Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Azik1982

С нами Бог!
Коментарів про "святі справи" РПЦ, як то придбання за червінці і соболі української митрополії, служіння "царю-батюшкє", аж до розголошення тайни сповіді, тютюновий бізнес та багато чого іншого я від Вас не дочекаюся :(. Зрозуміло. Коли немає аргументів, то в хід пішли мантри на зразок "сам дурак, раскольник проклятый". В такому разі, з людиною, що поводить себе, немов зомбована мавпа, немає сенсу вести дискусію. Посилання на сайти направсте на сторінку "гумор". Мене розсмішили попередні ваші адреси, де сказано, що найстрашніший ворог людства - це Гаррі Поттер, телевізор, ідентифікаційний коди та електронна картка для видачі грошей...
Лише два невеличких доповнення:
1) УАПЦ не займається "патриаршиискательством". Вона виявляє бажання повернутися під омофор матері-церкви... але не Вашої милої РПЦ, а Константинопольської.
2) Не можна згадувати поруч ім'я Володимира Сабодана та викладати агітки покидьків на кшталт "Единого Отечества". Хоча б через те, що Володимир засудив подібного роду "гаспод", про що я
Вам не так давно наводив інформацію. Інакше складається враження, що у Вас немає логіки (бо не можете скласти до купи ці факти), або немає сумління, бо Ви брешете. Хоча, як на мене, то і перше і друге є істиною.
Какую дискуссию можно вести с некрещенным сектантом, который разжигает религиозные розни среди Православных Христиан.
Эти "черти" появились на волне разложения нашей страны и нашего государства. Надо познакомить сектантов с тем, как жили наши предки.
Если для Вас Почаевские старци, монахи - не авторитетные Православные, тогда , что с Вами вести разговор, Вы реально как "Гарри Потный", вот от чего застерегают в своих проповедях святые отци. Ведь чудеса от Почаевского образа Божией Матери продолжаются и по сей день
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Какую дискуссию можно вести с некрещенным сектантом, который разжигает религиозные розни среди Православных Христиан.
Браво! Нарешті дійшли консенсусу. А я про що кажу. Вірніше не я, а митрополит Української церкви МП Володимир Сабодан. Є такі сектанти, що розпалюють ворожнечу в Україні, від яких слід відхреститися і дистанціюватися:
«Так зване політичне православ’я, з погляду якого часто виступають деякі навколоцерковні діячі, є вкрай небезпечним явищем, що веде людей геть від православ’я, яким воно було передане нам отцями церкви. Воно розпалює політичні пристрасті, провокує непослух ієрархії, вносить ворожнечу в церкву».
Аналогічну оцінку «політичному православ’ю» дав і Архієрейський собор УПЦ. «Від повноти Української православної церкви ми свідчимо, що діяльність організації «Спілки православних громадян України» не має стосунку до УПЦ... Ми також засуджуємо так зване політичне православ’я, що передбачає внесення в церковну огорожу політичних гасел, оскільки останнє не відповідає духу Христової проповіді. Ми вважаємо деструктивним вплив на церковне життя України політичних і навколоцерковних громадсько-політичних організацій, зокрема закордонних, які підтримують антицерковну діяльність п. Валерія Каурова і його прибічників».
Агов, товарісч Azik1982, почуйте нарешті і зрозумійте, що УПЦ МП в першу чергу засуджує Вашого духовного патрона Варєліка "лайнопомазаного" Каурова, і всіх, хто з ним (і Вас в тому числі).:mrgreen:
 

Azik1982

С нами Бог!
Браво! Нарешті дійшли консенсусу. А я про що кажу. Вірніше не я, а митрополит Української церкви МП Володимир Сабодан. Є такі сектанти, що розпалюють ворожнечу в Україні, від яких слід відхреститися і дистанціюватися:
Аналогічну оцінку «політичному православ’ю» дав і Архієрейський собор УПЦ. «Від повноти Української православної церкви ми свідчимо, що діяльність організації «Спілки православних громадян України» не має стосунку до УПЦ... Ми також засуджуємо так зване політичне православ’я, що передбачає внесення в церковну огорожу політичних гасел, оскільки останнє не відповідає духу Христової проповіді. Ми вважаємо деструктивним вплив на церковне життя України політичних і навколоцерковних громадсько-політичних організацій, зокрема закордонних, які підтримують антицерковну діяльність п. Валерія Каурова і його прибічників».
Агов, товарісч Azik1982, почуйте нарешті і зрозумійте, що УПЦ МП в першу чергу засуджує Вашого духовного патрона Варєліка "лайнопомазаного" Каурова, і всіх, хто з ним (і Вас в тому числі).:mrgreen:
Мне одно понятно с Ваших слов, ФоксМалдер, вы извените за слово, в моем понимании Вы "" черт"". Я же понятным языком Вам предьявил, что Вы раззжигаете вражду между Православными Христианами, мне понятно чего даже Вы это делаете с какой ""колокольни"" звоните, ведь Вы никакой не Православный, у Вас цель згонобить украинский народ. в то время когда над нами смотрит матерь Божья, Но Вам это не удастся, Вы пропащий человек, если Вам святые люди, не авторитет, тогда один вывод Вы сектант, разжигающий вражду между Украинцами, Хвалите его дальше, чем он Вам поможет ?:eek::(:greedy:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Церкви и политика

А якщо придивитись, так це Ви Азік роспалюєте тут ворожнечу. Бо, якщо з іншого боку йде критика на адресу ліцемірного керівництва МП, то Ви не замислючись кидаєте прокльони усім хто до церков не МП ходить.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Церкви и политика

Мне одно понятно с Ваших слов, ФоксМалдер, вы извените за слово, в моем понимании Вы "" черт"". Я же понятным языком Вам предьявил, что Вы раззжигаете вражду между Православными Христианами, мне понятно чего даже Вы это делаете с какой ""колокольни"" звоните, ведь Вы никакой не Православный, у Вас цель згонобить украинский народ.
Шановний,а чи не здається вам,що саме ви розпалюєте міжконфесійну ворожнечу,бо саме ви звинувачуєте Київський патріархат в сектанстві,і прикриваючись ім'ям Божим творете небогоугодні справи.(поділяй і володарюй-це методи імперій)

если Вам святые люди, не авторитет, тогда один вывод Вы сектант, разжигающий вражду между Украинцами, Хвалите его дальше, чем он Вам поможет ?:eek::(:greedy:
Це ви святий?:lol::lol:
Чи можливо Микола ІІ(за роздтріли мирян),чи Андрій Боголюбський(за те що вкрав і вивіз до Московії ікону Божої матері,названу Володимирською,та за те що Київ зруйнував),чи анафемований Дмитро Донськой(без зняття анафеми,канонізований):mrgreen:
 

Grosso

wonderwall
Re: Відповідь: Церкви и политика

А якщо придивитись, так це Ви Азік роспалюєте тут ворожнечу. Бо, якщо з іншого боку йде критика на адресу ліцемірного керівництва МП, то Ви не замислючись кидаєте прокльони усім хто до церков не МП ходить.
То чи є сенс взагалі сперечатися із людиною, яка не готова до сприйняття інших точок зору, окрім ідеології великомовсковського шовінізму...
Автомат з продажу істини під вивіскою войовничого псевдоправослав`я працює без збоїв...
 

Azik1982

С нами Бог!
Мне вот только одно не понятно, почему Вы против Православия. один вывод- Вы - баптист, сектант. раскольник. Поговорите о секте "Ковчег", там иеговы, адвентисты, или они вам роднее чем УПЦ МП, ??:eek::?
 

Azik1982

С нами Бог!
Re: Відповідь: Церкви и политика

То чи є сенс взагалі сперечатися із людиною, яка не готова до сприйняття інших точок зору, окрім ідеології великомовсковського шовінізму...
Автомат з продажу істини під вивіскою войовничого псевдоправослав`я працює без збоїв...
Специально для Вас, УПЦ КП не признана ни одной поместной Церковью МИРА, Вам это о чем-то говорит ? Денисенко анафемован, в запрете, или Вы такие тупые, что и этого не хотите принять ?:eek: Вы в запрете среди Православного Христианства
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Церкви и политика

Специально для Вас, УПЦ КП не признана ни одной поместной Церковью МИРА, Вам это о чем-то говорит ? Денисенко анафемован, в запрете, или Вы такие тупые, что и этого не хотите принять ?:eek: Вы в запрете среди Православного Христианства
Російська православна церква не визнана була більш ніж півтора сторічча. Ми набудем визнання швидше:lol:
Анафема накладена РПЦ,а це ще не весь світ.
 

Azik1982

С нами Бог!
Re: Відповідь: Церкви и политика

А якщо придивитись, так це Ви Азік роспалюєте тут ворожнечу. Бо, якщо з іншого боку йде критика на адресу ліцемірного керівництва МП, то Ви не замислючись кидаєте прокльони усім хто до церков не МП ходить.
Уважаемый КОСТа, какаие проклены, о чем речь ? Это вы защищаете разного рода сектанство, баптистов ильете необоснованную грязь на Православие, поговорите о Церкви "Ковчег", "адвентисты седьмого дня" и тому подобные секты, я не замечал в их адресс от вас ни одной реплики, Почему ?:?:eek::?
 
Зверху