Оффтопики.

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

Китайцев тоже хотели поиметь.А сейчас китайцы всех имеют.
Обратная селекция.И причем все описано в законах мерфи.И не надо искать врагов.Сами засрались.
Хотя то что Англия и Германия и США планомерно этому способствовали
я не спорю.(вспомните В.И. Ленина и революцию 17 года и роль Германии в ее подготовке.)

На самом деле там германии чуть да ничего. Основную роль выполняли троцкисты под финансовой поддержкой Якоба Шиффа, а также экс одесита по фамилии Вайсман. Основной источник финансовой экспансии - англия и США
 
Re: Вступ України у НАТО

Не знаю как у половины этой ветки а у одного из отвечавших Римский легионер, пряморечивое наведение на кайзеров, вильгельма 2го и 3ий рейх соответственно)))).А товарисча Jagger я в той же мере не понимаю.
 

Sturmfuhrer

New Member
Re: Вступ України у НАТО

Ты камрад на препинания не смотри.Писал я это в глубоком патриотическом екстазе.Ты зри в корень,а не по верхушкам хлебай.А если прочитал и нечего ответить,уйди в нирвану или как гвоорится зашпре-заратустру!!!
Слышь дружище мы тебе не камрады...Если у тебя припадки эпилепсии - то не нужно их называть патриотическим экстазом
 

U235

Забанен
Re: Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

На самом деле там германии чуть да ничего. Основную роль выполняли троцкисты под финансовой поддержкой Якоба Шиффа, а также экс одесита по фамилии Вайсман. Основной источник финансовой экспансии - англия и США
А вот это уже откровенная деза )
 
Re: Вступ України у НАТО

В той же степени я тебе не друг.И в тоже время если у тебя приступы запроданости не надо их здесь изрекать и соответственно не будет припадков экстаза(не я начинал))))).Здесь мы все миролюбивые.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

А Вы задайте себе вопрос: у СССР было ядерное оружие, огромное колличество вооружения, запасы ресурсов. Ну и что - нас победили при помощи информационного оружия. Начинать нужно с людей. Оружие лишь средство, главное люди.
То зрозуміло. Але нинішня влада, нинішня система не спроможна ані на відновлення обороноздатності країни, ані на правильну пропаганду. Режим же, в якого стане політичної волі до відновлення дійсної незалежності держави - відповідно поставить інформаційну пропаганду на гідний рівень, бо без неї всі інші зусилля марні.

Если бы политическая верхушка Сов.союза и КГБ не выродилась - сейчас мир бы был совершенно другим....
Ще один яскравий приклад до чого призводить прихід до влади демократизаторів та боягузів-пацифістів...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Будувати так будувати, без пошуків ворогів нації....
Доки Сталін чистив ряди - ми мали велику могутню державу. З Хрущова цим вже ніхто не переймався, і в результаті ми отримали Горбачова і розвал країни. Якби замість Брєжнєва був хтось подібний до Сталіна - Горбачов спокійно б рубав собі ліс десь далеко в Сибіру разом з іншими демократизаторами, а ми і досі були б громадянами наймогутнішої держави світу... Проте, зараз не прийнято шукати ворогів нації, їх модно називати героями і допускати до влади, тому й живемо ми у відсталій зубожілій країні третього світу і навколішках випрошуємо подачки в тих, хто ще кільки років тому з остархом ладен був виконувати будь-які наші забаганки... Щож, мабуть така ситуація вам більше подобається, тому продовжуйте й далі хаяти і поливати брудом всих, хто намагається відродити державу, оздоровити націю і повернути нарешті людям справжню гідність замість порожніх обіцянок "демократичних свобод"...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Доки Сталін чистив ряди - ми мали велику могутню державу. З Хрущова цим вже ніхто не переймався, і в результаті ми отримали Горбачова і розвал країни.
Сталін не лише чистив ряди КПСС, він чистив всіх підряд. І найстрашніше те, що під його чистки потрапляли якраз найкращі. Злочинність він не подолав, а ось в еліті вирвав добрячий шмат, наслідки чого ми будемо відчувати ще довго. Наскільки я зрозумів, то Ви виправдовуєте те, що мільйони людей були перетерті сталінським режимом?
Розвал країни ми отримали не лише через Горбачова. Та система не була дієздатною. Вона потихеньку котилася до свого логічного завершення. Економічно СССР програв гонку озброєння, обвал цін на нафту в свій час виявився фатальним для "великої країни"... А те, що Горбачов приховав "батіг" - лише прискорило процес.

Якби замість Брєжнєва був хтось подібний до Сталіна - Горбачов спокійно б рубав собі ліс десь далеко в Сибіру разом з іншими демократизаторами, а ми і досі були б громадянами наймогутнішої держави світу...
Знову ж таки не погоджуюся. Країну, котрі всі бояться - можливо. А ось наймогутнішу... Чи можна назвати наймогутнішою країну, яка нарощувала озброєння за рахунок економіки, а ось елементарно нагодувати своїх громадян не могла?

Проте, зараз не прийнято шукати ворогів нації, їх модно називати героями і допускати до влади,
Вибачте, а Ви про кого? Хто якого ворога назвав героєм та привів до влади?

... Щож, мабуть така ситуація вам більше подобається, тому продовжуйте й далі хаяти і поливати брудом всих, хто намагається відродити державу, оздоровити націю і повернути нарешті людям справжню гідність замість порожніх обіцянок "демократичних свобод"...
Вибачте, знову не зрозумів. Яку відродити державу? Ящо СССР, яку Ви називали могутньою та великою, то маю великі сумніви, що всі її колишні члени намагаються її відродити, і ще більші сумніви, що її колись відродять. Якщо державу Україну, яка, гадаю, не є для Вас чужою та яку Ви не ненавидите, як окремі відвідувачі цього форуму, то якось не бачу логіки. Вихваляючи одну державу СССР не можна говорити про побудову великої України. Адже існування СССР апріорі заперечувало існування окремих його суб'єктів, як незалежних держав. Ви про "ЗУБР" чи про що? Поясніть, будь ласка.
 

TaboriT

Member
До речі, більш за всіх "червоних" різав тов.Коба .-)

А я згоден с основною думкою "Останньої республіки" Суворова-Різуна.
СРСР міг існувати лише за умови, що бігти в нього буде никуди, коли вся Кулька Земля буде червоною! Логіно.... і парад перемоги не приймав Головнокомандуючий і 9 травня не святкували.... лише після приходу великого орденонозця Льоні...

Можливо питання ставити інакше? Коли уявлення про відбудовану країну у нас різні? Я не хочу жити у Великій країні... досить цих імперій і маршів.... треба багато працювати, а гільотини нехай ржавіють...
 
Зверху