Выборы 2006

Вибір 2006


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    45
  • Опитування закрито .

blacksmith

Member
За какую из предложеных вам политических сил вы будете голосовать? И почему?
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Якщо б вибори були на найближчих вихідних, то проголосувала би за БЮТ. А через 5 місяців все може змінитися.
 

Andys

New Member
хоть и не сторонник Юли, но голосовал за БЮТ - пусть порвёт старых олигархов
 
Бойкот выборам!
1) для того чтобы стать кандидатом в нардепы необходимо распологать суммой 5000 гривен ( эту сумму возратят если кандидат стал нардепом )
2) различные кандидаты в нардепы имеют разные источники финансирования своей избирательной компании, естественно что они находятся в неравном положении
3) если бы выборы что-то меняли, их бы давно отменили
 
З

Зверюга.ua

Guest
Я за БЮТ, соціалісти як були повіями поруч з комуняками так і залишились, НСНУ і так набере необхідну кількість голосів, а яник буде у повній дупі, бо дурбецило. СДПУ(0) наврядчи пройде у цю верховну раду, бо це не партія, а клуб для корупціонерів. Литвин замішан у касетному скандалі....



З.І. Ось і все.....
 

sensey_1

Я живу, как карта ляжет..
Зверюга сказав(ла):
Я за БЮТ, соціалісти як були повіями поруч з комуняками так і залишились, НСНУ і так набере необхідну кількість голосів, а яник буде у повній дупі, бо дурбецило. СДПУ(0) наврядчи пройде у цю верховну раду, бо це не партія, а клуб для корупціонерів. Литвин замішан у касетному скандалі....

Якщо кожен буде думати, що НСНУ набере необхідну кількість голосів і не буде голосувати за цей блок, ризикуємо залишитися без нормальної більшості в парламенті. Не вважаєш?
 
Зверху