Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

В мене? :)
Знову шукаєте те, чого нема.
вообще-то это вопрос был. просите меня выложить то, что у вас "відразу викликає"
Хоча це дійсно для Вас садомазо: коханий Путін цілує ненависного Буша :) :) :).
Для вас это тоже как бы не сильное удовольствие смотреть, как ваш любимый Буш целуется с ненавистным вами Путиным :о)
 

bsv

Странник
Ответ: Вступление Украины в НАТО

O_____OZ_____Z

Так зачем тогда такое советуете? не понятно...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

вообще-то это вопрос был. просите меня выложить то, что у вас "відразу викликає"

Для вас это тоже как бы не сильное удовольствие смотреть, как ваш любимый Буш целуется с ненавистным вами Путиным :о)
:). Спіймали :).
Так може взагалі припините викладати витвори "народних російських умельцев"? Чи це у Вас викликає естетичну насолоду? :)
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в

:). Спіймали :).
1)Так може взагалі припините викладати витвори "народних російських умельцев"?2) Чи це у Вас викликає естетичну насолоду? :)
1)Не все там «витвори "народних російських умельцев"» там есть и западные изделия.
2) зачем же про меня так плохо думать?ну не совсем же я эгоист, не для себя, а для вас стараюсь...
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Ну что ж скажем о том, что вы выкладываете - креативно.
 

O_____OZ_____Z

Impressionist
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Фу. Это картинки вообще для дегенератов, чтоб легче дрессировать было. Еще и на красном фоне.

Давайте чтонить про Жору Буша.
 

bsv

Странник
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Фу. Это картинки вообще для дегенератов, чтоб легче дрессировать было. Еще и на красном фоне.

Давайте чтонить про Жору Буша.
Символика
You must be registered for see images
 

Вкладення

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

в мене зараз виникло нестримне бажання зачинити цю тему. Нудить вже від неї! Нудить від того, що ті самі аргументи повторюються в стодвадцятий раз, від пропагандивних картинок а-ля Геббельс, від штампів та іншої мерзоти...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

Очевидно, на викладання цих картинок бсв благословив отець Георгій (Бавикін). Та чого там, мало як взяв - сам Олексій ІІ. Він же добавив в його лексікон вельмичудове слово "піндоси".
 
Зверху