Оффтопики.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Так а чого вони хотіли, проти чого (за що) виступали? А може хто знає, хто цей бал замовляв та платив за музику?
 

Serg_T

Забанен
Re: Відповідь: Re: Кризис в Украине.

Посміявся. У мене таке враження, що Ющенко як став Президентом так відразу і почав носити удари по Тимошенко. І останній рік вони все підліши і безглуздіши, що саме і каже про те, що у першому реченні написано. Тому у цьому випадку скоріше все з точністю до навпаки.
І особисто для незрозумілого Сіроши, я про Тимошенко не кажу що вона свята.
А взагалі для цієї "солодкої парочки", було б набагато краще підтримувати один одного, і на після ціх президенських виборах обов'язково кожен з них був би на одній з двох ключевих посад. І краще, якщо б помінялися місцями, бо кожен з них займається не тою справою, у якою більший має талант. Може і для країни у такому випадку булоб краще. Принаймні не так погано, як зараз. А так маємо те, що маємо.
Плохо что я для Костяныча "незрозумілий" хотя это закономерно.
По поводу поддержки :mrgreen:назовите хоть одного, с кем она поровнявшись не кинула :) ТАКИХ НЕТ.
Ну и по поводу вашего как бы равновесного отношения к этой парочке : почитайте свои посты и не позорьтесь, т.к. на них четко видно, что только вы думаете что другие думают так, как вы себя позиционируете.
Нас счет "А взагалі для цієї "солодкої парочки", було б набагато краще підтримувати один одного, і на після ціх президенських виборах обов'язково кожен з них був би на одній з двох ключевих посад." - скорее вы начнете адекватно реагировать на ситуацию, чем она признает свою неполноценность и объединится ради идеи, отличной от "корысти". Короче нереально это.
Я внятно объяснил? Если что переспрашивайте.;)
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Чи не пдкаже хто, що то був за мітинг в понеділок 9 лютого перед "пентагоном". Проводила якась молодіжна організація (СУми - Сучасна Україна - ми), принаймні учасники на вигляд були молоддю.
Щойно включив телевізор на каналі "Україна" (програма Шустера), і на прямому включенні з майдана знову бачу цих самих (Сучасна України - ми). Виходить це організація не лише сумська (як мені спочатку здалось), а й загальноукраїнська. Гість програми Нємцов, говорячи про них, наголосив, що "вони проти всіх" і коли "люди вночі під дощем" стоять з плакатами, то, очевидно, їх дійсно все дістало...
Ніхто не бачив, з чого почалась ця програма, як в ній опинились ці "СУми", і чого вони там вимагали?
 

Randomize

Забанен
Re: "Мови" та "языки".

...И вернутся российские каналы на ТВ - которые ДЕБИЛЛЫ убрали по требование ДЕБИЛЛОВ!
Таке враження - займаєтесь самокритикою :) Особливо сміявся з
считаю эту тему надо игнорировать.Воры уйдут из власти и будут нормальные языковые законы и несколько государственных языков.
:lol: Як кажуть "глузд заїхав у бік", чи пам"ять підводе : ви, либонь забули що "вєлікій поборнік угнєтьонного велікого і могучего..." Вітя мав дві "ходки" за "шапочнічєство" та зґвалтування майбутньої дружини. Хоча кому я розказую, для таких людей Світ тримається на трьох китах :Вова, Діма та Вітя Фьодорович.

"Кіти на прагулкє" :
 

Вкладення

  • 32.3 КБ Перегляди: 159
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Дефолт в Украине

Tropic, я все розумію, повідомлення - 10 центів, але ж не пишить вже зовсім маячню, бо набридає видаляти.
 

Dobrofey

Active Member
Re: Відповідь: Дефолт в Украине

Tropic, я все розумію, повідомлення - 10 центів, але ж не пишить вже зовсім маячню, бо набридає видаляти.
А где это за подобные посты платят по 10 центов? Я тоже готов за эти деньги любого политика обосрать, причем от чистого сердца... :lol::lol::lol:
 

Randomize

Забанен
Re: Дефолт в Украине

Це до КОСТи та Тропіка (тобто Юри), але вони не коляться, жло.. жадібні :(
 

Satori

Well-Known Member
Re: "Мови" та "языки".

Таке враження - займаєтесь самокритикою :) Особливо сміявся з :lol: Як кажуть "глузд заїхав у бік", чи пам"ять підводе : ви, либонь забули що "вєлікій поборнік угнєтьонного велікого і могучего..." Вітя мав дві "ходки" за "шапочнічєство" та зґвалтування майбутньої дружини. Хоча кому я розказую, для таких людей Світ тримається на трьох китах :Вова, Діма та Вітя Фьодорович.

"Кіти на прагулкє" :
Любой начинающий студент-психолог скажет Вам Randomize - что ежедневное упоминание России, Путина, и прочих ненавистных Вам личностей и субстанций - свидельствует если не о латентной привязанности и любви к ним то уж во всяком случае эмоциональной зависимости. ЗАВИСИМОСТИ Вашей - именно от "Вова, Діма та Вітя Фьодорович".
Так что смейтесь поутру в ванной глядя НА СЕБЯ.
Это реальный повод.
 

Randomize

Забанен
Re: "Мови" та "языки".

А ви початківець? Чи легше обізвати всіх латентними і так далі і тому подібне, чим усвідомити те що насправді не так з людиною, яка почувши що "китів" ображають стає в позу лікаря-пенсіонера і радить усім дивитися у дзеркало, от "нєгадяі" :))).
По темі - яким чином ваші "поради" мають сенс до української мови? Чи просто "спалілісь" і за живе зачепило?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Любой начинающий студент-психолог скажет Вам Randomize - что ежедневное упоминание России, Путина, и прочих ненавистных Вам личностей и субстанций - свидельствует если не о латентной привязанности и любви к ним то уж во всяком случае эмоциональной зависимости. ЗАВИСИМОСТИ Вашей - именно от "Вова, Діма та Вітя Фьодорович".
Так что смейтесь поутру в ванной глядя НА СЕБЯ.
Это реальный повод.
Весело говорите, гаспадін Satori. А можна по аналогії і Вам закинути, що постійні звинувачення українських політиків на чолі з Президентом України в тому, що вони "підкладають постійно під двері улюбленому Вами північному сусіду купки" (про таку упереджену Вашу близкозорість вже не раз наголошували; адже Ви ніяк не помічаєте, що сусіда не лише під двері наклав нам, а й намагається запаскудити в середині всю хату)
свидельствует если не о латентной привязанности и любви к ним то уж во всяком случае эмоциональной зависимости. ЗАВИСИМОСТИ Вашей
Ась?
Ну а далі по тексту:
Так что смейтесь поутру в ванной глядя НА СЕБЯ.
Это реальный повод.
 
Зверху