Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Вступление Украины в НАТО

в мене зараз виникло нестримне бажання зачинити цю тему. Нудить вже від неї! Нудить від того, що ті самі аргументи повторюються в стодвадцятий раз, від пропагандивних картинок а-ля Геббельс, від штампів та іншої мерзоти...
Да, лучший способ диспута - закрыть несогласным рот. А от пропагандистких роликов а-ля гебельс-тимошенко-ющенко Вас не тошнит?
Одна "сказала-зробила" , второй иже с первой и мальчиком-средним пальчиком "зробили - але не сказали" (приснопамятная малява в нату.)
От этого ничуточку не подташнивает?
 

loyer_1

той самий Otto
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Панове, я вибачаюсь, бо щось, здається, пропустив. В чому причина такої активізації у цій темі? Перечитав - і не зрозумів... Згоден із Kramarем: аргументи ж одні й ті самі. Хіба що "живопис" дещо "врізноманітнився". Здається, причина у "весняному загостренні" "ортодоксальних християн" Московського патріархату та інших "антипіндосів" (бо Великдень вже незабаром).
Тому, вважаю, не слід надмірно реагувати на прояви цього "загострення".
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

я думал вам омерзительно
Кстати - про омерзительное
You must be registered for see images
И тут Остапа понесло... где вы эти гадостные мантры находите? Это сны, порожденные вашей воспаленной фантазией, стимулированной изрядной дозой психотропных препаратов?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

И тут Остапа понесло... где вы эти гадостные мантры находите? Это сны, порожденные вашей воспаленной фантазией, стимулированной изрядной дозой психотропных препаратов?
:) Заборістий нинє ладан у МП.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Ой не те слово.... Чи може кадилом по тімьячку зачепило.
Цікаво, а у МП дозволено вживати коноплі? Зараз же Піст.... На одній олії й живуть (у БСВ мабуть конопляна).

Я ось думаю, на наступному саміті Віктору Андрійовичу потрібно прелюдно у Ангели Меркель спитати, а чи можемо ми заплатити більше? Щоб вона свою думку змінила на протилежну.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Ага, обострение. Весна, сырость, "железные пэтриоты" покрываются новой коркой ржавчины и воинствующего аттеизма, скоммунизденного у
кровного врага - большевисткого сатрапа.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Ще один активізувався... і знов за своє.... що це за прикол такий - у своїх особистих проблемах шукати винних інших? Підписуєтесь у своїй безпорадності?
 

морозик

Web Мастер
Ответ: Вступление Украины в НАТО

И в ЕС хачу и в НАТО , кто с ними, живут получше. Совдэповских реприсняков достаточно, наглотался.
 
Зверху