Нова влада

Life-ua

+ плюс - минус
Вопрос чисто риторический. А что даст отставка Авакова? И кто следующий?
Правильно , ничего не даст . Тем более результаты есть , может недостаточные - но есть :

---------------------------------------------

Задержан беглый ректор-взяточник Мельник, - Аваков
Задержали "налогового ректора" Мельника.
Об этом в Фейсбуке написал и.о. главы МВД Арсен Аваков, сообщает

"Помните сбежал при Януковиче с домашнего ареста? По прибытии из Лондона. Боюсь, на жертву прежнего режима вряд ли похож. Действуем по законной процедуре...", - написал Аваков
 

Life-ua

+ плюс - минус
мені наприклад і цього досить для відставки Акакова
ну видишь , по многим позициям у нас мнения сходятся , по многим расходятся . я согласен что есть вопросы , но они будут решатся ещё долго (такую коррупцию невозможно ьбыстро побороть)

я думаю что должны что-бы расставить точки над и , провести ещё перевыборы в раду . тогда будет справедливо что-бы новая коалиция назначила кабмин - и это уже не у кого не будет вызывать сомнений .

Кому то Аваков нравится , кому то не нравится . Севярно кого-бы не поставили - часть населения будет требовать его отставки .
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Аваков готов к отставке: "Если выбор общества будет таков - я его приму"
Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявляет о готовности уйти в отставку, «если таковым будет выбор общества».
Об этом он заявил перед заседанием правительства, передает со ссылкой на .

«Множество людей хотят меня убить, множество людей хотят меня дискредитировать, множество людей хотят меня отстранить или отправить в отставку. Такова моя работа, я к этому отношусь нормальным образом. Депутаты выполняют свои функции, они высказывают свою точку зрения. Я уже многократно говорил, что нахождение меня в кресле министра внутренних дел является не самоцелью... это тяжелая работа. Я это рассматриваю таким образом - отставка министра МВД, занимающего такую позицию, такую как я сейчас занимаю, - это вопрос выбора общества. Если выбор общества будет таков - я его приму, я отойду в сторону. Для меня это не проблема», - подчеркнул Аваков.
Давно треба звільнити . Користі від його міністрування мало . Люстрація не проводиться . Мусорів винних у вбивствах та кришуванні тітушок не покарано й не звільнено , сепаратистів відловлюють мляво та й то якщо СБУ підключається .
Тенюха зняли через місяць , хоч його провини у здачі Криму було мало , накази віддавав головнокомандуючий в.о. призидента Турчинов . І наказів НЕБУЛО , тільки ,,тримайтесь,,
Аваков потрібен тільки для виборів .
 

Life-ua

+ плюс - минус
Давно треба звільнити . Користі від його міністрування мало . Люстрація не проводиться . Мусорів винних у вбивствах та кришуванні тітушок не покарано й не звільнено , сепаратистів відловлюють мляво та й то якщо СБУ підключається .
Тенюха зняли через місяць , хоч його провини у здачі Криму було мало , накази віддавав головнокомандуючий в.о. призидента Турчинов . І наказів НЕБУЛО , тільки ,,тримайтесь,,
Аваков потрібен тільки для виборів .
Если дело в люстрации - то об этом можна говорить (и самое главное слово скажут люди на выборах) , и про Крым и про всё остальное . Я не спорю . Тут есть много вопросов , особенно про то что наказов не было ...
Но когда ему ввиняют то что он сказал что будут всех разоружать , то я с ним согласен полностю .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Аваков готов к отставке: "Если выбор общества будет таков - я его приму"
Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявляет о готовности уйти в отставку, «если таковым будет выбор общества».
Об этом он заявил перед заседанием правительства, передает со ссылкой на .

«Множество людей хотят меня убить, множество людей хотят меня дискредитировать, множество людей хотят меня отстранить или отправить в отставку. Такова моя работа, я к этому отношусь нормальным образом. Депутаты выполняют свои функции, они высказывают свою точку зрения. Я уже многократно говорил, что нахождение меня в кресле министра внутренних дел является не самоцелью... это тяжелая работа. Я это рассматриваю таким образом - отставка министра МВД, занимающего такую позицию, такую как я сейчас занимаю, - это вопрос выбора общества. Если выбор общества будет таков - я его приму, я отойду в сторону. Для меня это не проблема», - подчеркнул Аваков.

1 КВІТНЯ 2014 15:21
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє про готовність піти у відставку, «якщо таким буде вибір суспільства»

Про це він заявив перед засіданням уряду, пише з посиланням на .

«Безліч людей хочуть мене вбити, безліч людей хочуть мене дискредитувати, безліч людей хочуть мене відсторонити або відправити у відставки. Така моя робота, я до цього ставлюся нормально. Депутати виконують свої функції, вони висловлюють свою точку зору. Я вже сто разів говорив, що перебування моє в кріслі міністра внутрішніх справ є не самоціллю... це важка робота. Я це розглядаю таким чином — відставка міністра МВС, що займає таку позицію, таку як я зараз займаю, - це питання вибору суспільства. Якщо вибір суспільства буде такий - я його прийму, я відійду вбік. Для мене це не проблема», - підкреслив Аваков.

Нагадаємо, Аваков був призначений в.о. міністра внутрішніх справ України 22 лютого.

25 березня керівник "Правого сектору" в захадних областях України Олександр Музичко загинув від вогнепальних поранень при затриманні міліцією в Рівненській області в ніч на 25 березня. За , Музичко загинув від пострілу з власної зброї під час боротьби з правоохоронцями.

Рівненські активісти «Правого сектора» заявили, що Музичка 25 березня «планомірно убили» працівники спецпідрозділу «Сокіл», і обвинуватили в цьому міністра внутрішніх справ Авакова. У зв'язку з цим організація наполягає на відставці Авакова.

28 березня позафракційний народний депутат Інна Богословська зареєструвала у Верховній Раді проект постанови про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Також Верховної Ради з розслідування обставин загибелі Музичка більшістю голосів ухвалила рішення рекомендувати тимчасово усунути Авакова від виконання обов'язків міністра внутрішніх справ.

Аваков вже заявляв, що готовий піти у відставку.
Слова, слова, слова. "Я піду", а коли ж це нарешті буде?
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Вопрос чисто риторический. А что даст отставка Авакова? И кто следующий?
Аваков зараз подразник, який розколює суспільство. Крім того він має нести відповідальність за вбивство Музичко. Крім того, він нічого не робе з сепаратистами. Крім того, він не відсторонив тих, хто був задіян у корупційний схемах. Більше того, він вже почав будувати власні.
 
  • Like
Реакції: GEB

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 КВІТНЯ 2014 15:25
Прем'єр -міністр України Арсеній Яценюк висловив сподівання , що його підлеглі таки не будуть їздити в кортежі і перевищувати допустиму швидкість

Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання Кабміну, передає .

"Я сподіваюся, що це був останній сюжет, який я побачив у засобах масової інформації про пересування кортежами", - сказав Яценюк, звертаючись до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Перед початком засідання Кабміну А.Аваков у коментарі журналістам заявив, що він не пересувався в кортежі вулицями Києва, не давав вказівок про перекриття доріг, а його машина не перевищувала швидкісний ліміт .

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Аваков їхав у кортежі, який створював аварійні ситуації і рухався з перевищенням швидкості, повертаючись з навчального центру Національної гвардії України в Київській області.

Також деякі медіа повідомляли, що в.о. президента Олександр Турчинов їхав на навчальний полігон Національної гвардії України в кортежі з п'яти машин. Пізніше прес-служба парламенту спростувала цю інформацію, зазначивши, що Турчинов зараз їздить лише з однією машиною супроводу і при цьому не користується автомобілями з Адміністрації президента чи гаражу Верховної Ради.

1 КВІТНЯ 2014 16:14
Кандидат у президенти, екс -прем'єр Юлiя Тимошенко закликала політикiв вiдмовитися вiд кортежів

Як повідомляє , про це Тимошенко заявила сьогоднi на прес-конференцiї.

"Хочу звернутися до всіх політиків, які перебувають у владі. Зробіть все для того, щоб довіра до вас тільки множилося. Приберіть всі кортежі, всі мигалки, вони не потрібні", - закликала Тимошенко.

"Захистити чиновника може тільки чесна робота", - вважає вона.
You must be registered for see medias
А як жеж без юлькиних 5-ти копійок :)
 

Life-ua

+ плюс - минус



Слова, слова, слова. "Я піду", а коли ж це нарешті буде?
Ну наверное тогда когда коалиция его уволит . Тут понимаешь Коста - неплохо было бы провести ещё парламентские выборы -что-бы ни у кого не возникало вопросов . министров выдвигают партии когда за них голосует народ . если допустим за ПС проголосуют процентов двадцать , они войдут в парламент - тогда они не только уволить а и своего министра назначить смогут .
 
Останнє редагування:

Firefly

Оптимист
Штаб Петра Порошенко в Сумской области возглавил регионал Деркач. В помощники он себе взял такого же регионала Трофименко.... А теперь вопрос.... Против кого стоял Майдан?
 
Зверху