Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

КОСТа

Коста, я дійсно не хочу зникати з цього форума, бо поважаю людей, які тут "ошиваються". Також поважаю адміністрацію сайта на чолі з шановним паном КОСТой. Справа також у тому, шо я успішно "ошиваюсь" ще на кількох форумах. Тобто мені нелегко тягнути ще один форум. Треба ще й час заробляти на життя, на хліб не тільки з молоком, але і з медом, та кормити 17 своїх наймитів, а також вчити уму-розуму своїх опонентів. Пробач.
:mrgreen:
Нахрапов, та кинь ти ці форуми! Вони хоч подихнуть з полегшенням :). А от у віртуальному світі, такий талант потрібен, 100%, ти там знайдеш себе ;).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

то пан главврач хотив нахрапова до cэбэ у наймыты
Ні, не у наймити, що Ви! Там просто йому буде значно зручніше, всі умови, якісна їжа, м'які стіни... Хех...
тут все троллят, но я должен признать, что у нахрапа это получается лучше всех
Я і Вас запрошую ;).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Студенты против Азарова

Щодо розпорядження по комунальним тарифам то це як раз і є приклад "совкового" підходу і для нього є визначення як раз "совкового" періоду - "очковтирательство"... Наразі не існує ні механізмів перерахунку платежів в залежності від забезпеченості сімей, та і сам механізм за яким кошти будуть перетікати від багатіїв до бідних звучить в "найкращих" традиціях більшовиків
Тут ви помиляєтеся: наразі підвищення тарифів проводиться цілком в дусі буржуазного капіталізму. Приклад: плановане підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення в місті Суми.
Наразі планується підвищити тарифи для населення на 97%, а для комерційних структур - лише на 15%. Воістину буржуазна опіка долею малозабезпечених громадян і жодних натяків на лобіювання особистих бізнес-інтересів.

Звісно народ із совковим мисленням буде якийсь час радіти, бо за радянські часи не одне покоління "вигартували" без власної думки
За часів демократії народу таки дали можливість до розвитку власної думки. На проведених в кінці квітня Громадських слуханнях щодо підвищення тарифів на вивезення ТПВ (смяття) переважна більшість громади з присутніх у залі висловила своє категоричне заперечення та незгоду на введення до тарифу сумнівної 30%-вої "інвестиційної складової". В результаті Виконавчий комітет Сумської міської ради на своєму засіданні 3 червня ухвалив підвищення тарифів на вивезення ТПВ на 32% відсотки.
Вам дали право говорити. Ви можете верещати скільки вам заманеться, проте владі, як і раніше, абсолютно начхати як на вас, так і на вашу думку.

P.S. Різниця лише в тому, що 40 років тому, у своїй діяльності влада керувалася інтересами робочого класу, а зараз - займається захистом інтересів бариг та власних бізнес-проектів.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Студенты против Азарова

Ну і до того ж ми ще жодного року не жили при демократії, не варто назву плутати із суттю...
А, ну да, як Союз валити - так то все "заради демократії". А як за справи свої відповідати - так "ми ще не при демократії живемо".
Щось це дуже нагадує обіцянки щодо побудови комунізму...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Студенты против Азарова

та хіба ж то демократизація відбулась після розвалу СРСР ? В жодному разі !
Демократизація відбувалася в політичній площині. А в економічній, в рамках "демократичних перетворень", "ліквідації пережитків тоталітаризму" та "побудови вільного суспільства" - відбувався перехід від планової до ринкової економіки. Або, якщо вже називати речі своїми іменами: розкрадання народного майна на користь кількох олігархічних кланів проведене новоприбулими до влади особами під прапорами демократичних партій та лозунгами загальної свободи.
 

ANDREW

Member
Re: Студенты против Азарова

История повторяеться. 2004 год 4 курс СумГУ, половина группы безработных студентов мычали на майданах, вторая половина, которая подрабатывала, трудилась, зарабатывала и радовалась жизни :)
Когда говорите о ком-то, сначала хорошо посмотрите на себя.
 

Slavutich

бывалый
Re: Студенты против Азарова

История повторяеться. 2004 год 4 курс СумГУ, половина группы безработных студентов мычали на майданах, вторая половина, которая подрабатывала, трудилась, зарабатывала и радовалась жизни :)
Когда говорите о ком-то, сначала хорошо посмотрите на себя.
вот мнение человека который не уважает мнения других людей вплоть до оскорблений.во-первых студент не обязан быть занятым, на то он и студент.во-вторых тот кто отстаивает свое мнение сейчас, делает это ради будущего, а если вы по натуре раб или лакей так никто в этом не виноват.в-четрвертых: да, нужно прежде всего смотреть на себя, но это не значит что нужно молча о все соглашаться и пытаться обустроить себе уютненький собственный мирочек-моя хата з краю ничого не знаю?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Студенты против Азарова

Стейн
Різниця лише в тому, що 40 років тому, у своїй діяльності влада керувалася інтересами робочого класу, а зараз - займається захистом інтересів бариг
Оскорблён! Интересами нас, барыг, никто специально не занимается, бо у нас, барыг, хватает ума, шоб самим решать свои проблемы.
Кроме того, если б 40 лет назад влада керувалась интересами рабочего класса, то её б рабочий класс не скинул. Согласись.
 

Slavutich

бывалый
Re: Студенты против Азарова

Стейн

Оскорблён! Интересами нас, барыг, никто специально не занимается, бо у нас, барыг, хватает ума, шоб самим решать свои проблемы.
Кроме того, если б 40 лет назад влада керувалась интересами рабочего класса, то её б рабочий класс не скинул. Согласись.
вот правильно.если бы власть занималась интересами барыг, то все сейчас были бы барыгами.власть то и делает чтобы содрать с барыг как можно больше и пытается всячески напакостить.а барыгам нужно постоянно с этими пакостями мирится и решать свои проблемы.напротив же рабочий класс так и ждет чтобы власть забрала у богатых и отдала им в какой-либо форме.парадокс оказывается все ждут робин гуда или коммунизма, кому что.фабрики-рабочим, землю-крестьянам!
 
Зверху