Юрий Луценко и Народная Самооборона

Merime

New Member
Я також. І побачив, що ці трибунні лозунги мало торкають людей. Треба змінювати тактику спілкування з людьми. І бачити в них не електорат, а людину.
Хоча шоу було непоганим. Але новизни в цьому мало. І ефекту також.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Я також. І побачив, що ці трибунні лозунги мало торкають людей. Треба змінювати тактику спілкування з людьми. І бачити в них не електорат, а людину.
Хоча шоу було непоганим. Але новизни в цьому мало. І ефекту також.
Мені тех кинулось в очі що це скоріш була запланована агітація - а не честна розмова :) Але-ж будемо сподіватись що хлопці виконають свої обіцянки . Я особисто свій вибір мабудь зробив - це БЮТ :)
 
R

Radianta

Guest
Не знаю почему, но НС мне очень не нравится вместе с Луценком.
 

Kramar

Іван Богун
Я вообще не верю в эффективность предвыборной агитации. Мне кажется, что люди уже сложили свое мнение обо всех политиках. Предвыборная кампания изменит результат в пределах 1-2% не более. ИМХО
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

я за луцика, але краще б він йшов окремо від НУ
 

Merime

New Member
Действительно так, назвала б причину, но не хочу кого-нибудь обидеть.
НАскільки я знаю, тут плюралізм думок і ніхто не образиться (особливо ,якщо не зачіпати самих учасників форуму) на критику того чи іншого політика. Це наше повне право їх критикувати. Це хоча б дає нам моральну компенсацію за те, що вони з нами роблять. Але критика має бути об'єктивною, а не засліпленою любов'ю (часто безпричинною) або ж ненавистю. Хоча на ненависть наші політики, здається, заслуговують більше. І нинішній уряд тут не виключення.
 

sniper

New Member
Не знаю почему, но НС мне очень не нравится вместе с Луценком.
Да потому что это компания крикунов, которые кроме как гнать на других от природы ни на что не способны. Как говорил один человек, пустая бочка громче звенит, поэтому не стоит на них тратить своё внимание, пройдут выборы и они, сыграя свою роль уйдут, и из парламента тоже, работать останутся теже, а они пожизненно будут опозицией.
 
Зверху