"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Merime

New Member
Не бачу проблеми вивчати дві мови. Бачу лише вигоди
А вивчати три-чотири ще краще, мовний плюралізм набагато краще, ніж мовний шовінізм.

2. Поляки розуміють українську, зовсім трохи, але все ж...Я зараз навчаюся з поляком і я постійно говорю до нього українською.
БІльш-менш нас розуміють ті, які живуть ближче до нас, десь до Кракова. Я був наприкінці року в північно-західній Польщі, яка до війни належала німцям, вони там української зовсім не розуміють - немає практики спілкування, та й власне бажання особливого.

6.Іноземці часто мене питають:" Чому ви, УКРАЇНЦІ, розмовляєте РОСІЙСЬКОЮ?"
Може вже пора задати це питання й самим собі?
 

Randomize

Забанен
Може вже пора задати це питання й самим собі?
Положа руку на сердце - воспитали нас так, как янычар.
Меня например в универе. До этого учился в украинской школе.
Это все сотрет время. Главное терпимость и толерантность в этом щепетильном вопросе, а не хамство (это типа намек).
 

mangust

патріот
21 лютого по всьому світу відзначається День рідної мови. Започаткований у 1999 році на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, він спрямований на підтримку мовного та культурного розмаїття.
 

mangust

патріот
РОЗМАЇТИЙ, -а, -е. 1. Неоднаковий, несхожий з іншим (іншими) в чому-небудь; різноманітний. // Який складається з несхожих, неоднакових між собою предметів, осіб і т. ін. 2. Неоднорідний за змістом, формою, силою вияву і т. ін. // Різний за кольором, тоном; різнобарвний.

РІЗНОМАНІТНИЙ, -а, -е. 1. Неоднаковий з іншим, несхожий на інше чим-небудь; різний. // Який складається з неоднакових, несхожих один на одного предметів, осіб і т. ін. 2. Сповнений багатства, неоднорідний за змістом, формою і т. ін.; багатогранний.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Правильно!Давайте еще поспорим насчет языковых проблемм пока те что эту проблемму раздувают своими тупыми мовными законами тырят денюшки из наших карманов и из того что еще осталось в собственности государства.

ИМХО считаю эту тему надо игнорировать.Воры уйдут из власти и будут нормальные языковые законы и несколько государственных языков.
 

Satori

Well-Known Member
Правильно!Давайте еще поспорим насчет языковых проблемм пока те что эту проблемму раздувают своими тупыми мовными законами тырят денюшки из наших карманов и из того что еще осталось в собственности государства.

ИМХО считаю эту тему надо игнорировать.Воры уйдут из власти и будут нормальные языковые законы и несколько государственных языков.
...И вернутся российские каналы на ТВ - которые ДЕБИЛЛЫ убрали по требование ДЕБИЛЛОВ!
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
...И вернутся российские каналы на ТВ - которые ДЕБИЛЛЫ убрали по требование ДЕБИЛЛОВ!
Росийские каналы, убрали не по политическим мотивам, а сугубо из-за шкурных интересов наших каналов.
Приведу один пример. Телеканал ТЕТ выкупил эксклюзивные права на трансляцию такого шоу как "Дом2" но почему то передача не была столь рейтинговой, как на том же самом ТНТ, а все по тому что по ТНТ эта программа транслировалась на год вперед, чем на телеканале ТЕТ.
По этом ТЕТ терял огромные деньги на рекламе.
Тоже самое и с другими программы которые ретранслировались на других каналах.
Так что нефиг расказывать о политизации этого действия. Все решают деньги!


З.Ы. Идиоты политизируют этот вопрос, потому что другие идиоты на этом зарабатывают полит дивиденты.
 

Satori

Well-Known Member
Росийские каналы, убрали не по политическим мотивам, а сугубо из-за шкурных интересов наших каналов.
Приведу один пример. Телеканал ТЕТ выкупил эксклюзивные права на трансляцию такого шоу как "Дом2" но почему то передача не была столь рейтинговой, как на том же самом ТНТ, а все по тому что по ТНТ эта программа транслировалась на год вперед, чем на телеканале ТЕТ.
По этом ТЕТ терял огромные деньги на рекламе.
Тоже самое и с другими программы которые ретранслировались на других каналах.
Так что нефиг расказывать о политизации этого действия. Все решают деньги!


З.Ы. Идиоты политизируют этот вопрос, потому что другие идиоты на этом зарабатывают полит дивиденты.
Это само собой разумеется. Ведь идут же русскоязычные всякие там WILD LIFE CRIMINAL и ничего. Хоть в них адаптации как кот наплакал.
Но кого это ......? У меня забрали - значит ущемили мои права. Я только поэтому и написал ДЕБИЛЛЫ. А к кому это относится - к политикам или к дельцам от рекламы - не так уж и важно.
 
Зверху