Юрий Луценко и Народная Самооборона

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Хотел сходить, но был занят, людей много было? тысяч 20 было? :)
Приблизно посередині майдану стояла сцена, і від неї до Сотні (здається, трохи навіть вглиб) і трішечки до Свято-Воскресенської церкви стояли люди (позалазили навіть на газони).
Вибачте, я мабуть трішечки запустив життя Сум... Що у нас відбувається нового з ринком? Чому на мітингу більше дісталось Мінаєву (за цей ринок) ніж Щербаню за всі його "справи" взагалі? Особливо різко висловлювався Катеринчук.
І ще: хто такий цей Іван Боршош (представник самооборони в Сумській області). Дуже вже про нього скептично (це м"яко кажучі) висловлюється Євген Положій (головний редактор "ПАНОРАМИ"), а цій людині я поки що довіряю, як нашому "громадському рупору".
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: Юрий Луценко и Народная Самооборона

Будь я Луценком - то подал-бы на вас в Суд за оскорбление чести и достоинства его и его семьи , моральный ущерб и наклеп - если-бы вы не сумели доказать что его папа учавствовал в разбоях и грабежах (с ваших слов) - вам бы прешлось отвечать на противопровный действия .
Якщо б Луценко подавав на всіх, хто каже про нього погано, типу про "ізраїльський" паспорт, про дофіга спертої з міністерства до себе додому офісної техніки, про крадіжки різні, то я думаю в нього б не було часу робити щось, крім як судитися.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
HNIW, проблемы грамматики обсуждайте в разделе "Образование", а о русском спецназе, если вам так не хочется в него верить, можете спорить в другой теме, к Луценко и к этой теме он никакого отношения не имеет. Большая прозьба не устраивать из каждой темы балаган с обсуждением ваших животрепещих проблем.
В следующий раз удалять буду без подобных коментариев, если не глупые, поймёте с первого раза, а если нет, то все равно просить бесполезно - тогда только бан поможет.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Щойно по "Відікону" була передача з Луценком та Катаренчуком. Від них почув, що 3000(!) риночників написали заяви про вступ до самооборони. Тепер зрозуміло чому така увага до сумського ринку. І ще, як на мене, то мало логіки в їх поведінці. Вчора гнівно накидувались на Мінаєва, який був (та і залишається зараз) з ними по одну сторону барикад, а сьогодні лагідно "сюсюкали" з ведучою каналу, який колись невтомно поливав їх брудом. Якось немає послідовності... Або пам"ять куца.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
юрочка луценко пока папа был в виннице главой партийной организации при союзе творил просто чудеса и участвовал или в кражах или разбоях, но тк папа был главный коммунист то все замяли и судим он не был
Так він що, наніс комусь ушкодження середньої тяжкості чи просто шапки з перехожих знімав?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Юрий Луценко и Народная Самооборона

Якщо б Луценко подавав на всіх, хто каже про нього погано, типу про "ізраїльський" паспорт, про дофіга спертої з міністерства до себе додому офісної техніки, про крадіжки різні, то я думаю в нього б не було часу робити щось, крім як судитися.
Нф то э Юристи ;) (хоча якщо йде річ о тисячах справах то дійно не потянуть :))
 
да одна из самых интересных партий сегодня в Украине даже просматривается будуешее этой партии
 

Нетупой

New Member
мнение бывшего министра по факту захвата Ген.прокуратуры осталось за кадром...
ПЫСЫ:не нашлось правильного ответа, способствующего привлечению эллектората на свою сторону!
ПЫСЫ1: откуда хоть у него бабло на митинги???
чей парниша?
 

PoiZoN

New Member
мнение бывшего министра по факту захвата Ген.прокуратуры осталось за кадром...
ПЫСЫ:не нашлось правильного ответа, способствующего привлечению эллектората на свою сторону!
Да не, чёто пытался вякать типа "Цушко в тюрьму!"
ПЫСЫ1: откуда хоть у него бабло на митинги???
чей парниша?
Козачёк засланый, видно невооружённым взглядом.
 
Останнє редагування:
Зверху