"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Если бы в составе Китая мне бы платили зарплату в 3 раза больше РУССКОЙ, то я бы назвал партией патриотов народа! Сун сяо 3000 баксов в месяц!
Но т.к. ситуация с баксами диаметрально противоположная, то это была б антинародная организация.
А ніхто не хоче пригадати як студентське повстання в Китаї танками давили, так що тепер на запитання у китаян чи будуть вони протестувати проти приниження їхніх прав вони просто мовчать... Як гадає хто, чи матері тих трьох сотен роздавлених дітей називають партію патріотами народу ?
 
Останнє редагування модератором:

Haup

козаченько
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

это уже зря так, не любить все русское, тошо оно русское и украинское, тошо оно украинское. Може начнем стрелять друг в друга?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Все проблеммы Украины создаются изнутри , если-б позакрывать все Украинофобские партии - не было-б не раскола , не беспредела и вобще жить стало-б лучше :))) :butterfly
 
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

niranjan

На всі 100 відсотків 4 варіант, можу пригадати свої шкільні роки, коли українська вивчалась просто як для ознайомлення, вона не тільки не була навіть другою мовою, а офіційно не вживалась зовсім ! Наслідки совєтської політики мають велику силу й сьогодні, бо подивіться чи багато нас українців розмовляють мовою нашої нації ? Отож бо ! Десятиліттями викорінювалась національна ідентифікація, щоб зробити з людей безликих гвинтиків, а мова - це як обличча всього народу, от її й прибрали навіть із нашої свідомості. Дивно чути захисників другої офіційної мови, вони захищають те що їм викарбували ідеологи в думках, а не бачуть що перед цим вже вкрали їхнє саме дорогоцінне - свободу волі... Як же довго ми будемо видихати отой дурман ?... так шкода....

На мій погляд просто брехня.
При СРСР 4 роки вчився в україномовній школі. А в російськомовній вивчав українську не як другорядну а як рівноцінну з російською. І двійка по Укр. мові не була менш значущою, ніж по Рус. яз.
На полиці в мене відсотків 40 книжок українською мовою виданих в Радянському Союзі.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

niranjan

На мій погляд просто брехня.
При СРСР 4 роки вчився в україномовній школі. А в російськомовній вивчав українську не як другорядну а як рівноцінну з російською. І двійка по Укр. мові не була менш значущою, ніж по Рус. яз.
На полиці в мене відсотків 40 книжок українською мовою виданих в Радянському Союзі.
Отак, виявляється й знищення української мови стало брехнею ! Я навіть передивився весь форум і, що за дивина : 99,9 % спілкуються російською.... чи може це я з глузду з'їхав, чи може опинився якимось чином в Росії, а тим часом існує десь там в світі така держава - Україна, де 99,9 % українців розмовляють своєю ж мовою.... хто зна ?
 
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Отак, виявляється й знищення української мови стало брехнею ! Я навіть передивився весь форум і, що за дивина : 99,9 % спілкуються російською.... чи може це я з глузду з'їхав, чи може опинився якимось чином в Росії, а тим часом існує десь там в світі така держава - Україна, де 99,9 % українців розмовляють своєю ж мовою.... хто зна ?
Знов таки брехня. 99,9 не спілкуються на форумі російською. Їх меньше.

Так, її вживання було зменшене. Але хто хотів міг вивчати і розмовляти. Про винищення не йшлося.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

niranjan




На мій погляд просто брехня.
При СРСР 4 роки вчився в україномовній школі. А в російськомовній вивчав українську не як другорядну а як рівноцінну з російською. І двійка по Укр. мові не була менш значущою, ніж по Рус. яз.
На полиці в мене відсотків 40 книжок українською мовою виданих в Радянському Союзі.
А ось тут ви брешите пане, оскільки російся вивчалась з першого класу а українська з другого, а іноді й с третього! Так що не треба казати що там було рівно! Ви брешите! Це я кажу відверто!
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Знов таки брехня. 99,9 не спілкуються на форумі російською. Їх меньше.
...скільки добавиш? 0,1 чи може 0,2 % ? ...такий розумний хлопець, що аж чипляєшся за рятівні долі відсотків, та ще й інших називаєш брехунами. А що до школи : впевнений я на декілька років старший тебе і якось сам в змозі пам'ятати, що було при СРСР.
 
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Зверюга

А ось тут ви брешите пане, оскільки російся вивчалась з першого класу а українська з другого, а іноді й с третього! Так що не треба казати що там було рівно! Ви брешите! Це я кажу відверто!
Не можна в такому разі казати що я брешу. Я можу дечого не знати або не врахувати. Я мав на увазі що ставлення на самому уроці укр мови до предмету було не як до другорядної мови. Я це так суттево 9 чи 8 років вивчення?. Це вже винещення? Яж визнав що вживання української було до якоїсь міри обмежено. Але я проти перебільшувань.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Зверюга



Не можна в такому разі казати що я брешу. Я можу дечого не знати або не врахувати. Я мав на увазі що ставлення на самому уроці укр мови до предмету було не як до другорядної мови. Я це так суттево 9 чи 8 років вивчення?. Це вже винещення? Яж визнав що вживання української було до якоїсь міри обмежено. Але я проти перебільшувань.
Річ не у ставленні, а у підході до цього? Школа це так, а ось університети усі в одночас стали російськомовними! І незнання російської було як жах, бо був іспит з російської, і права вибрати небуло між російської та україньскою! Всі предмети викладались російською! Це по вашому рівноправний розвиток мов? Доречі, з якого дідька ми почали вивчати російську? Хто нам її нав'язав????????? Нам і українскою було непогано спілкуватись! Так що це було? Рісноправний розвиток чи нищення мови та нації??????????
 
Зверху