisumy

Well-Known Member
І знову ...

21.01.20 11:33
Вовк знову став головою Окружного адмінсуду Києва

Новим головою Окружного адміністративного суду Києва став Павло Вовк.
Про це повідомляє " ", передає
Зазначається, що голосування відбулося сьогодні, 21 січня. За Вовка було віддано 39 голосів.
Нагадаємо, глава ОАСК Вовк, а також суддя Окружного адмінсуду Києва Ігор Погрибніченко і суддя Суворовського районного суду Одеси Іван Шепітко, були підозрюваними у справі про втручання в діяльність державних органів. За версією слідства, глава суду зі своїми колегами саботували кваліфікаційне оцінювання шляхом призначення лояльних членів ВККСУ, залякування інших та іншими методами. НАБУ опублікувало частину записів розмов з кабінету Вовка.
Генпрокуратура подала до Вищої ради правосуддя клопотання про тимчасове відсторонення Вовка, Погрибніченко і Шепітка від правосуддя. Але ВРП відмовилася.
Дивіться також:
7 листопада минулого року Шевченківський райсуд Києва відмовив Генеральній прокуратурі в продовженні термінів досудового розслідування по так званим "плівкам Вовка".
У листопаді ГПУ завершила розслідування.
 

arnisumy

Well-Known Member
зате одразу видно, що зубажіння скінчилось
You must be registered for see images

21.01.20 11:25
Витрати на субсидії для оплати житлокомпослуг в Україні минулого року скоротилися на 21,8% до 2,1 млрд грн, - Держстат

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в 2019 році становила 2,1 млрд грн, що на 21,8% (або на 589,3 млн грн) менше показника 2018 року, повідомила Державна служба статистики (Держстат).
За даними статвідомства, з початку 2019 року субсидії призначені 5 млн 487,9 тис. сімей, що становить 125% загальної кількості осіб, які звернулися по них, і на 16,1% менше показника за 2018 рік, передає із посиланням на
Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг на одне домогосподарство в грудні-2019 зменшився на 10,4% порівняно з груднем-2018 і становив 638,7 грн.
Як повідомлялося з посиланням на Держстат, в 2018 році загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, становила 2,704 млрд 704,7 млн грн, що в 1,4 раза (або на 1,276 млрд грн) нижче за показник 2017 року. Показники наведено без урахування окупованій території Криму і Севастополя, а також частини окупованих територій Донецької і Луганської областей, зазначає Держстат.
 

arnisumy

Well-Known Member
21.01.20 08:14
"Газпром" объявил об отмене ареста активов в Европе по просьбе "Нафтогаза" (обновлено)

По просьбе "Нафтогаза" с активов российского "Газпрома" в Англии, Уэльсе, Нидерландах и Люксембурге сняли аресты и обеспечительные меры.
Об этом говорится в сообщении "Газпрома", передает со ссылкой на .
Согласно сообщению, активы "Газпрома" были арестованы на основании арбитражного решения от 28 февраля 2018 года.
Российская компания уточняет, что Англия и Уэльс уведомили компанию об отмене арестов 14 января, Нидерланды – 10 января, а Люксембург – 11 января.
Арест активов был частью разбирательства российской компании с "Нафтогазом" из-за контракта на транзит газа. В январе прошлого года глава "Нафтогаза" Андрей Коболев заявил, что у российской нефтекомпании "за рубежом имущества на десятки миллиардов долларов".
По его словам, на тот момент, Украине удалось арестовать имущество на сумму, превышающую объем долга "Газпрома" в Великобритании, Нидерландах и Швейцарии. Кроме того, Киев требовал арестовать активы российской компании и в Латвии в рамках выплат по иску о компенсации.
НАК "Нафтогаз Украины" в прокомментировал ситуацию.
"Нам пишут люди, спрашивают, что за предательство. Объясняем. Эти аресты накладывались на активы Газпрома в разных юрисдикциях, чтобы заставить его заплатить долг по решению Стокгольмского арбитража, $2,9 млрд. Мы получили $2,9 млрд деньгами от "Газпрома" 27 декабря 2019. Долг уплачен", - сообщает "Нафтогаз".
Читайте также:
Как сообщалось, 30 декабря 2019 года исполнительный директор НАК "Нафтогаз Украины" Юрий Витренко и глава правления АО "Газпром" Алексей Миллер подписали контракт на транспортировку российского газа по территории Украины на пять лет с 1 января 2020 года и . Согласно ему, "Газпром" и "Нафтогаз" отказываются от текущих судебных тяжб в Стокгольмском арбитраже по контрактам на поставку и транзит газа от 2009 года.
Документ был подписан согласно трехсторонним договоренностям Украина-ЕС-РФ об условиях нового контракта на транзит российского газа, которые 20 декабря и зафиксированы в соответствующем протоколе заседания.
Согласно им, "Газпром" $2,92 млрд долга в исполнение решения Стокгольмского арбитража и подписал контракт на транзит газа с 1 января 2020 года в течении пяти лет в объеме 65 млрд куб. м газа прокачки в первый год и 40 млрд куб. м газа – в последующие.
В свою очередь, украинская сторона отказалась от попыток взыскать активы российского "Газпрома" в рамках выполнения решения арбитража, а также от нового иска в Стокгольмский арбитраж на $12,2 млрд за недополученные доходы украинской ГТС. Кром етого Украина взяла обязательство отказаться от взыскания штрафа с "Газпрома" в размере 172 млрд грн ($7,4 млрд), наложенного по решению АМКУ.
Напомним, Стокгольмский арбитраж в конце февраля 2018 года по результатам двух арбитражных споров между "Нафтогазом" и "Газпромом" на поставку и транзит газа обязал российскую компанию доплатить НАК $2,56 млрд.
"Газпром" безуспешно пытался оспаривать это решение в апелляционном суде округа Свеа (Швеция), а НАК развернул кампанию по аресту его активов.
 

arnisumy

Well-Known Member
ну що, ЗЕлохи, скоро будете купувати водяру у бені, з "поламаного" завода:
You must be registered for see images


20.01.20 18:15
20 заводов "Укрспирта" оказались не способны производить спирт, – Минэкономики

Из 35 заводов, которые входят в состав концерна "Укрспирт" и должны быть переданы на приватизацию, 20 предприятий не могут производить спирт по техническим причинам.
Об этом заместитель министра развития экономики, торговли и сельского хозяйства Тарас Высоцкий сообщил во время совещания с руководителями спиртовых заводов в рамках выполнения мероприятий для передачи предприятий в Фонд госимущества для приватизации, передает со ссылкой на пресс-службу министерства.
"Сейчас руководители отчитывались о подготовке документации, необходимой для передачи от органа управления к ФГИ. Следующий шаг: подготовить новую редакцию уставов и завершить инвентаризацию", – рассказал Высоцкий.
Во время совещания 20 предприятий отчитались о проведении инвентаризации, остальные 15 нуждаются в дополнительных мерах для завершения этого процесса.
По итогам совещания определено, что из 35 предприятий концерна "Укрспирт" 3 осуществляют производство пищевого спирта, 1 производит ликеро-водочную продукцию, еще 4 завода изготавливают спиртовую продукцию технического назначения.
Кроме того, установлено, что 7 заводов могут восстановить производство в течение месяца. Кроме того 4 предприятия находятся в неудовлетворительном техническом состоянии и не способны осуществлять производственную деятельность, остальные 16 требуют существенной модернизации.
Как сообщалось, 11 декабря 2019 года президент Владимир Зеленский о либерализации в сфере производства спирта и отмене государственной монополии на спиртовую отрасль.
По оценке Минэкономики, приватизацию заводов ГП "Укрспирта" , поступления от продажи оцениваются в 2-3 млрд грн.
 
Зверху