"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Satori

Well-Known Member
а мне лично всеравно пишу я на русском могу делать ошибки... а вот писать на родном язіке и делать ошибки ето стидно... вот ви наверное и не пишете на українском потому что его даже не знаете....
А на каком ты пишешь?!
Посмотри все мои посты и увидишь были ли ошибки у меня когда установлен был украинский. Сейчас мне это не нужно. С документами не работаю, а менять привычки... ради чего? Ради тебя? Ну разве что...:)
 

МАХ

Active Member
Ну якщо тобі не важко писати українською мовою заради мене, пиши… я буду дуже вдячним!
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
Шановний, ......Доречі, поясніть мені будь- ласка, що означає слово , бо я незрозумів, що ви намагалися сказати:shock:
"Ратовать /за/ - спасать, защищать, подать помощь при беде".
Защищаешь язык - так соответствуй ему. Будь грамотным - это не в обиду а только на пользу. Грамотность пусть к успеху - и в политике и просто в жизни. Чего я и желаю тебе.
 

Satori

Well-Known Member
Ну якщо тобі не важко писати українською мовою заради мене, пиши… я буду дуже вдячним!
Зараз так мало вдячних людей, що дуже приємно що хоч один з'явився.
Especially for you, let it be.:lol::)
PS: Що ж до мови - не може бути "все одно" - якщо любиш рідну мову, живеш нею, мислиш, то звичайно треба дбати про те щоб бути з нею нарівні. Хоча б у спілкуванні на форумах.
Вибачай, але це дійсно дуже важливо. Бо ніхто не буде сприймати твої слова з увагою і тим більше з повагою.
Щасти!
 

МАХ

Active Member
Щоб не було жодних суперечок, яка мова де переважає…
You must be registered for see images


1 украинский язык 32577468
2 русский язык 14273670
3 крымскотатарский язык 228373
4 молдавский язык 181124
5 венгерский язык 149431
6 румынский язык 138522
7 болгарский язык 131237
8 белорусский язык 54573
9 армянский язык 50363
10 татарский язык 25770
11 азербайджанский язик 23958
12 гагаузский язык 22822
13 цыганский язык 21266
14 польский язык 18660
15 идиш 3213

PS: Що ж до мови …. Хоча б у спілкуванні на форумах. Вибачай, але це дійсно дуже важливо. Бо ніхто не буде сприймати твої слова з увагою і тим більше з повагою.
Отже ви боїтесь бути не почутими? Я пишу українською і мені байдуже що нацменшини мене не зрозуміють… До того ж поширення і розвиток української мови, це перший крок до воз`єднання всієї України, що могло б послужити стартом до подальшого творення великої, могучої держави…
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Воз'єднувати державу надо не только языком...
Вам сюди ... У вас все зводиться до Ющенка, який витратив 134 млн. на пам’ятник, а дехто нахабно наживається на Євро та будівництві доріг… «реальными экономическими и социальными действиями» Ці дві дії одночасно несумісні… А якщо ще й країна розколота, то і поодинці ці дії приречені на провал…
 
Останнє редагування:

Vlad_S

Скептик
Мои 5 коп.
В США вообще нет такого понятия: "государственный язык", а как живут :)
 

МАХ

Active Member
Вот предлагаю внимательно ознакомиться с шедевром:

Цікаво з яких це пір в 8 класі! вивчають Красну шапочку? Це що книга для шкіл слабо розвинутих? І з яке відношення Шарль Перро має до української літератури? А можливо це просто чийсь жарт? Просто на різних сайтах зустрічав різних авторів, різні обкладинки…..
 

Serg_T

Забанен
Цікаво з яких це пір в 8 класі! вивчають Красну шапочку? Це що книга для шкіл слабо розвинутих? І з яке відношення Шарль Перро має до української літератури? А можливо це просто чийсь жарт? Просто на різних сайтах зустрічав різних авторів, різні обкладинки…..
Просто урок називається "Сексуальне виховання" ;) там і кінострічку показують, то є все в спец школях для дітей, обтяжених золотими "гайками" та "цепурами". Доречі, полазив по інету, і знайшов трьох авторів з трьома підручниками, які присвоїли собі цю казку, і стілько ж " Да, я сам это видел, лично" :) Московіти атакують, як у тій пісенці "3.14 идут" :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Мои 5 коп.
В США вообще нет такого понятия: "государственный язык", а как живут :)
А я пам'ятаю репортаж з випуску новин, в якому йшлось, що зовсім нещодавно в Америці прийнято закон, в якому йдеться про те, що всі громадяни США мають користуватись англійською мовою при зверненні до органів влади. До цього допускалось в районах з компактним проживанням латиносів (головним чином південні штати) використовувати іспанську
 
Зверху