Оффтопики.

МАХ

Active Member
ага, а 5ть месяцев назад он школу кончил ))))))))))
Такий будинок, хоч и скромний за вашими оцінками під Києвом коштуватиме від 10 млн. доларів… з урахуванням внутрішнього оздоблення, яке я вважаю таке ж скромне як і зовні… тому враховуючи що будинку вже десь 5 років, а якщо ж менше, тоді земля придбана не чесним шляхом (по 300 доларів)… тобто будинок Яценюку обійшовся в по тим цінам десь в 5 млн. доларів… коли йому було 29 років…. Ви вважаєте що юридична компанія «Юрек-хз як» або ж працюючи консультантом кредитного департаменту можна отримати такі прибутки? Чи може це кошти нелегально зароблені на продажі Кримської землі в 2001-2003 роках??? (Коли він працював Міністром Економіки Криму)… чи коли був заступником голови НБУ???... взагалі навіть якщо будинок і придбаний після 2006 року… коли він і був міністром економіки України… така сума просто не реальна.. якщо чесно зароблені… в бізнесі це копійки, але не для держ. службовця….
 

Randomize

Забанен
Покажите мне профессионального депутата, который пришел не из бизнеса.
 

МАХ

Active Member
Покажите мне профессионального депутата, который пришел не из бизнеса.

Я ж не говорю що Яценюк прийшов не з бізнесу... але й маю сумнів що компанія Юрек- хз як" могла заробити таку суму... до речі по налоговим деклараціям перший мільйон грн. Яценюк заробив у віці 27 років...
 

МАХ

Active Member
Откуда такие данные??? Реаль интересно :))
Дані достовірні... можете вірити).. а не вірите можете перевірити.... в 1996р. Яценюк пішов працювати в Аваль.... консультантом по кредитам... а через 6 років десь в 2001р. вже звільнявся як заступник голови банка Аваль... і не знаю як отримав досить гарний кусок акцій (напевне не зовсім чесно)... який вдало перепродав... на чому й заробив перший мільйон.... зараз йому по моєму 34 років… і десь на початку літа або в кінці весни… йому буде 35…. Рахуючи 35-(2009-2001)=35-8=27 років… ну може десь так…
 

Randomize

Забанен
Ссылку можно? Просто данные как бы интересные ).
Ну, так, пространственные рассуждения - заступнык главы банка, и не миллионер - это не банк а шарашкина кантора ;)
 

МАХ

Active Member
Ссылку можно? Просто данные как бы интересные ).
Ну, так, пространственные рассуждения - заступнык главы банка, и не миллионер - это не банк а шарашкина кантора ;)
ссилки у мене немає нажаль... що памьятаю пишу, скористайтесь гуглом... стосовно банку Аваль... не знаю.. хотів перевірити активи станом на 2001 рік.. але нажаль в базі немає...
 

Randomize

Забанен
В укрнете реальных цифр вообще очень мало, одни мишура для обывателей :\ и не только по банкам. Те же самые зарплаты, доходы и прочее "наследие" нашей власти днем с огнем не сыщешь.
 
Зверху