Правий сектор

Sergey Shumov

Active Member
Соромно, що багато патріотів «зістрибнули» – чи то через енурез чи то через елементарну «швидку настю»... У 1942-1943рр. німці набрали в Сумах 12.000 добровольців до підрозділів ХІВІ, а я боюсь, що тепер не наберемо й 276-ти. За подробицями телефонуйте 0996280724.
Я три раза прочитал это. Вы это в один ряд ставите ?
 
Я три раза прочитал это. Вы это в один ряд ставите ?
Всі питання до Миколи, його текст...тел він залишив, всі деталі по тел...
п.с. можливо на емоціях написав, але в його словах багато правди, на одному форумі сидить пару сотень диванних патріотів і я в т.ч. тобто в соціальних мережах мільйони, в дійсності десятки...
 

rfvgy

Ukrainian
Всі питання до Миколи, його текст...тел він залишив, всі деталі по тел...
п.с. можливо на емоціях написав, але в його словах багато правди, на одному форумі сидить пару сотень диванних патріотів і я в т.ч. тобто в соціальних мережах мільйони, в дійсності десятки...
У нас в Сумах тільки міліцейських дільниць штук 15 . На кожній штат чоловік 100 , а може й більше . Є своя прикордонна частина . Прокуратура з підрозділами . ... і багато ще чого є ...
Я до того - ЯКІ ЗАКОННІ підстави є у тих добровольців для захисту країни й себе в тому числі ( коли я , приміром , отримав зброю - це повинно бути ЗАКОННО її ж застосовувати ).
 

x3mal

In Trance
Судя по названию видео - участников правого сектора силком отправляют воевать на фронт.
А по факту я ничего не понял что происходит - одни в форме пакуют других в форме...
You must be registered for see medias
 

rfvgy

Ukrainian
Судя по названию видео - участников правого сектора силком отправляют воевать на фронт.
А по факту я ничего не понял что происходит - одни в форме пакуют других в форме...
You must be registered for see medias
Ну ж повідомлялося ... вже тиждень як ... знімають на відео та відправляють в нацгвардію :)
 

Udaff4eg

Well-Known Member
А это случаем не из Киева видос? Там какие то 15 утырков в магаз какой то кондитерский заломились, их оттуда менты с батальйоном "Киев-1" принимали
 

kobi

◘◘◘◘◘◘◘
А это случаем не из Киева видос? Там какие то 15 утырков в магаз какой то кондитерский заломились, их оттуда менты с батальйоном "Киев-1" принимали
В Киеве неизвестные попытались захватить ресторан

В Киеве неизвестные вооруженные люди попытались захватить ресторан на бульваре Шевченко, 36. Об этом сообщает УНН со ссылкой на батальон Киев-1.

"Около 15 человек представились cамообороновцами, зашли в помещение, начали произвол. На место приехала следственно-оперативная группа и батальон. Во время задержания неизвестные пытались использовать оружие и сопротивлялись", - говорится в сообщении.

Неизвестные в процессе задержания оказывали сопротивление. Как сообщается, захватчики назвались представителями Самообороны, у них изъято оружие, по факту происшествия идет проверка.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Там еще 5 штук есть) я лично норм себе настроение поднял)
 
Зверху