Злочини комуністичного режиму

треба проводити міжнародний трибунал?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    242

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

якщо замкнутись вдома і нічого, нікогоо не слухати, то незабаром виявиться, що ти відстав на років 300 від людства.
Я мав на увазі политичні рішення. Незалежна країна має бути політично самостійною, а не озиратися на всіх і вся. А НТП сьогодні вже не потребує геніїв, він потребує лише грошей...
конкретно про комунізм. від цього зла постраждав не 1 народ і не 1 країна, тому процес над комунізмом має бути суспільним зусиллям десятків держав, а не в кожній хаті на кухні окремо.
Щось я не чув щоб китайці чи корейці жалілися... Живуть собі при комунізмі, і добре живуть...
от і доведеться рахуватись із світом, а то вони із нами не будуть рахуватись.
А щось не помітив я щоб світ дуже з нами рахувався...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

Щось я не чув щоб китайці чи корейці жалілися... Живуть собі при комунізмі, і добре живуть...
Особливо корейці, яких на кордоні з "капіталістичною" Кореєю пачками стріляють.
А як китайці живуть краще у окремих пересічних китайців спитати, яких влада за гвинтики має. Можна навить у тих яки з Китаю втекли щоб, наприклад у Росії, на підсібних роботах за копійки працювати.
А так, взагалі вони добре живуть. Якщо при владі.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Герои УПА

Я мав на увазі политичні рішення. Незалежна країна має бути політично самостійною, а не озиратися на всіх і вся. А НТП сьогодні вже не потребує геніїв, він потребує лише грошей...
ви чули щось про дипломатію і зовнішню політику?
грошей потребує кожен, а новітніх технологій немає.

Щось я не чув щоб китайці чи корейці жалілися... Живуть собі при комунізмі, і добре живуть...
добре живуть, що аж тікають звідти до нас :D

А щось не помітив я щоб світ дуже з нами рахувався...
а я не помітилм, щоб ви рахувались взагалі із кимось іще, окрім себе.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Герои УПА

Кубе плохо при коммунизме?
Там гарно в тому плані, що там всі рівні - тобто всі бідні. Може в цьому і є свої плюси, особливо коли подивитись, що наші "рівні серед рівних" наставили на Косівщині, біля Чешки, чи на Криничній. Медичне обслуговування в лікарнях Куби значно вище за наше. І лікують вони наших дітей-чорнобильців, за це їм велика дяка. Я не схильний називати Кубу слідом за Бушем частиною "вісі зла".
Але маю трьох знайомих, що ще за часів СССР служили в кубинському контингентові (в різних частинах в різні часи). Всі вони розказували, що кубинки продавалися нашим солдатам ... за упаковку мила. Ось так.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

грошей потребує кожен, а новітніх технологій немає.
Бо в них у нас ні хто нічого не вкладає.
добре живуть, що аж тікають звідти до нас
Наші теж за демократії "тікають". І що з того?
Ви вже пишете себе у множині? :shock:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

Особливо корейці, яких на кордоні з "капіталістичною" Кореєю пачками стріляють.
Це міфи.
А як китайці живуть краще у окремих пересічних китайців спитати, яких влада за гвинтики має.
Вибачте, але я не знаю китайської і не маю змоги того зробити. Може ви?
Можна навить у тих яки з Китаю втекли щоб, наприклад у Росії, на підсібних роботах за копійки працювати.
Зрадників і дезертирів всюди повно. Вони не показник. Як показує практика - то не найкращі елементи суспільства.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Комунізм: за і проти.

як танками давилі у Китаї повстання і що корейці заробляють 20 баксів у рік вам відомо? єдине, чим там краще, що багатих немає - всі рівнобідні, заздрити нікому.
комуняку на гілляку!
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Re: Відповідь: Герои УПА

Зрадників і дезертирів всюди повно. Вони не показник. Як показує практика - то не найкращі елементи суспільства.
Брехня, яку вигадали бандити при владі, для виправдовування свого недолугого керівництва.
Прикро, що хтось вірить у таку нісенітницю, та має НАХАБСТВО причисляти всіх емігрантів до такої категорії. Яких за межами КНР декілька десятків мільйонів.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Брехня, яку вигадали бандити при владі, для виправдовування свого недолугого керівництва.
Прикро, що хтось вірить у таку нісенітницю, та має НАХАБСТВО причисляти всіх емігрантів до такої категорії. Яких за межами КНР декілька десятків мільйонів.
А як іще назвати "кілька десятків мільйонів" що ганебно втекли з Батьківщини як пацюки з тонучого корабля? Та такою чисельністю можна будь-яку владу зняти! Хоча, звісно, втекти легше ніж боротися...
що корейці заробляють 20 баксів у рік вам відомо?
Розмір зарплати не показник. Те, що в Штатах коштує 400 баків - у нас виходить десь 550-600. Тож та сама 1000 доларів в Штатах і у нас - зовсім різні речі. В Афганістані АК у повному спорядженні 5 баксів коштує.
як танками давилі у Китаї повстання
Коли?
 
Зверху