Оффтопики.

bsv

Странник
У вас, что браузер показывает только что вам хочется и не показывает то, что вам не хочется?
Про финнов это последняя ссылка, ее спокойно можно убрать и от этого не убудет.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Ах, вибачте, не прокоментував сюжет "найчеснішого в світі телеканалу" ОРТ.
Фраза ведучого, що "УПА в 42-м сражались против Красной армии на стороне гитлеровцев" - просто шик! :D
Особливо на фоні того, що в тій Росії зараз твориться:
І, як заявляють російські дипломати: «Думки, висловлені в телепрограмах, не повинні ставати предметом розгляду офіційних організацій. До яких часів нам пропонують повернутися? У нас свобода слова.» Тобто ЗМІ можуть казати що завгодно абсолютно не несучи відповідальність за свої слова. Тож і ставитися до поданої ними інформації треба відповідно.

Шановний, по суті, будь-ласка, по суті. Я так і не отримав від вас відповіді.
 

bsv

Странник
Похоже с вашим подходам, вам нельзя будет доказать, что даже Гитлер был фашистом.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Показательно, что по 1, 2 и 3-тему пунктам вопросов не возникло. ;)
По 1-му і 2-му нема питань, бо ви і на прості 3 і 4 не можите відповісти. До того ж стосовно 1-го давно відомо ставлення Вашої Церкви, ще коли Петруша там накази роздавав.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

Похоже с вашим подходам, вам нельзя будет доказать, что даже Гитлер был фашистом.
:)
Ну взагалі то фашизм був в Італії, а у німців национал-социалізм. Але то вже деталі, які Ви всеодно не здатні зрозуміти. Ющенко у кращому випадку на национал-ліберала тягне. А з такими у Німетчині розмова була не особливо довга.
 

МАХ

Active Member
Re: Фильм "Тарас Бульба". Режиссёр: Владимир Бортко

Просто не стерпел. Не нужно себя считать патриотом только пому, чо ты пишешь посты на украинском языке. Не нужно искать правды в художественном фильме. Правду можно пастараться найти посвятив всю жизнь истории, перерыв кучу архывных материалов.
Как я не юблю "псевдо" патриотов, которые из-за того, что еле научились "розмовляти" пыаються научить жить других. Если не о чем расговаривать - сиди при своем мнеии не загрязняй форумА Богдан Ступка не украинский актер???????????.

П.С. Фильм так себе
Я конечно извиняюсь, но стоило ли терпеть 2,5 месяца чтобы потом не стерпеть и все же пролить чуточку дерьма на украинцев … или же какой понт тогда отвечать на посты трех летней давности…
Вот скажи мне а кто ты? Если ты всех тех кто пишет или же разговаривает на украинском называешь псевдо патриотами, свидомитами, псевдо украинцами… кто тогда ты? Вообще знаешь разницу между стадом и нацией? Я хочу чтобы возродилась та нация которую топтали столетиями… которую поливают грязью и посей день а вы в этом еще и помогаете… А вы так воспитаны… воспитаны быть стадом которому на все наплевать и во всем ищет свою выгоду… где же чувство нации ваше? Или вы не относитесь к украинской нации? Тогда как назвать то что вы оскорбляете другой народ?.. Вчера на выпускном.. школьном… слышал человек лет под 50 говорил… дословно не скажу но примерно так: это будущее страны, поколение которое изменит жизнь на лучшее, потому что они воспитаны по другому не то что нас воспитали быдлом, если конечно мы их не испортим… и далее ляляля траляля… Кривляния в вашем посту только показывает ваше воспитания… и подтверждает слова мудрого человека, слова которые я привел…
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Re: Фильм "Тарас Бульба". Режиссёр: Владимир Бортко

не хочу подливать масла в огонь. но хочу представить, что видел 50-летний человек на выпускном. пьяных подростков? :( а воспитывают нынешнюю молодёжь таким же "быдлом" (простите за слово -- цитирую предыдущий пост), как и наших отцов и дедов. всего лишь другая идеология и другие герои...
 

МАХ

Active Member
Re: Фильм "Тарас Бульба". Режиссёр: Владимир Бортко

не хочу подливать масла в огонь. но хочу представить, что видел 50-летний человек на выпускном. пьяных подростков? :( а воспитывают нынешнюю молодёжь таким же "быдлом" (простите за слово -- цитирую предыдущий пост), как и наших отцов и дедов. всего лишь другая идеология и другие герои...
не всех... есть сдвиги в лучшую сторону... в ЛС написал о чем я...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re:

Вчера на выпускном.. школьном… слышал человек лет под 50 говорил… дословно не скажу но примерно так: это будущее страны, поколение которое изменит жизнь на лучшее, потому что они воспитаны по другому не то что нас воспитали быдлом, если конечно мы их не испортим… и далее ляляля траляля…
На таких заходах завше говоряться подібні нісенітниці про "нові покоління", що "кращі за старе", що "все піднімуть, відбудують", що "все буде добре" і т.д. і т.п. Це кажуть усім. І не дивно. Бо що ви думали інакше вам скажуть? Що молодь дергадує? Що все погано і котиться в прірву? Не смішіть! Ні хто не скаже вам правди.
Кажете, покоління змінить життя на краще? Хто? Сьогоднішня молодь? Та ви вийдіть на вулицю, подивіться що твориться з нею: неформали, дегенерати, наркомани, гопники, п'яниці... На що перетворюється це покоління? Гроші, секс, пиво, "тусовки"... Їм більше нічого не потрібно. Це всі ідеали сьогодення. Немає честі, немає відданості, немає потріотизму... навіть кохання вже стало синонімом сексу... Що значить свято? Це побільше нажертись пива чи горілки. Що значить "тусовка"? Це до одуріння накуритися трави. Що значить "модно"? Це понапхати в себе якомога більше металу в будь-які частини тіла... Яке виховання? Хто сьогодні кого виховує? Сьогодні ні хто вже не займається вихованням молоді. Відсутні механізми. Молодь виховує телевізор, вулиця та "тусовки".
Скажете я помиляюсь? Візьміть дані статистики по кількості молодих алкоголіків, паліїв, наркоманів, злочинців і т.д. за останні 10 років і порівняйте з даними років 60-х чи 70-х.
Покоління деградує. В них немає моралі, немає цінностей, немає ідеї, немає заради чого жити... хоча ні, є - в магазині ще не скінчилося пиво, а значить життя триває, це ж головніше...

P.S. Я не кажу, що серед навіть нинішньої молоді немає поодиноких суб'єктів, що вирізняються з того дегенеративного деградованого натовпу з порожніми душами, що здатні думати (а це сьогодні досить рідкісний дар), що мають якісь принципи, ідеї, нехай навіть хибні - проте свої, що мають в житті щось вище за матеріальні блага, що мають хоч якісь зачатки моральності... Проте, це лише рідкісні, поодинокі випадки. Це виключення, що лише підтверджують правило. І сподіватися що вони щось змінять - марно, бо сьогодні все вирішує не якість, а кількість. А кількість порожнього нігелістичного бидла завше буде більшою за мізерний відсоток особистостей. Особистості не потрібні - ними важко керувати. Бидло зручніше, воно не задає зайвих питань. Тому їм краще, коли його більше...
 
Зверху