"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

dragonion

Добрый дракон
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Якщо буде бажання, то завжди можна вирішити проблему! Крім того дуже часто аудиторія згодна з тією мовою, яку пропонює Лектор
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

dragonion сказав(ла):
4) І ще - під час Всеукраїнського у 1991 році та Всесоюзному референдумах більшість визнала головною мовою - українську(В Україні). І цим все сказано.
Непомню в каком-то году, на каком то съезде КПСС было принято решение о том что коммунистическая партия - единая партия во всех республиках ( правлящая роль коммунистической партии).
І цим все сказано.
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

hed1n.ru сказав(ла):
был случай, что пару человек было против русского и предмет начал читаться на украинском.
У меня такого на потоке не было ни разу. Либо студенты согласны, либо боятся выразить свою точку зрения, но это уже их проблемы.
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

^Зверюка^ сказав(ла):
Какой вопрос: такой и ответ.
это о твоём незнании Мекки и Ада :D
я не показывал тебе свой характер, я участвовал в дискуссии.
P.S. Иногда лучше жевать, чем говорить.
 

dragonion

Добрый дракон
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

Але різниця в тому, що тоді це вирішила 1 партія, яка була вже й так єдиною партією. Доречі, вона, партія, це прийняла після ліквідації інших партій.
А під час Референдумів люди писали те, що вони вважали вірним. Звичайно, що є певні похибки, але відрив досить значний для того, щоб це було помилкою. Люди свідомо обрали українську мову.
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

^Зверюка^ сказав(ла):
У меня такого на потоке не было ни разу. Либо студенты согласны, либо боятся выразить свою точку зрения, но это уже их проблемы.
мне врать тебе незачем, я говорю то, что было.
Предмет Вакуумная и плазменная электроника, преподаватель - Кривец Александр Сергеевич.
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

dragonion сказав(ла):
Але різниця в тому, що тоді це вирішила 1 партія, яка була вже й так єдиною партією. Доречі, вона, партія, це прийняла після ліквідації інших партій.
А під час Референдумів люди писали те, що вони вважали вірним. Звичайно, що є певні похибки, але відрив досить значний для того, щоб це було помилкою. Люди свідомо обрали українську мову.
можно и президента раз в 15 лет выберать.почему бы и нет? :D
 
Зверху