"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

21h

Вернулся
Светлана Александровна, Хединкин фанат русской рекламы. Смотрит сутками на пролет.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

А как насчёт рекламы, которая обязательно должна быть на украинском языке? Разнообразных квот на вещание?
а что, песни "кокос-олия-жажоба" и "о палмолив..." лучше на русском звучат?:mrgreen::lol:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

А как насчёт рекламы, которая обязательно должна быть на украинском языке? Разнообразных квот на вещание?
Вечерние новости на Интере сколько я себя помню - всегда шли на русском. Не смотря ни на какие квоты и т.п. Я уже молчу про региональные каналы "особо русскоязычных" областей. Рекламы русской в городе было навалом всегда. В Киеве - тоже. Про Харьков и говорить не стоит.
Так в чем была проблема?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

Так в чем была проблема?
Проблема в тому, що не вся реклама на російській, і є ще на українській. А українці не можуть мати права щось слухати чи читати на своїй мові, бо це "ущемляєт" права російськомовних. Якось так.

Ось :
Монумент Незалежності у Харкові Президент України відкрив російською мовою

You must be registered for see images


Як передає кореспондент УНІАН, в урочистій церемонії відкриття також взяли участь представники уряду та місцевої влади, народні депутати та представники громадськості міста. Монумент встановлено на Майдані Конституції в історичній частині Харкова. Як зазначив В.Янукович у своєму виступі, виголошеному російською мовою, «цей монумент символізує споконвічну мрію наших предків про свободу, багатовікову боротьбу за незалежність. У той же час, прагнення і волю сучасних українців до нових перемог і звершень». За словами В.Януковича, Харкову належить особлива роль в розвитку Української держави. «У процесі розвитку держави Харків займає особливе місце, місто володіє унікальним виробництвом і науковим потенціалом», - сказав він. Президент подякував творцям пам’ятника та керівникам міста і побажав, щоб цей монумент «надихав на нові звершення в ім'я України і міста Харкова». В.Янукович привітав усіх з днем Незалежності України. «Наша незалежність - це надбання кожного громадянина, незалежно від національності», - зазначив він у своєму виступі. Як повідомляв УНІАН, раніше, у 2001 році, до 10-річчя незалежності України, у Харкові вже був встановлений монумент Незалежності, який також знаходився в центрі міста на площі Рози Люксембург. Пізніше він був визнаний таким, що не має художньої цінності, і був демонтований у липні 2012 року. Нинішній монумент Незалежності виготовлено за ескізом скульпторів Олександра Рідного та Анни Іванової. Проект переміг у міжнародному конкурсі, оголошеному 27 квітня 2011 року Харківською міською радою. Висота пам’ятника, у вигляді крилатої жінки на кулі (умовно – богині Ніки) майже 16,5 метрів. Фігура виготовлена з бронзи. Вартість будівельних робіт і благоустрою становила 2 млн грн, профінансованих з місцевого бюджету та представниками бізнесових кіл.


You must be registered for see images

Прийнятий Закон України «Про засади державної мовної політики» врегулює недоліки мовного законодавства. Таку думку на брифінгу в Харкові висловив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН про можливі заходи для захисту і розвитку української мови в регіонах. «Я не згоден з тим, що послаблено українську мову, навпаки, мені здається, ми, дивлячись правді в очі, повинні сказати, що ті недоліки, які були в державній політиці, певною мірою будуть врегульовані», - сказав В.Янукович. В той же час Президент не відкинув можливості доопрацювання «мовного закону». В.Янукович зазначив, що спеціальна робоча група вивчить Закон «Про засади державної мовної політики» і найближчим часом надасть свої пропозиції з удосконалення цього закону. «Я не переконаний, що цей закон є досконалим і буде працювати саме в такому вигляді. Було створено робочу групу, щоб проаналізувати, подивитися, які недоліки в цьому законі, і ця робоча група найближчим часом направить пропозиції, як цей закон покращити. Ці пропозиції будуть підготовлені і розглянуті на парламенті», - сказав В.Янукович. Він зазначив, що найближчим часом буде розроблена програма розвитку української мови, яка матиме стале фінансування із державного бюджету. «Що стосується української мови, то прийшов час, коли поруч із прийняттям цього закону треба прийняти програму розвитку української мови. Така програма буде найближчим часом напрацьована Кабінетом міністрів, вона не буде носити тимчасовий характер, вона буде постійною і на Кабінеті міністрів вона буде затверджена, і як невід’ємна складова ця програма буде мати повне фінансування у бюджеті на 2013 рік», - підкреслив В.Янукович.

При цьому один з журналістів, звертаючись до Президента, сказав, що мовний закон розділив країну, і запитав, чи саме цього прагнула Партія регіонів, а також поцікавився, чому В.Янукович на відкритті пам’ятника Незалежності України у Харкові розмовляв російською. На це Президент відповів «Я говорю в будь-яких регіонах мовою людей, які там живуть, а розколюють Україну ті, які вносять такі пропозиції і задають такі питання без урахування точки зору людей, які живуть на цій землі». Президент наголосив, що він виступає категорично проти розмежування країни за мовною ознакою і розділення людей в залежності від мови, якою вони спілкуються. «Фінансування, відношення до людей, соціальні програми - вони для всіх будуть однакові, ми ніколи не будемо ділити людей в залежності від того, хто якою мовою розмовляє, і в якому регіоні живе. Всі люди однакові», - підкреслив В.Янукович. Як повідомляв УНІАН, 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон "Про засади державної мовної політики", що викликало хвилю протестів по всій Україні. Опозиція заявляла, що закон прийнято з істотними порушеннями. 8 серпня Президент України В.Янукович підписав цей закон і 10 серпня він набув чинності.
От і виявилось вже, що українці у Харькові не живуть. Ну і як завжди, слова одне, а справи зовсім інше.
перепису 2001 року у Харківський області українців 70,7%, росіян 25,6%. Але ж 25,6 вже виявляється більше, ніж 70,7.
 

Simpson

シンプソン
Модератор
А в Крыму че-нить открыть и на татарском речь толкнуть слабо или на западной на венгерском? :) Сами себе могилу роют...
 

LY0LIA

Забанен
Сенс iснуэ? Навпаки:
свiдомити-мовнюки
галасують на москальськiй-
(Чтут соседей языки?!)
 

21h

Вернулся
LY0LIA, просто на форуме есть дебилоиды, которые учили 10 лет язык, лексикон которого на 70% схожий с какошной мовой, и "я нипанимаю шо гаварят - я русский!" Вот для таких инвалидов вещаем, как пример, что язык выучить таки можно.
 
Зверху