Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

bsv, де Ви там хоча б слово побачили про росіян? Ви кажете про референдум, оперуєте вже його результатами, робите висновки, а його ще й не було, і якщо буде то не раніше ніж через 2 роки. І вже лише тоді, щось можно буде казати про його результати. А поки що Ви, як молитву повторюєте, лише на те, що Вам в мозок з Москви через знаданих вище захісников України вбили.
Здається кожна згадка про незалежність у Вас викликає, м'яко кажучи негативні емоціі. Я кажу про незалежність, а Ви відразу шукаєте русофобство.
Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр заявляє, що Німеччина вважає невідворотним приєднання України до НАТО.
А где тут про Россию?

Я говорил про референдум который еще буде, на котором украинский народ выскажет свое мнение будет Украина в НАТО или нет.
Франк-Вальтер Штайнмайер уже и без референдума заявляет, что Украина там будет. это нормально?
 

bsv

Странник
Ответ: Вступление Украины в НАТО

... и проводить эту тошнотворную пропаганду.
Не могу никак решиться какую картинку вложить.
Какая для вас картинка более дотошней?

You must be registered for see images

\
You must be registered for see images
 

Вкладення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

Німеччина вважає невідворотним приєднання України до НАТО

07/04/2008 21:53
Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр заявляє, що Німеччина вважає невідворотним приєднання України до НАТО.

"Й Україна, і Грузія неминуче перебувають на дорозі до приєднання до альянсу", - сказав він під час дискусії з міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським, яка відбулася 7 квітня у Варшавському університеті.

Штайнмайєр зазначив великий прогрес у питанні членства України в НАТО за останній рік.

"Ще рік тому ми не могли подумати про те, що будемо вирішувати питання вступу України до НАТО", - сказав він.

Голова німецького МЗС позитивно оцінив рішення НАТО на саміті 2-4 квітня в Бухаресті (Румунія), на якому розгляд питання про приєднання України до Плану дій щодо членства в альянсі перенесено на грудень.
А где тут про Россию?

Я говорил про референдум который еще буде, на котором украинский народ выскажет свое мнение будет Украина в НАТО или нет.
Франк-Вальтер Штайнмайер уже и без референдума заявляет, что Украина там будет. это нормально?
:)
От якби Ви цитували саме слова того німця, а не висновки, які Вам не подобались, але які дали СМІ, то не було б непоразуміння. У будь якому випадку малось на увазі те, що з боку НАТО перешкод до вступу України не буде і аж ніяк не те, що нас просто возмуть прямо зараз до НАТО і включать. Тому не потрібно бачити того чого не нема, а після цього ще з ним боротись. Невже Ви справді вважаєте, що НАТО у його складі потрібна буде країна, у якій до нього буде вороже ставлення?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

Не могу никак решиться какую картинку вложить.
Какая для вас картинка более дотошней?

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach
Викладіть ту де Путін цілуються з Жорой у дьосна. Вона точно відразу викликає :).
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

:)
От якби Ви цитували саме слова того німця, а не висновки, які Вам не подобались, але які дали СМІ, то не було б непоразуміння. У будь якому випадку малось на увазі те, що з боку НАТО перешкод до вступу України не буде і аж ніяк не те, що нас просто возмуть прямо зараз до НАТО і включать. Тому не потрібно бачити того чого не нема, а після цього ще з ним боротись. Невже Ви справді вважаєте, що НАТО у його складі потрібна буде країна, у якій до нього буде вороже ставлення?
"Й Україна, і Грузія неминуче перебувають на дорозі до приєднання до альянсу"
вы плохо понимаете украинский? шо тут не ясного?

Вы ж там ближе к пиндосом, лучше знаете, что им нужно.
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Такие картинки разве что в Иранских школах вывешивают.

Вы еще выйдете на площадь и сожгите там пару флагов США и чучела Буша, Никсона, Эйзенхауэра - "планетарных агрессоров и убийц детей и мирного населения".

И я буду свидетелем как православные опускаются до уровня фанатиков-туземцев из Ирана, Пакистана, Сирии и Палестины, где эти недоразвитые жгут Датские флаги и призывают убить редакторов журналов, при этом говоря, что они ничего плохого христианам ни разу ничего не сделали и не обижали никого.
 

bsv

Странник
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Такие картинки разве что в Иранских школах вывешивают.
Ну в албанский наверное другое вывешивают.

Вы еще выйдете на площадь и сожгите там пару флагов США и чучела Буша, Никсона, Эйзенхауэра - "планетарных агрессоров и убийц детей и мирного населения".

И я буду свидетелем как православные опускаются до уровня фанатиков-туземцев из Ирана, Пакистана, Сирии и Палестины, где эти недоразвитые жгут Датские флаги и призывают убить редакторов журналов, при этом говоря, что они ничего плохого христианам ни разу ничего не сделали и не обижали никого.
Это совет?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

проявление садомазохизма? это уже тревожный признак
В мене? :)
Знову шукаєте те, чого нема.
Какая для вас картинка более дотошней?
Хоча це дійсно для Вас садомазо: коханий Путін цілує ненависного Буша :) :) :).
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Ответ: Вступление Украины в НАТО

bsv

Это возможно и совет, но не думаю, что этот совет касается славян и европейских людей.

Таким занимаются только первобытно-общинные, обезьяньи государства, перечисленные мною раньше.
 
Зверху