Російська інтервенція в україну. березень 2014.

bortn5

Well-Known Member
Обратите внимание на Крымские форумы!Основная масса обсуждающих эту тему ,зарегалась в начале месяца!!!
 

Faradey

Живой
У власти сейчас очень сложный период!Армию за 20 лет уничтожили,денег в казне нет!!!Считаю что теперешнюю власть нужно хотя бы временно потдержать.Не нужно от нее требовать каких то моментальных и решительных действий(не та ситуация).И какие вы предполагаете уступки Крыму (России)можно обещать???
Хотя бы больше полномочий автономии. То чего они хотят. Только не пойму почему- вы Крым считаете Россией. несмотря на то, что формально его передали УССР в 54 году, это украинская территория давным давно.
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Крыму нужен как воздух туристический сезон, и туристы не в полном боевом снаряжении,а нормальные люди.Я в Крыму каждый год бываю-не заметил я,что там притесняют русских...
 

Stein

Well-Known Member
Історично зараз програє рашка - встромляючи дружній країні ножа в спину !!
Да ну? Рашка приєднує до себе величезний шматок території. Рашка отримує колосальний стрибок підтримки всередині країни. Жодних реальних санкцій немає. Що вона програє?
Штати так чи інакше окупували купу країн - що вони втратили? Вони досі лишаються провідною світовою державою. То де програш?

Крим у будь-якому випадку (крім перемовин , бажано міжнародних) нам не втримати !
Його втримувати треба було раніше.

Ви закликаєте ввести в крим війська , але воювати самі не бажаєте . Так і скажіть - Я не трус но я боюсь
Коли все починалось - я записався добровольцем. Проте, дивлячись на поведінку влади, народу, на те, у що перетворюється імідж України... я не маю бажання захищати цих людей.

Рашка порушила до десяти міждержавних та міжнародних угод ! ПОТРІБНО ТИСНУТИ НА ПУТЛЄРА . Крим це привід .
Звісно що привід. Це ознака всім сусіднім державам, що можна рвати, що це кволе, безпорадне державне утворення на ім'я "Україна" нічого не зробить для захисту своєї території.
Міжнародні організації нічого не зробили для допомоги Україні. На всі загрози Росія відправила їх гуляти лісом. На санкції вони пригрозили відповіддю. В результаті залишились лише розмови та пафос "байкотування саміту".

Я от не розумію в кого повинні стріляти Українські війська в криму ? По своїх громадянах ?
Війська мають виконувати свою пряму функцію - захищати територіальну цілісність та недоторканність території України. Не залежно від того, по кому для цього доведеться стріляти. Інакше - навіщо нам армія взагалі?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Путин решил уничтожить Украину. Россия разорвала дипломатические отношения
Политические отношения России с Украиной прерваны.
Как сообщает со ссылкой на , об этом заявил постоянный представитель России при ООН Виталий Чуркин, сообщает Центр новостей ООН. По его словам, такое решение принято, поскольку Москва не признает легитимности нынешней украинской власти.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Москва не признает легитимности нынешней украинской власти, поэтому прерывает дипломатические отношения с Украиной", - сказал он.

 

bortn5

Well-Known Member
Хотя бы больше полномочий автономии. То чего они хотят. Только не пойму почему- вы Крым считаете Россией. несмотря на то, что формально его передали УССР в 54 году, это украинская территория давным давно.
С чего Вы взяли что я считаю Крым -Россией???
 
Зверху