Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Ув. модеры, придумайте сказку и обьясните, почему у нас в ветке постоянно висит бот? Причем так неумело зашифрованный?
Покажіть мені пункт у правилах, де ботам писати заборонено? Якщо подивитись кількість видалених повідомлень сумчатої і деяких користувачів, то рахунок буде точно не на користь бота.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Покажіть мені пункт у правилах, де ботам писати заборонено? Якщо подивитись кількість видалених повідомлень сумчатої і деяких користувачів, то рахунок буде точно не на користь бота.
Так може придумаємо у правилах пункт - де БОТам заборонемо писати одне й теж ? :)
 

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Покажіть мені пункт у правилах, де ботам писати заборонено? Якщо подивитись кількість видалених повідомлень сумчатої і деяких користувачів, то рахунок буде точно не на користь бота.
Чего стоило и ожидать, отбрехиваетесь, прям как депутаты. Вы прекрасно знаете про которого бота я говорю. Я о том который был как зарегестрированный (не гость значит), но тем неменее был невидим.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Чего стоило и ожидать, отбрехиваетесь, прям как депутаты. Вы прекрасно знаете про которого бота я говорю. Я о том который был как зарегестрированный (не гость значит), но тем неменее был невидим.
Відповідайте за свої слова! Я вам не хамила, щоб ви зі мною розмовляли у такому тоні. Задавайте конкретні питання. Отримаєте конкретні відповіді.
 

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Відповідайте за свої слова! Я вам не хамила, щоб ви зі мною розмовляли у такому тоні. Задавайте конкретні питання. Отримаєте конкретні відповіді.
Я задал конкретный ВОПРОС, на который вы КОНКРЕИНО спрыгнули (отбрехались), если бы я захотел спросить про сумчатых всяких, я б спросил прямо. А так я повторяю один и тот самый вопрос : Что за бот присутствовал в этой ветке форума как невидимый (и зарегестрированный), тля танкистов поясняю - в статистике (та что внизу) написано модераторы раздела :3 штуки ( далее следуют ники), посетители Х (1)штук (причем делятся они на гостей и юзеров, отображенных ПОНИКОВО) пример " 4 (Пользователей: 3, гостей: 1)" так вот, если пересчитать ники, то всегда выходит Х-1 (см.1). ТЕПЕРЬ ВАМ ПОНЯТНО, ГЕНИИ?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы

Я задал конкретный ВОПРОС, на который вы КОНКРЕИНО спрыгнули (отбрехались), если бы я захотел спросить про сумчатых всяких, я б спросил прямо. А так я повторяю один и тот самый вопрос : Что за бот присутствовал в этой ветке форума как невидимый (и зарегестрированный), тля танкистов поясняю - в статистике (та что внизу) написано модераторы раздела :3 штуки ( далее следуют ники), посетители Х (1)штук (причем делятся они на гостей и юзеров, отображенных ПОНИКОВО) пример " 4 (Пользователей: 3, гостей: 1)" так вот, если пересчитать ники, то всегда выходит Х-1 (см.1). ТЕПЕРЬ ВАМ ПОНЯТНО, ГЕНИИ?
Мдя, генію... Я підозрювала... але щоб на стільки... :lol:
Добре, я пропущу, що ввічливості вас позбавили від народження і спробую пояснити, як я щось пояснюю своєму 1-річному племіннику.
Заходите у Панель керування (лівий куток вікна, не браузеру-програма, якою ви користуєтесь для перегляду сайтів, а форуму). Та знаходите "Параметри" (ліва колонка, там перерахунок різних функції панелі керування). Натискаєте лівою кнопкою мишки (такий пристрій, що під'єднується до системного блоку, якщо у вас ноутбук, напишіть, я поюсню детальніше). Тепер відкривається вікно параметрів. Там є такий пункт "Прихований режим". Якщо натиснете на квадратик біля нього, то висвітиться галочка. Тепер ви у прихованому режимі. І ваш нік у гілці не висвітлюється. Але присутність ще одного зареєстрованого користувача враховується.
Будуть ще питання, завжди звертайтесь. Мені треба більше досвіду спілкування з дітками :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

:lol::lol::lol:
А підраховувати кількість відвудувачив форуму ( це на головній сторінці унизу ) годин так у 21-00 не пробували ще? У той час взагалі якась навала ціх ботів. І навить науці ще невідомо звідки вони виникають, не те що модераторам. А один знайомий мого одного знайомого казав, що то починається напад інопленетян. Саме так, через наш форум, вони намагаються потрапити на нашу планету. Жах.
Казочка сподобалась?
 

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу ра

Мдя, генію... Я підозрювала... але щоб на стільки... :lol:
Добре, я пропущу, що ввічливості вас позбавили від народження і спробую пояснити, як я щось пояснюю своєму 1-річному племіннику.
Заходите у Панель керування (лівий куток вікна, не браузеру-програма, якою ви користуєтесь для перегляду сайтів, а форуму). Та знаходите "Параметри" (ліва колонка, там перерахунок різних функції панелі керування). Натискаєте лівою кнопкою мишки (такий пристрій, що під'єднується до системного блоку, якщо у вас ноутбук, напишіть, я поюсню детальніше). Тепер відкривається вікно параметрів. Там є такий пункт "Прихований режим". Якщо натиснете на квадратик біля нього, то висвітиться галочка. Тепер ви у прихованому режимі. І ваш нік у гілці не висвітлюється. Але присутність ще одного зареєстрованого користувача враховується.
Будуть ще питання, завжди звертайтесь. Мені треба більше досвіду спілкування з дітками :)
Ваше ерничество не делает вам чести. Хотя про какую честь можно судить? Я так понял этот бот вы и были? Примерно так 24/7?

КОСТА, считал, и в разные промежутки времени. Анализ проводил по выборкам в разные дни недели, повторюсь, скрытый юзер был практически 24/7. Тепреь развиваю идею - нормальный человек не будет сидеть на форуме 24/7, и я наблюдал, что при продолжительном бездействии движок делает авто обрыв сессии, т.е. у меня в браузере спустя нное количество времени в верху справа надпись про вход остается но если я захожу с другой машины (ИП-адреса) то показывает что я уже автоматически вышел. Исходя из этих хитрых и не понятных для суперпроницательной Равенны заключений, это таки БОТ а не человек, потому я и спросил.
З.Ы. Обьяснил уже в четвертый раз.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Пан [GEKTOR], Вам сюди: , усі питання і те, кому що там мариться, з'ясовуються саме там. Там кваліковані фахавці Вам все роз'яснять. Так і напишить, що дістали вже боти яких неможна побачити, преслідують и не дают спокійно спілкуватись на форумі.
 

[GEKTOR]

Забанен
Re: Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Пан [GEKTOR], Вам сюди: , усі питання і те, кому що там мариться, з'ясовуються саме там. Там кваліковані фахавці Вам все роз'яснять. Так і напишить, що дістали вже боти яких неможна побачити, преслідують и не дают спокійно спілкуватись на форумі.
Коста, вы сначала хамить научились, а потом уже ходить? Или как? Я так понял это у вас потомственное?
 
Зверху