Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Янукович

багато людей було?
мені подруга сказала, що в м. Шостка прийшло до 50 тисяч (це при тому, що Шостка має 100 тисяч населення) Сердючку послухать
:) Не було в Шостці ніколи 100 тис, максімум 98 за переписом 91 року, а зараз може 60 буде. А коли він там був?
 

Merime

New Member
Ответ: Янукович

А хто з музикантів приїхав їх підтримати?
 
Ответ: Янукович

Мдаа....Посмотрела по видикону, до сих пор не могу отойти от смеха. "Юля - корова на льду". Как уже задрало, что каждый гонит друг на друга.
P.S.Сравнить Юлю(приезжала сама,без своей команды и певичек) и Яныка,по которому сразу видно, что народ задабривает.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Янукович

Мдаа....Посмотрела по видикону, до сих пор не могу отойти от смеха. "Юля - корова на льду". Как уже задрало, что каждый гонит друг на друга.
P.S.Сравнить Юлю(приезжала сама,без своей команды и певичек) и Яныка,по которому сразу видно, что народ задабривает.
Потому что за Партию Регионов люди так просто не пойдут :) (вот они и выделяют)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Янукович

Мдаа....Посмотрела по видикону, до сих пор не могу отойти от смеха. "Юля - корова на льду". Как уже задрало, что каждый гонит друг на друга.
Юля за словом в кишеню не полізе. З цього приводу вона сказала: "У в"язниці прізвисько Януковича було "Хам". Цим все сказано".
 

Золотой

New Member
Ответ: Янукович

Без команды и певичек Сумчан Янукович не увидел бы.
Понасвозил кучу народа из областей,половина из которых не знает даже кого они поддержуют.

P.S.Только началса митинг,на ул. Курской отключили свет по улицам и воду.Выводы делайте сами:D
 

_S_A_N_Y_A_

Форумчанин
Ответ: Янукович

сегодня посмотрел...электорат - ПТУ-стайл
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Ответ: Янукович

сегодня посмотрел...элеторат - ПТУ-стайл
Це електорат пива і тусні на сотні. А до того ж халявний концерт. Тому не думаю, що там багато було симпатиків ПР, хоч і ведучий Грицик розпинався за всіх присутніх в любові до лідера ПР.
 
Статус
Закрита.
Зверху