За кого будут ваши голоса на выборах.

Якби вибори були сьогодні, то за кого б Ви віддали свій голос?

  • БЮТ

    Голосів: 26 29.9%
  • НУ-НС

    Голосів: 23 26.4%
  • Партія Регіонів

    Голосів: 12 13.8%
  • КПУ

    Голосів: 4 4.6%
  • СПУ

    Голосів: 2 2.3%
  • ПСПУ

    Голосів: 1 1.1%
  • Свобода

    Голосів: 5 5.7%
  • Блок Литвина

    Голосів: 0 0.0%
  • Проти всіх

    Голосів: 12 13.8%
  • Інше

    Голосів: 3 3.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    87
  • Опитування закрито .

madwolfa

USA, Midwest
Яскравий приклад "промивки мізків" і зомбування, коли людина налаштована не на позитив, а на те, щоб бути проти когось (стереотип ворога), а чи будемо ми від цього краще жити - по боку. Головне, щоб проти! Щоб "казли нє мєшалі жить".
А Баба Яга - против! (с)
 

Ultraviolet

Active Member
Вот это обычно и требуется:
1) не ходить, не выбирать
2) а если ходить то выбирать из того что предложено (а товар как всегда залежавшийся)
 

radnor

В деле
Яскравий приклад "промивки мізків" і зомбування, коли людина налаштована не на позитив, а на те, щоб бути проти когось (стереотип ворога), а чи будемо ми від цього краще жити - по боку. Головне, щоб проти! Щоб "казли нє мєшалі жить".
Вы неправильно значит меня понимаете. Я выбираю из двух зол меньшее.
Просто выбора нет, в любом случае будет кто-то из них.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
а ви не знаєте випадково, хто при владі у більшості країн Європи?
Згоден з паном Life-ua. Такі партії, як СПУ та СДПУ(о) світовими соціалістами просто не визнаються. Інша справа СДПУ, що входить до БЮТ - там донедавна головував Василь Онопенко (зараз пішов у судову систему, тому від політики відійшов).
Щодо СДПУ(обрізаної) то вони розсмішили Україну тим, що на виборах 2006 року в парламент набрали голосів у 2 рази менше, ніж задекларована чисельність їх партії. Ось вам і "НеТАК, ми одні знаємо ЯК!", ось вам і "фартові". А ще в свій час заявляли, що вони послідовники Івана Франка, бо той теж був соціал-демократом. Я не знаю у кого підніметься рука прирівняти геніального Каменяра з клоуном Шуфричем.
 

KLear

New Member
Відповідь: За кого будут ваши голоса на выборах.

Я ще не маю права голосу, але віддала б голос за БЮТ....
Батьки говорять що зовсім, напевне, не підуть голосувати...
Ну а весь народ, там де я живу, голосуватиме за ПР....
Взагалі вважаю треба оновити списки кандидатур...
 
Останнє редагування:

Andys

New Member
перед выборами подмайте: поимеют потом или не поимеют
p.s. хорошо что бойкот выборов не стал криминальной статьёй и возможно будет сорвать выборы
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Потому как ПР единственная партия которая может противостоять БЮТ.
Протистояти вона може, але...
Не так давно всі могли чути чергові перли від ПР. Депутат Сухий на питання журналіста про фінансування акцій протеста "голубого" майдану розродився цілою високохудожньою тирадою з яскравими "не ваше собаче діло", "шмаркач", а також вже традиційними для партії регіоноff згадки про американські доляри і ставшим вже класичним та хрестоматійним "КАЗЁЛ".
Депутат Ландик запропонував надати місту Сіверсько-Донецьку (де вперше була така масштабна спроба розколоти нашу державу) звання міста героя (!).
Невже подібні "діячі" заслуговують права керувати країною.
 
Зверху