Девочки задают вопросы мальчикам

Девушки хотите ли вы знать што-то о парнях то чего незнали до этого момента????


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    573

e_vovchik

шикарно
Таке питання(якщо його вже ставили, то вибачте)- чому ви, хлопці, маючи постійну дівчину, зустрічаючись із нею вже не перший рік, і обіцяючи і плануючи з нею спільне життя на одній живплощі, так лякаєтесь, і всіми можливими засобами уникаєте обговорення майбутнього весілля. Невже для чоловіків день весілля не такий же визначний і довгоочікуваний, як для дівчини? Деякі навіть прагли б відмазатись тупо розписом у папірцях?
Тому, що весілля це дуже відповідально. ....після нього, змінюється все життя.
...і більшість чоловіків лякають ці зміни.
....до того ж виникає багато питань: чи здатній я прожити з цією людиною все своє життя, чи здатних зберігати вірність їй все життя и т.д.
 
S

somebody

Guest
по-моему ответ элиментарный! мужчины - не женщины. есть конечно всякие "метросексуалы", которые будут носиться с каждой мелочью (начиная одеждой и заканчивая хрен знает чем). им это не так важно. им важен факт, а не все мелочи
з.ы. ничего не имею против м, просто большинство - несколько иные
 
Останнє редагування модератором:

KoLoB

KoLoB.cz
Если для девушки свадьба - праздник.
То для мужчины - наоборот. (А вам хорошо будет, когда вас лишат свободы?)

Хотя тут многое ещё зависит и от возвраста.
 
W

Williams

Guest
Таке питання(якщо його вже ставили, то вибачте)- чому ви, хлопці, маючи постійну дівчину, зустрічаючись із нею вже не перший рік, і обіцяючи і плануючи з нею спільне життя на одній живплощі, так лякаєтесь, і всіми можливими засобами уникаєте обговорення майбутнього весілля. Невже для чоловіків день весілля не такий же визначний і довгоочікуваний, як для дівчини? Деякі навіть прагли б відмазатись тупо розписом у папірцях?
Не все такие.

Тому, що весілля це дуже відповідально. ....після нього, змінюється все життя.
...і більшість чоловіків лякають ці зміни.
....до того ж виникає багато питань: чи здатній я прожити з цією людиною все своє життя, чи здатних зберігати вірність їй все життя и т.д.
Такие монологи в голове обычно до того как сделал предложение, а не после. После уже уверен во всем.

по-моему ответ элиментарный! мужчины - не женщины. есть конечно всякие "метросексуалы", которые будут носиться с каждой мелочью (начиная одеждой и заканчивая хрен знает чем). им это не так важно. им важен факт, а не все мелочи
Такое ощущение, что вы имеете что-то против таких как я.

Если для девушки свадьба - праздник.
То для мужчины - наоборот. (А вам хорошо будет, когда вас лишат свободы?)
Много зависит от жены: жена от которой хочется убежать к друзьям — плохая жена. Должно быть наоборот. Иначе вы выбрали себе не ту пару.
 

Bimmer

Proud daddy
Команда форуму
Модератор
Таке питання(якщо його вже ставили, то вибачте)- чому ви, хлопці, маючи постійну дівчину, зустрічаючись із нею вже не перший рік, і обіцяючи і плануючи з нею спільне життя на одній живплощі, так лякаєтесь, і всіми можливими засобами уникаєте обговорення майбутнього весілля. Невже для чоловіків день весілля не такий же визначний і довгоочікуваний, як для дівчини? Деякі навіть прагли б відмазатись тупо розписом у папірцях?
Неужели ты про Сашу?

Ты сама должна понимать, что это очень ответственный шаг и я думаю не каждый хочет развестись через год, два, три (к сожалению, у меня сейчас из сотрудников и знакомых хватает таких примеров (80% женившихся - расходяться в первые 3 года брака)). Печальная статистика, не правда ли?
 

Charisma

Nakahara Sunako
Неужели ты про Сашу?

Ты сама должна понимать, что это очень ответственный шаг и я думаю не каждый хочет развестись через год, два, три (к сожалению, у меня сейчас из сотрудников и знакомых хватает таких примеров (80% женившихся - расходяться в первые 3 года брака)). Печальная статистика, не правда ли?
Мене, певно, не так зрозуміли. Я питала не про те, чому чоловіки не хочуть женитися, а чому вони так нехочуть обговорювати церемонію, прагнуть все спростити до мінімума. І справа зовсім не в відсутності грошей... невже, знаючи, що це ВАШЕ весілля, ви не хочете відзначити його так, щоб запамяталось? Так,щоб все було гарно, адже ви одружуєтесь з коханою дівчиною??? Невже, на стільки плювати?
 

Bimmer

Proud daddy
Команда форуму
Модератор
Мене, певно, не так зрозуміли. Я питала не про те, чому чоловіки не хочуть женитися, а чому вони так нехочуть обговорювати церемонію, прагнуть все спростити до мінімума. І справа зовсім не в відсутності грошей... невже, знаючи, що це ВАШЕ весілля, ви не хочете відзначити його так, щоб запамяталось? Так,щоб все було гарно, адже ви одружуєтесь з коханою дівчиною??? Невже, на стільки плювати?
А.. ну если ты об этом - тогда не говори за всех:)
Скажу за себя, что когда буду свою свадьбу справлять - я уж точно буду заботиться обо всём... Надеюсь, это будет не скоро:D
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Девочки задают вопросы мальчикам

Таке питання(якщо його вже ставили, то вибачте)- чому ви, хлопці, маючи постійну дівчину, зустрічаючись із нею вже не перший рік, і обіцяючи і плануючи з нею спільне життя на одній живплощі, так лякаєтесь, і всіми можливими засобами уникаєте обговорення майбутнього весілля. Невже для чоловіків день весілля не такий же визначний і довгоочікуваний, як для дівчини? Деякі навіть прагли б відмазатись тупо розписом у папірцях?
томущо не пыдросли :D
 

sama_po_sebe

богини курят в сторонке:)
отвечу то ,что говорит мой любимый человек- потому что мне лиж бы с тобой, а все остальное не важно(с).

и не в домек этим мужчинампочему мы хотим так и только так !
 

Аиф

html&php programmer
Мене, певно, не так зрозуміли. Я питала не про те, чому чоловіки не хочуть женитися, а чому вони так нехочуть обговорювати церемонію, прагнуть все спростити до мінімума. І справа зовсім не в відсутності грошей... невже, знаючи, що це ВАШЕ весілля, ви не хочете відзначити його так, щоб запамяталось? Так,щоб все було гарно, адже ви одружуєтесь з коханою дівчиною??? Невже, на стільки плювати?
Відповім за себе, тому як я не знаю відносини до цього заходу інших...але коли буде моє весілля, коли я буду женитися, то я вже точно подбаю про те, щоб це було незабутньо...і при кожному спогаді про цей день личико моєї (у майбутньому) дружини просто сіяло від радості )))) ..ах так...і звичайно ж саме собою й моє ..хих
А із приводу того, що чоловіки не хочуть обговорювати весілля, напевно може через те, що в дівчат до таких заходів підхід більш творчий, хоча хз хз...у мене в самого фантазія бурхлива ))))
 
Зверху