Російсько-Українськи відносини.

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

А в чем тут материальные категории?! И потом - не одним днем, а РЕАЛЬНОСТЬЮ - "когда я ем - я ем и только" - это кстати китайская мудрость. Полезна для здоровья. Забивать голову несуществующими на данный момент страхами - это уже как Вы понимаете из области медицины. Я стараюсь этого избегать.
С навязчивыми страхами бороться потом ой как сложно.
Так что будем здоровы!:D
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Я б был осторожным на счет "всем" и особо осторожным на счет "здравомыслящим"
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Ещё бы вы были против.Я причин не называл,если вы заметили,а просил учесть факторы.Вы их учли, или это просто мания?То,что за всем стоит бабло-понятно всем здравомыслящим.
Тогда об чем разговор?
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

А в чем тут материальные категории?! И потом - не одним днем, а РЕАЛЬНОСТЬЮ - "когда я ем - я ем и только" - это кстати китайская мудрость. Полезна для здоровья. Забивать голову несуществующими на данный момент страхами - это уже как Вы понимаете из области медицины. Я стараюсь этого избегать.
С навязчивыми страхами бороться потом ой как сложно.
Так что будем здоровы!:D
Вот тут вы не правы, не думать про будущее - вот медицина, и религия как не странно, ибо там уже за тебя все подумали.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Вот тут вы не правы, не думать про будущее - вот медицина, и религия как не странно, ибо там уже за тебя все подумали.
Опять желаемая трактовка. Я разве написал что не надо думать о будущем? По-моему я написал что не надо забивать голову не существующими на данный момент страхами.
И потом это уже психология. Вы что ежесекундно думаете о будущем?!
И если да - то какой в этом смысл?
Это же "навязчивые" мысли. Тоже медицина. Надеюсь все же что Вы хоть иногда думаете и о чем то реальном.:)
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Флуд, господа, флуд. Надо перемещаться либо в ветку по психологии - либо в кровать. Я выбираю второе. Надеюсь модераторы удалят все что посчитают необходимым.
Спокойной и МИРНОЙ ночи!
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Опять желаемая трактовка. Я разве написал что не надо думать о будущем? По-моему я написал что не надо забивать голову не существующими на данный момент страхами.
И потом это уже психология. Вы что ежесекундно думаете о будущем?!
И если да - то какой в этом смысл?
Это же "навязчивые" мысли. Тоже медицина. Надеюсь все же что Вы хоть иногда думаете и о чем то реальном.:)
Мда, грузины вон тоже плохо в психоз с ваших слов впадали, в итоге кусок территорий прохлопали. На счет ежесикундности - может не будем демагогию начинать? Если нечего ответить, сразу на пошлятину переходите. Я кстати, не только о реальном думаю, а и делаю ;).
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Вы ответили практически так как ответил бы и я. Вот как хорошо Вы меня уже изучили.
Слова Ющенко о том что только коллективная система безопасности в виде НАТО /заметьте я не против НАТО, я только против того что туда нас пихает он через задницу/ - единственное что может нас защитить. /разумеется от России/. Это и есть русофобия и паранойя. / Причем истинные его интересы видимо в плоскости иной/
Ясное дело масса народа считает иначе. Их право. Мое право - мое право? Да?
Скажу чесно, хотілось би все ж чогось більше вагомого. Я розумію, що обидва ми залишимось на своїх позиціях, але все ж скажу своє слово.
1) Вже як на те пішло, то про необхідність вступу України до НАТО говорив і перший Президент (правда своє "за" він сказав лише зараз), і другий (він же третій), і четвертий (нинішній). Більше того, про прагнення вести Україну в європейські та євроатлантичні спільноти говорив і нинішній "аппазіціонер" містер Янукович (коли перебував при владі). Ви всіх їх будете через це звинувачувати в русофобії?
2) Повторюсь про політику подвійних стандартів. Коли Росія заявляє (заявляла) про свою співпрацю з НАТО, проводила спільні навчання, мала при НАТО представництво втричі чисельніше за наше, то вони мовчали про агресивність цього блоку, всім були задоволені, не думали ні про які акції та протести. Як тільки заходить про співпрацю України з НАТО - починається: недружній крок, не враховують наші інтереси, нас оточує НАТО, не допустимо туди Україну за будь яку ціну...
Одразу ж засилаються до нас невідомої генези казачки, одразу ж активізують вітренчих, грачів і подібну п'яту колону, одразу ж мітинги та протести керовані з-за кремлівської стіни. Як лише натівський корабель залишає українські води та пристає до новоросійської бухти - все стихає, всі задоволені, ніякого агрессивного блоку... Перефразувавши слова Шарікова (или только профессорам ругаться можно) хочеться спитати: "Невже лише Росії можна співпрацювати з НАТО".
3) Про те, що саме колективна система безпеки є оптимальним варіантом для України перший сказав також не Ющенко. НАТО діє, НАТО живе, НАТО боєздатне, організація, яка вигідна для оборони як технічно, так і економічно... Тут заперечень не повинно бути. В наш час глобалізації, країна на 46 мільйонів може якось протидіяти серйозній загрозі? Сумніваюсь. Ми не Швейцарія, в разі чого, нейтралітет нам зберегти не вдасться. Фактором стримування могла б бути ядерна зброя, але за "переконливими умовляннями" Росії та США (як гарантів безпеки України) ми її позбулись. Росія незабаром продемострувала свою гарантію Тузлою, Америка при цьому махнула рукою - розбирайтесь самі.
Чому саме від Росії ми можемо сховатись за НАТО? А протягом 17-ти років нашої незалежності яка саме країна вперто та демонстративно не визнає нашої державності, виявила щодо нас максимум ворожості, і саме страшне, що з кожним разом протистояння лише загострюється. Крім того, звідки до нас лунають постійні погрози "перенацілити ракети" та "вжити засоби військового впливу" (я не кажу вже про війни економічного та інформаційного характеру). Можна казати що це жарт? Так, жарт. Жирік теж недавно жартував, пропонував Бушу не лізти в Ірак, а краще разом . Америку не дочекались в компаньони, "є***ули самі". Тепер ось такі жиріки говорять вже й про Україну і говорили давно...
4) Останнє, як на мене, то Ви не так розумієте термін "фобії". Коли жиріки, затуліни, лужкови, дугіни і САМ гном говорять про те, що такої країни як Україна не було (і не повинно бути), то це українофобія. Коли будують дамбу до нашої території, то це, нехтування Україною, як державою, а значить українофобія, коли мітрофанушка продюсує фільм, де трахають діючого прем'єра України - то це українофобія. Ви можете пригадати, щоби українська сторона дозволила собі щось подібне? Коли Росія дивиться на те, як ми першими йдемо до СОТ, то кричить, що повинні бути враховані її інтереси. Коли вони планують будувати трубу в обхід України - про наші інтереси нас не питають. Коли ми маємо наміри розпочати розвідку чи розробку своєї ділянки Чорноморського шельфу, то Росія знову згадує свої інтереси. Коли біля наших кордонів Москва має намір побудувати завод по знешкодженню та переобці зброї масового враження, або облаштувати аеродром для стратегічної авіації - знову інтереси України нікого не хвилюють. Ми хочемо вступити в НАТО? Яка тут Русофобія? Це наше право, як незалежної держави. Так само, як право Росії вступати в союзи з азіатськими країнами (що Росія зробила, не поцікавившись думкою України).
Що ще на Вашу думку є русофобією? Ви ще згадайте Шухевича, Мазепу, Петлюру чи Виговського. Кремль ці персони дратують, тому це русофобія? Так може і на це дозвіл у них питатимемо? А то розгніваємо "старшого брата". Ось лише чомусь "браття" не питають нашої думки, коли реабілітують Денікіна, Колчака, Краснова або канонізують Ніколашку кривавого. Вони самі вирішать кого шанувати, а кого ні? Ми також маємо на це право.

2 - Вот одна всего лишь частность. Постоянная болтовня в программах о том что Крым следующий после Осетии это и есть антироссийская пропаганда. Вместо того что бы таким образом потакать Лужкову и с ним подобным, надо просто создавать там комфортные условия, дабы ни крымчанам ни татарам /кстати и осетинцам с абхазами в Грузии/ и в голову не пришло бы брать российские паспорта и считать себя более защищенными другой страной. Вместо этого идиотские десанты в Крым ура-патриотов. Там ДРУГИЕ люди - они не разделяют ценностей жителей западной Украины. Им не надо героев Бендеру и Шухевичей. Это их право и они ИМЕЮТ ПРАВО также жить в этой стране. А если Вы так не считаете - значит их надо либо престрелять либо довести дело до конфликта. Что успешно продемонстровал господин Саакашвили. Урок не надо извлекать? Видимо нет.
Про те, що наступною для агресії Росії може бути Україна, також, на жаль, не наше "ноу-хау". Про це пишуть закордонні ЗМІ, про це заявив міністр іноземних справ Франції, і про це (що саме страшне) говорять російські політики та можновладці (повторюватись немає сенсу).
Щодо Криму, та цінностей Західної України - також не згоден, але говорити не хочеться, поскільки диспутували про "українську русофобію" Крим, як і Галичина з Волинню наші землі, лад вже якось самі наведемо.
Сразу же отмечу забегая вперед - мне лично абсолютно все равно что в Крыму будет происходить. Уйдет он к Росси или к Китаю или татаро-монголы его завоюют или он успешно останется здесь. Меня это не касается
Думаю, що і тут Ви помиляєтесь. В разі чогось такого, Вам, якщо Ви підпадаєте під мобілізаційний вік, запропонують виконати свій обов'язок по захисту Батьківщини. Не Вам, так Вашим рідним. А фрази "Меня это не касается", "Батькивщина спокойно перебьется и без меня, как и я без нее" та "патриотизма у меня этого и нет. Такая вот скотина" будуть сприйняті як відмову, перехід на бік ворога чи чимось до того подібним, а у військовий час це може спричинити певні наслідки...
Не хочеться про сумне. Якщо маєте бажання викласти ще декілька прикладів русофобії - прошу. Тільки хотілось би чогось більше істотного...
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

...
1) Вже як на те пішло, ....
2) Повторюсь про політику подвійних стандартів..... "Невже лише Росії можна співпрацювати з НАТО".....
3) Про те, що саме колективна система безпеки є .... Тепер ось такі жиріки говорять вже й про Україну і говорили давно...
4) Останнє, як на мене, то Ви не так розумієте .....
.....Думаю, що і тут Ви помиляєтесь. ....QUOTE]
1-2-3. Вот зачем мне все время повторяться - моя позиция уже давно же ясна. Нет Вы ищете в ней чего то такого чего в ней нет. Уточню еще раз.
Я не против НАТО. Пусть в НАТО вступает и Украина и Россия и Китай и кто угодно, но мне не нравится что это происходит путем создания врага и фобий. С ОБЕИХ СТОРОН. Я когда то отрицал что в России есть украинофобия?! Просто президенты должны быть выше жириковской бытовухи и стараться не допустить ее и тем более возможных последствий. Тем более военных. Это что плохо?!
4. Дальше литература. Не хочу даже втягиваться в спор по поводу возможной войны.
 

n\a

Забанен
Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

...
1) Вже як на те пішло, ....
2) Повторюсь про політику подвійних стандартів..... "Невже лише Росії можна співпрацювати з НАТО".....
3) Про те, що саме колективна система безпеки є .... Тепер ось такі жиріки говорять вже й про Україну і говорили давно...
4) Останнє, як на мене, то Ви не так розумієте .....
.....Думаю, що і тут Ви помиляєтесь. ....QUOTE]
1-2-3. Вот зачем мне все время повторяться - моя позиция уже давно же ясна. Нет Вы ищете в ней чего то такого чего в ней нет. Уточню еще раз.
Я не против НАТО. Пусть в НАТО вступает и Украина и Россия и Китай и кто угодно, но мне не нравится что это происходит путем создания врага и фобий. С ОБЕИХ СТОРОН. Я когда то отрицал что в России есть украинофобия?! Просто президенты должны быть выше жириковской бытовухи и стараться не допустить ее и тем более возможных последствий. Тем более военных. Это что плохо?!
4. Дальше литература. Не хочу даже втягиваться в спор по поводу возможной войны.
Тоесть мы создали себе врага в лице России? Я правильно понял вашу мысль?
На счет жириковской бытовухи согласен, и заметте это прерогатива российской верхушки "мочить всех в сортире". Но ниразу не слышал до событий в Грузии что-бы Ющенко позиционировал НАТО как метод "навалять люлей" северному соседу, а скорее как способ скорейшей евро интеграции. Просто, серая масса в своем большинстве представляет факты как ей выгодно, и если сам не способен изменить свою жизнь к лучшему - виновен Президент (министр, мама папа и др.).
 
Останнє редагування:
Зверху