"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Та какая разница есть ли русский язык на украине? На нем и так почти все разговаривают, а большего и не надо.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

Я підтримую акцію, бо жахливо виглядає, коли нація живе з комплексом меншовартості, і від цього ще більш дико виглядає, коли в самостійній державі проводиться іноземна політика. Жахаюсь від того, як же сильно знищена національна ідентифікація, що й сам термін націоналізм вже став несприйнятним та навіть ворожим... Отак десятиліттями викорінювали усю культуру, а особливо мову, просто вкрали все, що визначало націю та поставили кожному печатку на лобі - "малорос", і тепер, о диво ! - вважають "велику" Росію неначе як благодійника... Чи не сором, що лише на 15-му році незалежності фільми на DVD почали видаватись з українським перекладом ? І нам ще кажуть - радуйтесь ! Так що ми тоді змогли захистити і хто справжній хазяїн на нашій землі ? Це все мені нагадує ситуацію коли, колонізатори Америки вимінювали у корінних жителів золото на гудзики... задешево й нас продали, а ми ще й не здатні піднятись на ноги... Як висказано satori, що патріотизм - це є ідіотизм і не треба ставати до бойкоту. Ну так кожному тоді своє : хто хоче - нагинається, а дехто здатен ходити...
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

... Як висказано satori, що патріотизм - це є ідіотизм і не треба ставати до бойкоту. Ну так кожному тоді своє : хто хоче - нагинається, а дехто здатен ходити...
Нагинайтеся і далі...
Хоча якщо не в жарт - все що я написав здається зрозумілим. А Ви сприйняли зовсім не так.
Розтлумачувати немає сенсу - ми не діти. Читайте уважніше - от і все.
Що ж до НАЦІОНАЛІЗМУ - на превеликий жаль - він сьогодні для своєї ж країни і для свого народу є досить деструктивним елементом. Замість того щоб боротися за своїх людей захищаючи їх від того лиха що діється ВСЕРЕДИНІ країни!
Звичайно набагато легше з піною біля роту кричати що Россія ворог!
І робити собі гарненький піар на цьому у сліпеньких молодиків. А може краще було б хоч трохи забути про неї? І зайнятись ділом?
Чи може немає чого робити?
Я підскажу - займіться створенням суспільних інститутів та механізмів СПРАВЖНЬОГО впливу на владу!
Перерахуйте тарифи - доведіть що вони є грабіжницькі - роботи стільки що робити і робиті - а волати без жодної ПРАКТИЧНОЇ користі - вибачайте - не серьозно.
Особисто я зааплодую якщо націоналісти хочаб оголосять війну Россії.
Чого ви чекаєте?!
В чому сенс ваших балачок?
І там нічого не робите и тут - одні балачки.
Чи може не ходити в кіно - це серьозна справа?
ДУРНИЦІ!
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

to Satori
Все правильно, і я гадаю, що всім потрібно стати націоналістом, щоб захистити свою країну від того лиха, що діється зараз всередині самої країни, а що до Росії тут хотілось би поправити - ніхто ж не висказував ворожого ставлення до Росії, а от до політики російської - так ! Це зовсім протилежні речі ! Все те що стосується суспільних інститутів, становлення громадськості - все це правильно ! Але хіба можна бодай щось вибудувати без основи ? І казати : давайте працювати - це все рівно, що будувати на піску... Так от у народа вибили основу і все сипеться при найменшій хвилі, а потім кажуть : не важливо - працюйте ще ! От про що річ, перевели стрілки, та хочуть зробити з тих, хто захищає національне, якихось екстремістів - тільки но почнем наполегливіше казати про захист своєї мови - одразу звинувачують в ворожості до Росії ! Так що ж коїться, винуваті в тому що хочем своє повернути ?....
 

Satori

Well-Known Member
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Вы преувеличиваете кажется мне.
Основа простого человека - смотри народа нашего как и американского как и многих других в .... существовании. Не так?
Далее вопрос - в каком? Верно?
Вот где корень зла.
Любят и защищают страну в которой живется комфортно и богато - как ни крути - это в ПЕРВУЮ очередь.
Кого защищают сейчас пацаны в армии? Вы же знаете - что это в первую очередь олигархи с их награбленым у народа богатством, правительство и прочие власти - как местные так и главные. По сути.
И если патриотизм - любить все это - вы меня простите.
А любить то о чем Вы сейчас напишете - там речь родная - нивы поля и луга песни народные и небеса синие - это мы все любим и так - по одной простой причине - здесь живем и УВЫ - живем один раз. И не так уж и много.
И обидно что силы которые могли и ДОЛЖНЫ были стать двигателем прогресса всякого и разного - очищения страны - настоящего, зациклились на России. Все эти 15 лет! Ужас! Во - развод!
Та хай їй грець вже тій Росії, якщо в жарт...
Незаполитизированному россиянину абсолютно все равно что тут у нас с языком или с чем другим - им бы самим выжить при своих Абрамовичах как нам при наших "Ахметовых".
 
Останнє редагування:
N

niranjan

Guest
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

Хм... на рахунок того, що ми любимо й так нашу мову я б посперечався та дуже ! Міг би навести багато прикладів коли в нашій сітці пишуть мені в приват такі речі, що межують не тільки з насміханням, але й жорсткий мат... Зовсім незнайомі люди, але їх бере зло в мовному питанні, але я не про те, і не про романтизм щодо синього неба там, чи поля жовтого... Неможливо показати основу свободи, це повинен кожен сам знайти, то ж і не приписуйте мені не сказаного...
 

Satori

Well-Known Member
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Основа свободы у каждого своя - по крайней мере к определенному возрасту - что же касается основы объединяющей все личные основы - то есть основы национальной свободы - то большинство наций в мире уже давно определились в этом вопросе.
Украина как ни крути даже в эмоциональном плане биполярная страна.
И объединить может только общая для всех основа.
Но нам некогода думать об этом. Мы все еще ищем кто нам мешает.
Я лично ничуть не сомневаюсь что господину Януковиу и его своре очень выгодно и полезно что бы активная, интеллигентная и грамотная часть общества несла на Россию. ОЧЕНЬ! Хоть он об этом никогда и не скажет.
Потому что когда эти силы отвлекаются на ругань и раздутые проблемы - они все больше укрепляют ОСНОВЫ СВОЕЙ СВОБОДЫ.
И потому пока мы будем искать основу свободы в маяках, в кинотеатрах, в ругани на северного соседа - а не было бы его - подкинули бы другое -
они будут чувствовать себя весьма комфортно. Как настоящие паразиты.
"Разделяй и властвуй!" - не устарело.
Ну а те кто пишет Вам в приваты - это их головная боль. Может они просто злые по натуре, недалекие или просто вредные обозленные личности. Еще не разобравшиеся в сути всего происходящего. Будьте выше. Цель стоит того.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

Так воно і є щодо такого явища як Янукович, користується тільки інструментом розділення, щоб потім отримати "дивіденти", але подібні явища розглядаю просто як паразити на хворому організмі... А звідкіля прийшла хвороба ? ... я часто згадую мого вчителя історії, навчаючись ще при СРСР запам`ятав на той час просто неймовірну подію : це було на початку "Перебудови" і він ЗАГОВОРИВ українською !!! Спочатку то була ламана мова, але за декілька місяців виглядало так, наче все життя так і говорив... і він був ЄДИНИЙ - розумієте ??? - це важливо! Можу багато розказати як велось викладання в школі, і як ламалось сприйняття дитяче підтасовуючи під "Великий та могутній"... Отам болить, де ножем вирізали совість народну...
 

Satori

Well-Known Member
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Что ж такие страсти-мордасти-то? Для него это был типа подвиг а другому это даром не надо. И тот и другой ИМЕЮТ ПРАВО жить там и так как они хотят. Вы слишком чувствительны в вопросах политики - тихий и скромный труд на благо того же родного языка - от этого же больше пользы будет. И рана заживет. Правда если совесть уже вырезали - то какой смысл и заживать ей если там ничего не осталось .. у народа то.
Опять вот на ха-ха пробивает. Уж извините.
Никак не могу научиться воспринимать ТАКУЮ боль серьезно. Вот страдания близких и родных - да.
А совесть народная - это такое общее нечто и трудноопределимое...если говорить по сути. Особенно не люблю когда об этом говорят президенты-предатели.
 
Зверху