"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578
N

niranjan

Guest
Ответ: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

ПАНТЕЛЕЙМОН КУЛІШ "ЗАСПІВ"

Удосвіта встав я, темно ще надворі;
Де-не-де по хатах ясне світло сяє;
Сяє ясне світло, як на небі зорі...
Дивуюсь, радію, у серця питаю:
«Скажи, віще серце, чи скоро світ буде?»

«Ой скоро світ буде,
Прокинуться люде,
У всяке віконце
Засіяє сонце!»

Ой ударю ж зразу
У струни живії:
«Прокиньтесь, вставайте,
Старії й малії!»

Віщуванням новим
Серце моє б’ється,
Через край із серця
Рідне слово ллється.

1862
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Союз или опять о русском языке на Украине.

І все-таки до тебе думка лине,
Мій занапащений, нещасний краю,
Як я тебе згадаю,
У грудях серце з туги, з жалю гине.
 
Сі очі бачили скрізь лихо і насилля,
А тяжчого від твого не видали,
Вони б над ним ридали,
Та сором сліз, що ллються від безсилля.
 
О, сліз таких вже вилито чимало, -
Країна ціла може в них втопитись;
Доволі вже їм литись, -
Що сльози там, де навіть крові мало!
 
Л. УКРАЇНКА " І все-таки до тебе думка лине" 1895
 
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

Увага, у інтернеті є акція про бойкот фільмів з російським перекладом!!!
Всі, хто не байдужий до своєї мови та культури підпишіться!!
 

Pluto

Everybody Dies
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

вопрос:а смысла бойкотировать???
кому это мешает??
такое впечатление, что наше недолугое правительство специально обостряет проблему русского языка, чтобы люди не думали о том,как все плохо.
я далеко неравдушна в отношении культуры, только не делю ее на русскую, украинскую и т п.Тоже самое с языками. Будет фильм на русском, посмотрю, я же в конце концов пойму о чем идет речь)) да и если будет выбор, смотреть на укр и рус, выберу рус. аргумент железный:мне так больше нравится, думаю на русском))
в швейцарии 4 гос языка и все довольны.
 

Zingelshtutser

Чемпион по гляделкам
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Нет, я конечно за украинский перевод фильмов, и с удовольствием посмотрел бы Гарика 5 на украинском, но допустим Волкодава я на украинском смотреть НЕ ХОЧУ! Ведь вся атмосфера книги потеряется и вообще я не представляю как это перевести можно.
украинский - единственный государственный.
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

вопрос:а смысла бойкотировать???
кому это мешает??
такое впечатление, что наше недолугое правительство специально обостряет проблему русского языка, чтобы люди не думали о том,как все плохо.
я далеко неравдушна в отношении культуры, только не делю ее на русскую, украинскую и т п.Тоже самое с языками. Будет фильм на русском, посмотрю, я же в конце концов пойму о чем идет речь)) да и если будет выбор, смотреть на укр и рус, выберу рус. аргумент железный:мне так больше нравится, думаю на русском))
в швейцарии 4 гос языка и все довольны.
Нет, я конечно за украинский перевод фильмов, и с удовольствием посмотрел бы Гарика 5 на украинском, но допустим Волкодава я на украинском смотреть НЕ ХОЧУ! Ведь вся атмосфера книги потеряется и вообще я не представляю как это перевести можно.
украинский - единственный государственный.
Російські фільми не потрібно перекладати, але, наприклад, я хочу подивитися фільм, а альтернативи російському не має, і цей бойкот своєю ціллю ставить зробити збитки тим дистирб'юторам, що кажуть про невигідність фільмів на українській, щоб змусити їх на дублювання і на українську.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Господа - вы о чем?!
не надоело толочь .....в ступе?
Отталкивайтесь от личного. Это важнее - ибо отталкиваясь от государственного интереса вы так или иначе вляпаетесь в ... патриотизм или еще в какой нибудь идиотизм - оттуда и ноги растут у всяких бойкотов.
Власти ведь главное и правда отвлечь внимание АКТИВНОЙ части общества - ВАШЕ вниманеи на всякую ерунду - главное что бы вы не видели как продолжают грабить и насиловать эту несчастную страну не русские а те кого выбрали. Это разве не ясно?
Не будьте же такими наивными.
Не хочет кто то смотреть на украинском кино - его право, как гражданина этой страны и не надо быть такими недалекими и отправлять их в Россию. Точно так же если кто не хочет смотреть на русском - должен иметь возможность смотреть на украинском. Все это легко утрясается.
ДиВиДи последние уже с двумя языками.
Чего бочку катить друг на друга?
Радовать Януковичей с Ющенками?
Ну-ну...
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Союз или опять о русском языке на Украине.

В том то и річ, що у кінотеатрах досить мало фільмів з українським перекладом. І ціллю цієї акції є право вибору між російською та українською мовами у фільмах. Хто буде хотітидивитися на російській - будь ласка, але не треба кричати, що українському перекладу ні, адже є люди, які хочуть дивитися фільми на українській
Далі цитата з прес-релізу
ЩО МИ ХОЧЕМО?

Ми хочемо, щоб іноземні фільми, які демонструються в масовому прокаті, мали повноцінний український переклад.

Ми хочемо дивитися фільми з українським перекладом у зручний для нас час і в будь-якому кінотеатрі.

Ми хочемо мати право вибору, яке в нас намагаються відібрати лобісти російського перекладу. Ми не проти російськомовного дублювання, але тільки в тому випадку, якщо у глядача є можливість вибрати сеанс з українським перекладом цього ж фільму.


ЯК МИ ДІЄМО?

Ми організовуємо масовий економічний бойкот прокатних фільмів з російським перекладом. В першу чергу йдеться про голівудську продукцію, яка складає більше 90 відсотків прокату.

Суть бойкоту - учасники дають публічну обіцянку на відповідному інтернет-ресурсі - не ходити на прокатні фільми з російськомовним перекладом. Ідеться саме про масову голівудську продукцію, яка складає більше 90 відсотків касових зборів. Продукцію на кшталт фестивальних і арт-хаусних фільмів кільксть 2-3 фільмокопії ми не маємо на увазі.
 

Pluto

Everybody Dies
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Господа - вы о чем?!
не надоело толочь .....в ступе?
Отталкивайтесь от личного. Это важнее - ибо отталкиваясь от государственного интереса вы так или иначе вляпаетесь в ... патриотизм или еще в какой нибудь идиотизм - оттуда и ноги растут у всяких бойкотов.
Власти ведь главное и правда отвлечь внимание АКТИВНОЙ части общества - ВАШЕ вниманеи на всякую ерунду - главное что бы вы не видели как продолжают грабить и насиловать эту несчастную страну не русские а те кого выбрали. Это разве не ясно?

Не будьте же такими наивными.
Не хочет кто то смотреть на украинском кино - его право, как гражданина этой страны и не надо быть такими недалекими и отправлять их в Россию. Точно так же если кто не хочет смотреть на русском - должен иметь возможность смотреть на украинском. Все это легко утрясается.
ДиВиДи последние уже с двумя языками.
Чего бочку катить друг на друга?
Радовать Януковичей с Ющенками?
Ну-ну...
мои мысли слово в слово!!
поддерживаю на 100%!!
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Союз или опять о русском языке на Украине.

Вже кільканадцять років не купую російськомовних книжок, музики, не ходжу на фільми з російським перекладом, не дивлюсь російськомовних передач і фільмів по ТБ, не дихаю повiтрям коли вiтер вiє зi сходу, не
їм м`яса( бо часто його привозять з Росiї), не визнаю науку хiмiю ( бо перiодичну таблицю придумав Менделєєв),не купаюсь у рiчках( бо вони починаються у Росiї), не готую на газу(бо газ росiйский),не купую бензин (бо нафта росiйська).
 
Зверху