За кого будут ваши голоса на выборах.

Якби вибори були сьогодні, то за кого б Ви віддали свій голос?

  • БЮТ

    Голосів: 26 29.9%
  • НУ-НС

    Голосів: 23 26.4%
  • Партія Регіонів

    Голосів: 12 13.8%
  • КПУ

    Голосів: 4 4.6%
  • СПУ

    Голосів: 2 2.3%
  • ПСПУ

    Голосів: 1 1.1%
  • Свобода

    Голосів: 5 5.7%
  • Блок Литвина

    Голосів: 0 0.0%
  • Проти всіх

    Голосів: 12 13.8%
  • Інше

    Голосів: 3 3.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    87
  • Опитування закрито .

вже~не~та

уходящая в осень...
Если-б ты знал как Партия регионов поднадоела ... Одна Юля там и нормальная !
а куди вона виде народ? розтлумачте мені будь-ласка..., яка політична ідеологія, який політичний скелет у партії вашої Юлі, якою країною буде наша держава, якщо вона прийде до влади?
ЗИ: Країна в нас, хоч і псевдо, але вільна, і кожен має право на свій вибір. І те що ви пропагуєте тут Юлю... - зрозумійте, ваш вибір мені спати не заважає ;)
 

вже~не~та

уходящая в осень...
А что на форуме нельзя комментировать ? (он для обсуждений и создан :))
слушне зауваження, для обговорення, а не для схилиння інших до своєї думки і постійних нагадуваннях - хто тут нормальний, а хто ні. Всі вже зрозуміли, шо ви за Юлю, так дайте іншим висловитись, і скільки можно сунутись зі своєю Юлеє в кожну дірку... (без образ ;)
 

Life-ua

+ плюс - минус
а куди вона виде народ? розтлумачте мені будь-ласка..., яка політична ідеологія, який політичний скелет у партії вашої Юлі, якою країною буде наша держава, якщо вона прийде до влади?
Я не бачу ідеології в жодної партії , в тому числі і бют . Але голосуватиму за неё тому-що з тих що є БЮТ найбільш патріотична !

А приведе : сподіваюсь в Евро Союз :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
слушне зауваження, для обговорення, а не для схилиння інших до своєї думки і постійних нагадуваннях - хто тут нормальний, а хто ні. Всі вже зрозуміли, шо ви за Юлю, так дайте іншим висловитись, і скільки можно сунутись зі своєю Юлеє в кожну дірку... (без образ ;)
Справа в тому що навязуванням можна назвати і коменти що СДПУ(О) ідеологічна одна в Україні (без образ :)) Просто якщо я не згоден з оппонетами - я не можу втриматись що-б не висловити свою думку :)
 

вже~не~та

уходящая в осень...
Справа в тому що навязуванням можна назвати і коменти що СДПУ(О) ідеологічна одна в Україні (без образ :)) Просто якщо я не згоден з оппонетами - я не можу втриматись що-б не висловити свою думку :)
то були не коменти, а висловлення моєї думки ;)
 

вже~не~та

уходящая в осень...
Я не бачу ідеології в жодної партії , в тому числі і бют . Але голосуватиму за неё тому-що з тих що є БЮТ найбільш патріотична !
патріот хитке поняття, патріоти були за німців, патріотами були радянські партизани ;)
Тому, щодо мене, вважаю що схильність партії до патріатизму - як провідний лозунг для впливу на укр. суспільство - говорить про те, що партії більш нічим про себе заявити...
 

Life-ua

+ плюс - минус
патріот хитке поняття, патріоти були за німців, патріотами були радянські партизани ;)
Тому, щодо мене, вважаю що схильність партії до патріатизму - як провідний лозунг для впливу на укр. суспільство - говорить про те, що партії більш нічим про себе заявити...
А чим заявило про себе СДПУ(о) за своїм 1 % підтримки при величезній рекламі перед виборами ?
 

вже~не~та

уходящая в осень...
в таком случае аргументируйте, иначе придется таки перенести в юмор
якщо для вас замало аргументів, у вас є можливість знайти їх самому.
Я ж свою думку обгрунтувала досить ясно, якщо вам баракує політичної освіти... нічим не можу зарадити...
 
Зверху