Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: чи протрібно осудити злочини комуніст
З самого початку, комуністичне панування характеризується масовим порушенням прав людини. Для того, щоб досягти своєї мети і утримати владу, комуністичні режими пішли далі за вбивства окремих осіб і різанини на місцевому рівні, вони інтегрували злочин в систему керівництва. Це правда, що через декілька років після встановлення режиму в більшості європейських країн, терор втратив свою початкову силу, і порушення прав людини стали менш страхітливими. Проте, пам'ять про терор грає важливу роль в суспільстві, і прихована небезпека заміщає реальні жорстокості. До того ж, якщо це необхідно, режим знов звернеться до терору, як це було продемонстровано в Чехословаччині в 1968, у Польщі в 1971, 1976 і в 1981, або в Китаї в 1989. Це правило застосовується до всім минулим і справжнім комуністичним режимам, незалежно від країни.
Згідно приблизним підрахункам, [точні дані не доступні] число людей, знищених комуністичними режимами в різних країнах ;
Радянський Союз 20 мільйонів жертв
Китай 65 мільйонів
В'єтнам 1 мільйон
Північна Корея 2 мільйони
Кампучія 2 мільйони
Східна Європа 1 мільйон
Латинська Америка 150,000
Африка 1,7 мільйонів
Афганістан 1,5 мільйонів
За цими цифрами стоять масові страти і страти окремих осіб, смерть людей в концентраційних таборах, жертви голоду і депортацій.
Цифри, приведені вище, документовані. Вони є приблизними підрахунками, існує обґрунтована причина для підозри, що повинні бути набагато вище. На жаль, обмежений доступ до архівів, зокрема в Росії, не дозволяє точно перевірити правильність цифр.