Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предло

[GEKTOR], нормально сформулюй і постав свої питання. Але я своє поставив раніше, тому всеж таки першим потрібно на нього відповісти.
Дату уточните?
 

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предло

Вдруге я його ставив 12.08.08 :
Це було перше питання?
Нет ЭТО:

Цитата:
Сообщение от KOCTa
Цитата:
Сообщение от [GEKTOR]
Предьявите ка мне то злосчастное сообщение, в котором я когото призывал? Я хоть почитаю
Будь ласка:
Цитата:
Сообщение от [GEKTOR]
Так что, уже можно начинать мочить московитов по сартирах, пока не сбежали?
это был ответ, причем с сарказмом (так добродей Путин говорил в свое время). Можно дать предыдущее сообщение (не мое ессно, тля тех кто в танке)?
Теперь специально для вас буду помечать "Для КОСТЫ - это юмор, не горячитесь"
[GEKTOR] зараз на форумі Переслать сообщение
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Нет ЭТО:

Цитата:
Сообщение от KOCTa
Цитата:
Сообщение от [GEKTOR]
Предьявите ка мне то злосчастное сообщение, в котором я когото призывал? Я хоть почитаю
Будь ласка:
Цитата:
Сообщение от [GEKTOR]
Так что, уже можно начинать мочить московитов по сартирах, пока не сбежали?
это был ответ, причем с сарказмом (так добродей Путин говорил в свое время). Можно дать предыдущее сообщение (не мое ессно, тля тех кто в танке)?
Теперь специально для вас буду помечать "Для КОСТЫ - это юмор, не горячитесь"
[GEKTOR] зараз на форумі Переслать сообщение
Якщо це питання, то щось не зрозумію у чому воно полягає. Там здається на твоє питання і відповідь є. Доречи, крім твого хамства я іншого не бачу, чи слова "Будь ласка" вже вважаються хамством?
Чекаю ще питання.
 

[GEKTOR]

Забанен
Для ТАНКИСТОВ - Можно дать предыдущее сообщение (не мое ессно, для тех кто в танке)?
А "Для КОСТЫ - это юмор, не горячитесь", это реакция на то, что у вас юмор однобокий, и критику или (и) сарказм вы не воспринимаете
З.Ы. "Тыкать" будете пальцем в небо (или незнаю куда там, да хоть в розетку).
Я так понял что 2 страницы фулда оправдывают нежелание отвечать на вопросы?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Для ТАНКИСТОВ - Можно дать предыдущее сообщение (не мое ессно, для тех кто в танке)?
А "Для КОСТЫ - это юмор, не горячитесь", это реакция на то, что у вас юмор однобокий, и критику или (и) сарказм вы не воспринимаете
З.Ы. "Тыкать" будете пальцем в небо (или незнаю куда там, да хоть в розетку).
Я так понял что 2 страницы фулда оправдывают нежелание отвечать на вопросы?
[GEKTOR], ти/Ви якась дивна людина. Спочатку починаєте мені "тикати":
Ответь сначала на мой вопрос (даже два, второй в ЛС) а потом отвечу я.
З.ы. То что ты хамом стал раньше чем ходить начал ты не отрицаешь, печально. Но буду знать на будущее.
, а потім почиєте підіймати галас, коли і я до Вас "тикаю".
Я так понял что 2 страницы фулда оправдывают нежелание отвечать на вопросы?
Ще раз повторюю, поставте зрозуміло питання, так, щоб на нього можна було відповісти. І коли ж я нарешті дочекаюсь відповіді на своє питання, яке вже 3 рази повторював? Я Вам вже і дату сказав, і лінк на нього дав, і ще раз повторив, а Ви всеодно мовчите. Мужності таки нема? :lol:
 

[GEKTOR]

Забанен
Я с хамами на "вы" не общаюсь. Удачи продолжать этот пустой треп.
 

hed1n.ru

стебанутый
вопрос к модераторам, что за карикатуры в теме про Южную Осетию?
У меня тоже куча есть, можно постить?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Краще не треба. Щоб не було звинувачень і балачок про довгу відсутність переглянь це: - датовано 11.08.2008 і ніхто його не видалив, далі я тему не переглядав, але пам'ятаю що ще були. А про вашого улюбленця це лише друга :). Ну і відразу поперджаю, за карикатуру на Президента України, в такому сенсі, як там на Саакашвілі чи Путіна, чи яка буде ображати Україну, можна отримати і бан.
 

МАХ

Active Member
Re: ПР + БЮТ = Импичмент Ющенку?

n\a - довічний бан, як ще один мультінік Serg_T.
У мене теж є мультинік… сестри… і що це є приводом для довічного бану?
Як на мене то це просто смішно… і зовсім не розумно… мені здається це покарання досить жорстке, і причина зовсім в іншому… Не можна керуватися емоціями… Всі говорять що Балога і Президент ображають, звинувачують в національній зраді Тимошенко, що й стало першочерговою причиною прийняття антиконституційних законів, що призвело до розколу коаліції… Але чи можна керувати державою емоціями? На такій посаді повинна бути людина, яка вміє стримувати емоції і керуватися лише законами!.. Чому Тимошенко просто не подала до суду за наговір… можливо СБУ незаконно вела прослуховування і має записи які не можуть бути використані в суді як доказ, але які можуть приголомшити всю країну? Чому її не оприлюднили? бо зроблена незаконно , за що можуть когось притягнути до відповідальності…це лише моя думка…
 
Зверху