Оффтопики.

yakshi

posthuman
Dvoranin, "современная физика" это мэм от профессора олемского, надо было в кавычки взять.
это природа одна, а физика, её моделька, всё время меняется
шизоидом вас, барин, не назвать при всём желании

всё же "н" и "д" персонажи разные
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Фокс
Про Нахрапова досить, він не заслужив, щоби про нього так багато говорили...
Цей клоун всім тут встигнув остогиднути,
А чого ж ти присвячуєш моїй персоні стільки свого часу, свого тексту та своїх мозгових зусиль?
За допомогою створених образів примітивного буржуя Нахрапова, "шляхетного" Дворнягіна, Єврея, "триклятого комуняки Джугашвілі"
Да ты будь посмелее, пристегни сюда ещё и якши. Мы с ним посмеёмся над незадачливым г-ном Фоксом.
Якши
у меня есть большие сомнения: либо он весьма одарённый писатель, он еще якобы и журналист - дайте почитать, проведём лингвистическую экспертизу.
Да я простой барыга, и все мои способности заключаются в умении успешно торгашествовать. Так шо не надо мою скромную персону так возвышать.
какой же он, нахрапов-дворянин-еврей и почему на его жыыырный троллинг как пацаны ведутся столь грамотные и воспитанные джентельмены
Действительно, почему? Потому шо я говорю откровенно, говорю истинно, говорю по делу. И если это называется нонче троллингом, то шо тогда такое нетроллинг?
всё же "н" и "д" персонажи разные
Истину говоришь!
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Оффтопики.

давайте лучше за нахрапова посплетничаем. вот тут многие утверждают, что он, дворянин и еврей это одно лицо ирл. у меня есть большие сомнения: либо он весьма одарённый писатель, либо паранойя заразна. он еще якобы и журналист - дайте почитать, проведём лингвистическую экспертизу.
какой же он, нахрапов-дворянин-еврей:? и почему на его жыыырный троллинг как пацаны ведутся столь грамотные и воспитанные джентельмены:?
Як на мене - багато для нього честі, щоби про нього говорили. Саме цього він, якщо не помиляюся, і хоче. Чому він "стєбається" в такий спосіб - питання... Знаю одне - він не лише цей форум своєю персоною запаскудив. Маєте бажання, можете переконатися - . Нік майже такий самий, стиль - один в один...
P.S. А що, проф. Олємской і зараз розказує про те, як він зі світовими фізиками "на коротнкой ногє"?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Фокс
Як на мене - багато для нього честі, щоби про нього говорили. Саме цього він, якщо не помиляюся, і хоче. Знаю одне - він не лише цей форум своєю персоною запаскудив. Маєте бажання, можете переконатися - тут. Нік майже такий самий, стиль - один в один...
Ату их, Нахраповых, ату! Геть з форумів! Тов. Фокс, Вам поручение. Возглавьте, пожалуйста, на форумах Движение "АнтиНахрапов". Впрочем, Вы его уже возглавили.
Ваш искрометный юмор, острая сатира, блестящее знание Державної Мови - залог конечного успеха започаткованного Вами "Движения".
 

yakshi

posthuman
Фокс Малдер, а вы читали первое сообщение в топике по приведённой ссылке. очень умственное, надо сказать. спасибо, доставили.
олемского я не видел 5 лет, не менее, да он особо и не рассказывал
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Оффтопики.

Фокс

Ату их, Нахраповых, ату! Геть з форумів! Тов. Фокс, Вам поручение. Возглавьте, пожалуйста, на форумах Движение "АнтиНахрапов". Впрочем, Вы его уже возглавили.
Ваш искрометный юмор, острая сатира, блестящее знание Державної Мови - залог конечного успеха започаткованного Вами "Движения".
Діду, а ти сьогодні на процедури з електрошокотерапії ходив? Складається враження, що ні. Бо вже мене записав в антинахрапівський рух та поставив мене таки на чолі таки цього руху проти тебе. Я обдумаю твою пропозицію, але ти кажи, на скількох форумах ти встиг напаскудити? Я поки що бачив твої "витвори" лише на сумських ресурсах:
, , , , .
Як на мене - дрібно. Вже час виходити на загальноукраїнський рівень. А там, дивись, і в сусідні країни можна буде тебе експортувати, а там і міжнародні форуми треба буде завойовувати (аби на сумських менше крутився). А тоді вже можна буде і створити міжнародну антинахрапівську коаліцію...
А поки що ти, вибач, до міжнародного рівня ще не дотягуєш. Тебе, правда, потихеньку навіть , але поки що записують в жанр досить таки не зовсім дворянський і навіть не буржуйський... :(

P.S. Де той онук зі своїм електрошокером. Діду вже зовсім зле...
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

вже мене записав в антинахрапівський рух та поставив мене таки на чолі таки цього руху проти тебе. Я обдумаю твою пропозицію, Я поки що бачив твої "витвори" лише на сумських ресурсах:
, , , , .
Отлично, Фокс! Ты - полезный человек для нашего свидомитского руха. Уважаю.
Если у тебя пробудился такой интерес к текстам моего нахраповского рода, то предлагаю тебе стать моим личным биографом. Собирай, пожалуйста, всё, что обо мне пишут, все мои цитаты, а также перлы моих родственников, и я разрешаю тебе издать книгу что-то типа ЖЗЛ. Навар от книги поделим пополам. На период работы над темой готов подкармливать тебя в течение полугода килькой - причем, не в томате, а в масле. Согласен?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Отлично, Фокс! Ты - полезный человек для нашего свидомитского руха. Уважаю.
Если у тебя пробудился такой интерес к текстам моего нахраповского рода, то предлагаю тебе стать моим личным биографом. Собирай, пожалуйста, всё, что обо мне пишут, все мои цитаты, а также перлы моих родственников, и я разрешаю тебе издать книгу что-то типа ЖЗЛ. Навар от книги поделим пополам. На период работы над темой готов подкармливать тебя в течение полугода килькой - причем, не в томате, а в масле. Согласен?
На кільку - згоден. Прошу передплату. Я підійду до ринку, на якому ти, начебто, продаєш колготки. А ти, щоби я тебе впізнав, натягни пару тих самих колготок собі на голову. От тоді і побалакаємо.
... Посміялися, діду? І досить. Краще гонорар та зарплатню, що мені належить за роботу біографом, пусти на ліки нормальні та на лікарів приватних, бо державні з тобою нічого зробити не можуть! Збирати - нічого я не збирав. То була лише справа кількох секунд - у віконці Гуглу набираєш "буржуй Нахрапов"...
А коли там онук з шокером приїде, що він про це пише?
 
Зверху