Правий сектор

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Сразу же реакция США и ЕС...

Вы покажите это фото простому российскому обывателю... Я посмотрю что будет.
По большому счёту всё началось с сорванного вступления Украины в ЕС. А уже потом вдруг появилась какая то организация, которая решила на этом фоне поменять "ВСЁ" в стране. По результату - ЕС мы идём всё быстрее и быстрее. А при чём тут организация?
Ви саму статтю читали? Що саме там у тексті відповідає назві "США и ЕС осудили события возле Рады 27 марта" . Я бачу таке:
"Мы призываем правительство Украины гарантировать, что те, кто нарушил закон, будут привлечены к ответственности." - це може стосуватись як дій Музичко, так і тих, хто причетний до його смерті. По пікетування ВР не бачу жодного слова. Але є таке: "Мы приветствуем заявления руководства Правого сектора, что они намерены сохранить свои действия "в рамках закона"".
Про московітян я вже писав, там вже будь що їм можна показувати і вони будуть голосити. Ви хоч їх не починайте копіювати.
Що до зірваного вступу, ось:

28 БЕРЕЗНЯ 2014 05:25
Країни Євросоюзу поки не готові до запуску процедури щодо вступу України в ЄС, але така можливість у майбутньому існує

Про це заявив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, повідомляє .

"Члени ЄС до цього поки не готові. Вони вважають, що не тільки Україна не була готова, але також і Європейський союз не був готовий інтегрувати на цьому етапі країну, подібну Україні. Ось чому ми запропонували Україні угоду про асоціацію", - заявив Баррозу, виступаючи в ході експертної дискусії у Брюсселі.

Разом з тим глава Єврокомісії підкреслив, що "двері для вступу не закриті" і "така можливість у майбутньому існує", але для цього Україні необхідні перетворення: реформи, боротьба з корупцією, більш високий ступінь звітності влади перед суспільством.

"Рішення про початок переговорів про розширення (ЄС) за рахунок нової країни вимагає одностайності, а серед країн-членів (ЄС) одностайності щодо України не було", - сказав Баррозу.

Нагадаємо, 21 березня Україна і Європейський союз про асоціацію. Підписання економічної частини відбудеться уже після президентських виборів, що пройдуть 25 травня.
Проти асоціації ПС нічого проти не мав. І її вже майже підписали, остаточно підпишуть після обрання нового Президента. І це в принципі правильно. Не бачу, щоб ПС щось там зірвав.
Якщо я не так зрозумів, і малось на увазі, що ПС з'явився після зірвання Януковичем вступу... То, тоді просто у ПС об'єднались кілька націоналістичних організацій, задля спільної мети.
 

Koks_777

Плавали! Знаем!
KOCTa сказал(а):
Чому ви так переймаєтесь картинкою з Москви? Це наша країна, ми від того, що в Москві про нас скажуть не повинні відмовлятись від боротьби за свої права. Якщо будемо кожного разу думати перед тим, як щось зробити про те, що на це скажуть в Москві, то ніхто нічого не буде робити. І, якщо б ПС про це раніше думали, то і Янукович би вже давно всіх розігнав на Майдані і сидів би ще й досі спокійно у своєму Межігір'ї.
Я переживаю по поводу "картинки в Москве" потому, что Украина не единственная страна в мире, и мягко говоря страна не с самой здоровой экономикой. Страна стоящая на грани войны.
Якщо будемо кожного разу думати перед тим, як щось зробити...
Думать перед тем ка что то сделать - крайне полезно, доложу Вам ))
Потому как это страна. Это не компьютер (к примеру) в котором при неудачном эксперименте можно просто переустановить систему и всё начать заново. Думать и просчитывать надо каждый шаг!
Или Вы считаете, что Майдан и все эти события не просчитывались ранее?
В нормальном уважающем себя государстве над такими вопросами трудятся целые НИИ, и варианты развития ситуаций просчитываются до мелочей (Украину я к сожалению не имею в виду).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я переживаю по поводу "картинки в Москве" потому, что Украина не единственная страна в мире, и мягко говоря страна не с самой здоровой экономикой. Страна стоящая на грани войны.

Думать перед тем ка что то сделать - крайне полезно, доложу Вам ))
Потому как это страна. Это не компьютер (к примеру) в котором при неудачном эксперименте можно просто переустановить систему и всё начать заново. Думать и просчитывать надо каждый шаг!
Или Вы считаете, что Майдан и все эти события не просчитывались ранее?
В нормальном уважающем себя государстве над такими вопросами трудятся целые НИИ, и варианты развития ситуаций просчитываются до мелочей (Украину я к сожалению не имею в виду).
В принципі я погоджуюсь. Але 21-го лютого на Майдані ... Якби їх послухали, перевибори були б у кращому випадку у грудні, Янукович би залишився у Межігір'ї, і що б в нас було до грудня, самі уявіть, на скільки вистачить уяви. І чи взагалі б були вибори.
Що й ким там прораховувалось, я не знаю. Але втеча Януковича на "двух вертолетах" навряд чи серйозно прораховувалась.
 

rfvgy

Ukrainian
А то нічого, що 0947-й закон саме після пікетування ВР у тому числі і Правим сектором у той день прийняли?
Так я ж про це . З багатьох потрібних законів які корупціонерів виводять на загальний огляд прийняли тільки ОДИН , а ввечері прибігли якісь маргінали й почали підбурювати на штурм ВР . Аваков там був лише приводом , на мою думку .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Так я ж про це . З багатьох потрібних законів які корупціонерів виводять на загальний огляд прийняли тільки ОДИН , а ввечері прибігли якісь маргінали й почали підбурювати на штурм ВР . Аваков там був лише приводом , на мою думку .
Ну, трохи не так. Якби там народ не зібрався, то й слідчу комісію з приводу вбивства Музичко не створили. І зібрались там без планів штурму. А от, хто до штурму провокував, то вже інша розмова. Можливо і справді там якісь засланці були, яких потім у москві і показували.
А щодо "Аваків лише привід", так до нього і без Музичко вже давно купа претензій назбиралось, починаючи з того, що вже він почав "кришувати" колишніх корупционерів і закінчуючи бездіяльністю по відношенню до сепаратистів.
 
а ось і авто Я.....ча стали у нагоді, як з'ясувалось їх використовує ПС
You must be registered for see images


Считать, что финансирование происходит за счёт пожертвований, как по мне, по меньшей мере наивно.
В составе организации вызывает беспокойство только "Белый молот", который резко "откололся" сразу после того как появилась информация о возможной причастности членов организации к расстрелу гаишников на Броварском проспекте и к снайперской стрельбе на Грушевского.

Простой вопрос.
У кого создаётся впечатление, что это общественная организация?
You must be registered for see images


и для сравнения фото Аль Каида
You must be registered for see images

You must be registered for see images
Фото з Ярошем зроблене ще під час протистоянь режима Я і народу, я теж тоді на майдані був у масці і що з того? Їх всі поголовно на той час носили!
Коли ПС став партією всі маски вже познімали...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Эштон осудила действия "Правого сектора" и призывает его участников сдать оружие властям
Верховный представитель Европейского Союза (ЕС) по иностранным делам Кэтрин Эштон осудила действия организации "Правый сектор", которая в ночь на 28 марта предприняла штурм Верховной рады.
Заявление Эштон размещено на официальном сайте Евросоюза, информирует со ссылкой на

Эштон заявила, что подобные действия направленные против парламента противоречит принципам демократии и верховенства закона. Дипломат призвала "Правый сектор" немедленно сдать оружие властям.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»:

Представитель ЕС также отметила, что необходимо провести беспристрастное расследование гибели активиста "Правого сектора" Александра Музычко
Я думаю это справедливо :
1) беспристрасстно расследуем убийство музычко . (наказываем в том случае если выяснится что как говорят его хладнокровно убили)
2) ПС сдаёт огнестрельное оружие (пожалуйста , будте радикальной партией - но в таких-же условиях как все без оружия)
3) и живём спокойно , строим свою страну .

а то блин вчера президент США Обама поехал в Саудовскую Аравию договариватся что-бы обвалить цену на нефть - тем самым обвалить имперское будущее кремлевского карлика . А ему Володя Путин весь день наяривает , мол посмотри Раду штурмуют
 

Miroku

Well-Known Member
Останнім часом, дії правого сектора викликають подив, і не розуміння. Таке враження, що вони навмисне дають козирну картинку для роSSійських каналів, і це в той час, коли атмосфера вкрай напружена! Навіщо? Навіщо свободівці засвітилися с НТКУ? Тобто в той час, коли їх і так малюють фашистами, вони підливають масло у вогонь? Звісно, загинула людина, і потрібно довести діло до кінця, і покарати винних, але пікет ввечері верховної ради? Ну де здоровий глузд???
А ты сам подумай кто их мог вооружить.....Запад?Да никогда бы они таких не поддерживали,тем более ПС против интеграции в ЕС и Нато.....Вывод - РОССИЯ!!
Ну, якщо ви відкинете гучні заголовки і коментарі, і подивитесь на те, що там відбувалось:
1) пікетування ВР. Що в цьому протизаконного?
2) дрібне хуліганство: розбили пару вікон,
3) хтось вліз на навіс над дверіма до ВР - це й на дрібне хуліганство не тягне.
4) зброї ні в кого не було,
5) ВР штурмувати може хтось з гарячих хотів, але його застудили і ніхто нічого не штурмував,
6) принесли шини, полякали, але ж не запалили :) . У підсумку хода з шинами у нас що, порушує якийсь закон?
7) нікого не побили, не травмували..
И что теперь это будет нормой всегда?Назови хоть одну акцию ПС которая принесла пользу Украине......ХОТЬ ОДНУ.

Мне пофиг что будут показывать в Москве,мне неприятно когда идут переговоры с ЕС в кадрах евроньюс будут мелькать сотня дебилов в масках похожих на Алькаиду которая штурмует единственный рабочий орган власти в стране!Европейцы задумаются почему они штурмуют и тут им покажут ролики Сашка Билого.Вот это демократия в Европу стремится......
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я думаю это справедливо :
1) беспристрасстно расследуем убийство музычко . (наказываем в том случае если выяснится что как говорят его хладнокровно убили)
2) ПС сдаёт огнестрельное оружие (пожалуйста , будте радикальной партией - но в таких-же условиях как все без оружия)
3) и живём спокойно , строим свою страну .

а то блин вчера президент США Обама поехал в Саудовскую Аравию договариватся что-бы обвалить цену на нефть - тем самым обвалить имперское будущее кремлевского карлика . А ему Володя Путин весь день наяривает , мол посмотри Раду штурмуют
Не на часі зараз зброю здавати, коли кожного дня чекаєш, що путлеровці полізуть через кордон. Так хоч хтось буде, хто гарантовано їм супротив буде робити. Як на мене, так взагалі треба легалізувати зброю. Інакше ця влада всю Україну під балачки і "занепокоєння" Заходу здасть. Нема там нікого, в кого б вистачило рішучості віддати наказ стріляти у відповідь. Тільки кулівлоби.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А ты сам подумай кто их мог вооружить.....Запад?Да никогда бы они таких не поддерживали,тем более ПС против интеграции в ЕС и Нато.....Вывод - РОССИЯ!!


И что теперь это будет нормой всегда?Назови хоть одну акцию ПС которая принесла пользу Украине......ХОТЬ ОДНУ.

Мне пофиг что будут показывать в Москве,мне неприятно когда идут переговоры с ЕС в кадрах евроньюс будут мелькать сотня дебилов в масках похожих на Алькаиду которая штурмует единственный рабочий орган власти в стране!Европейцы задумаются почему они штурмуют и тут им покажут ролики Сашка Билого.Вот это демократия в Европу стремится......
1) Як дістати зброю у корумпований країні, це не питання.
2) Все на що здатні європейці, це висловити своє "занепокоєння". Розбиратись з владою і будувати по справжньому демократичну і не корумповану країну, треба самим.
 
Зверху