Оффтопики.

TaboriT

Member
Мнение: Последняя баррикада
Насколько мне известно, в РФ создали комиссию по борьбе с фальсификаторами истории.... А архивы так до сих пор и засекречены...

Думаю, что и такая агрессивная колективизация и голодомор 1932-33 были не только для экспорта зерна, но и удавка за свободнические действия 1917го... украинцы в своем большинстве не поддерживали большевиков..
 

U235

Забанен
До речі, більш за всіх "червоних" різав тов.Коба .-)

А я згоден с основною думкою "Останньої республіки" Суворова-Різуна.
СРСР міг існувати лише за умови, що бігти в нього буде никуди, коли вся Кулька Земля буде червоною! Логіно.... і парад перемоги не приймав Головнокомандуючий і 9 травня не святкували.... лише після приходу великого орденонозця Льоні...

Можливо питання ставити інакше? Коли уявлення про відбудовану країну у нас різні? Я не хочу жити у Великій країні... досить цих імперій і маршів.... треба багато працювати, а гільотини нехай ржавіють...
Не совсем согласен, есть еще товарищ Єжов, тот перед расстрелом сожалел что мало людей загубил, не всех врагов революции.
 

U235

Забанен
Причем тут Япония? Я просто уличил в очередной лжи и все... ладно б если это прецедент был :)
 

Jagger

Повелитель Зерга
До речі, більш за всіх "червоних" різав тов.Коба .-)

А я згоден с основною думкою "Останньої республіки" Суворова-Різуна.
СРСР міг існувати лише за умови, що бігти в нього буде никуди, коли вся Кулька Земля буде червоною! Логіно.... і парад перемоги не приймав Головнокомандуючий і 9 травня не святкували.... лише після приходу великого орденонозця Льоні...

Можливо питання ставити інакше? Коли уявлення про відбудовану країну у нас різні? Я не хочу жити у Великій країні... досить цих імперій і маршів.... треба багато працювати, а гільотини нехай ржавіють...


Товаришь Резун редкостный балабол. Особенно меня смешили его разлагольствования по поводу о советских танках. Самое интересное, что прототип танка Т 34 - А 20 великий историк расшифровал как "Автострадный". А его байка про "ограничитель мощьности" благодаря которого двигатель "перестал рвать" загадочную "силовую передачу" меня вообще расмешила. Потом была не меньшяя бредня про Пе8 и их тысячи. И еще тысячи глупейших ляпов во всех его книгах. Глупо его цитировать. А самым кровожадным и ненормальным был Не Джугашвили (переводится как СЫН ЕВРЕЯ) а Бронштейн. И главным лидером и идеологом был не сколько Ленин а Бронштейн. Один интересный факт - первая смертная казнь по обвинению "враг народа" была осуществлена по инициативе именно Лейбы Бронштейна только за то, что русский адмирал привел невредимый балтийский флот в Кронштат и отказался его топить. Далее Бронштейн сдал всю информацию тайного договора о разделе послевоенного мира, благодаря чему Россия уже не принемала в этом участия. Далее после недельного пребывания на месте министра иностранных дел Бронштейн поскакал по министерсвам раздавать имперское имущество заграничным босам. Вообще интересный период и дивным образом похож на нынишний.
 

TaboriT

Member
Т-34 средний танк... а речь шла про БТ который и называли автострадным. Думаете, что Резун как танкист и тем более как военный разведчик мог в этом ошибиться? Про самолеты... не знаю. Я не силен в матчасти....

Кст цитаты Резуна я брал исключительно логические, не связаные с ТТХ и прочими тонкостями.

Бронштйен? Это Лев Троцкий? Да. согласен, что он был кровожадней... и он тоже видел Мировую Ревоюцию через Мировую войну.... просто методы его были жестче Сталина... ну ледорубом, туда ему и дорога...
 

Vlad_S

Скептик
...А самым кровожадным и ненормальным был Не Джугашвили (переводится как СЫН ЕВРЕЯ)...
Переводится на самом деле как "Сталин" - "джуга" на старогрузинском "сталь", а еврей по грузински "э́браэли". Евреи конечно не ангелы, об этом еще Господь Бог Моисею на горе Сион говорил, но не до такой же степени :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Т-34 средний танк... а речь шла про БТ который и называли автострадным. Думаете, что Резун как танкист и тем более как военный разведчик мог в этом ошибиться? Про самолеты... не знаю. Я не силен в матчасти....
От і я сумніваюся, що Резун далекий від танкової техніки... Окрім того, дивився про нього документальний фільм. Він розказував, що надто довго працював з документальними матеріалами і одразу міг розказати про більш менш крупні військові одиниці РККА (звичайно не роти та полки), назвати командира та заступників, на які складові поділялися вони та кількість бойової техніки. Зауважував, що жоден професійний військовий історик СССР цього не зміг зробити...

Кст цитаты Резуна я брал исключительно логические, не связаные с ТТХ и прочими тонкостями.
А ще він завжди наводив джерело інформації, на базі якої робив свої висновки, так що скептикам завжди можна перевірити.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Сталін не лише чистив ряди КПСС, він чистив всіх підряд. І найстрашніше те, що під його чистки потрапляли якраз найкращі.
Він чистив тих, кого треба було чистити, тих, хто заважав режиму.
За тоталітарного режиму одні великі особистості пригнічують інших, демократія пригнічує всіх.
Злочинність він не подолав, а ось в еліті вирвав добрячий шмат, наслідки чого ми будемо відчувати ще довго.
Спірне питання щодо злочинності. А щодо еліти: подивіться що коїться зараз. Краще?
Ви виправдовуєте те, що мільйони людей були перетерті сталінським режимом?
Якщо заради блага мільйонів нам доведеться принести в жертву сотні тисяч - це буде необхідна жертва, і її неможливо буде назвати не виправданою. (с)
Я шкодую не за тим, що вони загинули, а за тим, що вони загинули не за ту ідею.
Розвал країни ми отримали не лише через Горбачова. Та система не була дієздатною. Вона потихеньку котилася до свого логічного завершення. Економічно СССР програв гонку озброєння, обвал цін на нафту в свій час виявився фатальним для "великої країни"... А те, що Горбачов приховав "батіг" - лише прискорило процес.
СРСР програв не економічно, СРСР програв ідеологічно. До 80-х ідея комунізму вже просто віджила своє, обіцянки "світлого майбутнього" які звучали з 17го року зрештою набридли і приїлися. Зникла кінцева мета, зникла ідея. Обвал логіки. Немає заради чого жити далі... А економіка - то лише другорядне...
Країну, котрі всі бояться - можливо. А ось наймогутнішу... Чи можна назвати наймогутнішою країну, яка нарощувала озброєння за рахунок економіки, а ось елементарно нагодувати своїх громадян не могла?
А зараз може? Знаєте, коли є гроші, але не все є на прилавках - краще аніж коли товару повно, а купити не можеш, бо грошей немає...
Спитайте у тих, хто достатньо жив за СРСР - що міг дозволити собі звичайний громадянин тоді, а що зараз. А те, що на прилавку було 3 сорти ковбаси, а не 48 - як на мене не є проблемою.
Вибачте, а Ви про кого? Хто якого ворога назвав героєм та привів до влади?
А хіба ті, хто сьогодні при владі не є ворогами? Хіба нормально, коли людина, що відсиділа в СІЗО майже рік за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах була прем'єр-міністром? Хіба нормально коли закорінілий бандит балатується на посаду президента? Хіба нормально що колишній високопосадовий партфункціонер після розвалу режиму нарікає себе борцем з тою системою і великим захисником і патріотом України? І т.д. Хіба всі ці люди не є ворогами народу?
Вибачте, знову не зрозумів. Яку відродити державу? [...] Поясніть, будь ласка.
Я хочу жити у великій могутній державі. Не дивіться на все надто вузько. Я беру СРСР лише як приклад. Як приклад системи, не ідеї. Я не прихильник інтернаціоналізму. Та й відновлення СРСР на інтернаціональній основі навряд чи можливе. А от побудова нової держави на основі національній дуже ймовірна. Сьогодні досить багато сил, готових це обговорбвати.




Не Джугашвили (переводится как СЫН ЕВРЕЯ)
Здається що то не Резун, як ви виразилися "редкостный балабол" (с), а ви. Послухайте розумних людей і не меліть дурні, грузин ви наш, "очєвідєц"... ;)
 
Останнє редагування:
Зверху