Оффтопики.

vsvhf

мимо проходила :)
мне надоела политика, всем лучи добра!!!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Где он? Где ЖАба, быстро в личку их новые ники :)) Константин, я тоже хочу крови.
Ну, скільки повторювати, Джагер, це Джагер. Льоля, це Льоля. Це різні люді. Заходив Льоля. Дуже чемно спочатку, навіть розвів мене на одну змістовну відповідь. А потім скотився на дві сторінки з'сування закрився 132 (? забув я як там той канал ) канал чи ні. Йому кажуть, що все працює, а він на своєму стоїть, що ні, кляті бендеровці скзали, що закриють і закрили. Вже і так його вмовляли, і так, а він все плаче і плаче. Мені набридло, я подивився його ІР, попалив, дав йому останнє слово. Він обізвав усіх людьми з нетрадиційною орієнтацією, тільки в поганому сенсі цього значення. Мабуть... Хм... Я тут замислився... може і ні, може і не в поганому... Але виглядало це як лайка. Потім його понесло лозунги толкати, щось там про якихось курок, не пригадую. Ну, короч якось так далі пішло:
You must be registered for see medias
Довелось невідкладно його заспокоїти. А потім, як відсміявся прибирати тут за ним все. І от я тільки спати збирався, з'являеться "пріветгараж"
 

21h

Вернулся
ггггггг опять все без меня выпили.... Блин. Нада у Крамченка спросить, он наверно с ним по институту плотно общается, как там Жаггер поживает, рубашку одели уже или нет. :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
П.С. Вы заметили что Штайн пропал. И кстати, что там, Гэнку обплевали? Ну арангутанги блин...
Був сьогодні. Там в них трагедія. ПС не вважає, що братчики, яких за бійку Грушевського посадили, політичні в'язні. І тих з СІЗО не випускають.
 

21h

Вернулся
Ну сумских художников думаю надо. Тоже мне.. опасный для общества элемент (особенно в свете недавних событий)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
ггггггг опять все без меня выпили.... Блин. Нада у Крамченка спросить, он наверно с ним по институту плотно общается, как там Жаггер поживает, рубашку одели уже или нет. :)
І, ще раз
Ну, скільки повторювати, Джагер, це Джагер. Льоля, це Льоля. Це різні люді. Заходив Льоля.
 

21h

Вернулся
Константин, иди спать. Завтра осмысли что я написал. Я наверно тоже пойду. Если они все перечисленные (вспомним еще ХНИВа) припадошные, это не значит, что я Льолю с Жабой путаю. Это даже не смешно.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Константин, иди спать. Завтра осмысли что я написал. Я наверно тоже пойду. Если они все перечисленные (вспомним еще ХНИВа) припадошные, это не значит, что я Льолю с Жабой путаю. Это даже не смешно.
Ну, так я пишу, що Льоля заходив, а ти, про Ждагера згадуєш.
 
Зверху