Жалобы на модераторов и администрацию форума.

  • Автор теми Мефистофель.doc
  • Дата створення

VIB

vib : bash
Модератор
, якщо уважно перечитати цю тему:

то можна дійти висновку, що ваші інсинуації безпідставні.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Претензии к тому, что он, используя свои полномочия, выделяет людей определённой позиции, запрещает их оскорбления, но сам оскорбляет и попустительствует другим в оскорблении людей с иной точкой зрения.
Як не дивно, але і з боку радикально налаштованих проти сепаратистів, я чую критику, що я недостатньо жорстко обходжусь з користувачами, "имеющих иную позицию". Єдине, що я вважаю може бути в такому випадку правильним, це робити те, що я і роблю. Альтернатива - взагалі закрити розділ.
 

Stein

Well-Known Member
Т.е. придерживаться элементарной культуры общения - не вариант, да?

P.S. И вы таки не ответили, какую же страну вы имели ввиду?
 

VIB

vib : bash
Модератор
Т.е. придерживаться элементарной культуры общения - не вариант, да?

P.S. И вы таки не ответили, какую же страну вы имели ввиду?
Не влаштовуйте флуд у цьому розділі. Вашу скаргу вже помітили, а влаштовувати притаманний вам срач у будь-якій темі - зайве.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Какую именно страну вы имеете ввиду?
Ту, яка окупувала Крим, провокує сепаратизм і веде проти України не лише інформаційну війну, а й допомагає реально терористам, які виступають проти України, як держави.

Вы были на месте? Вы видели оригинал информации? На каком основании вы обвиняете его в перекручивании?
Є достатньо інформаційних джерел, з яких можна зробити приблизний висновок що було насправді.
Коли в одному вся увага приділяється лише якійсь окремій деталі, а все інше, що протирічить донесенню запланованої думки ігнорується - це можна назвати "правдою", але це лише частина правди, якою маніпулюють свідомістю.
Якщо якісь власні висновки автора видаються за "правду в кінцевій інстанції", це перекручення правди.
Якщо в кінцевому варіанті все це робиться цілеспрямовано задля того, щоб у читача виникали сумніви у реальності і він починав сприймати реальність так, як автор цього хоче, це маніпулювання свідомістю.
Якщо це робиться з метою руйнації держави Україна, це вже відверто ворожа діяльність. Ворожа, в тому числі, і по відношенню до мене. І тут вже все інше, що можна прирахувати до ідейних переконань, відступає на другий план.

Оскорбления недопустимы в отношении лиц, выражающих любые точки зрения. Форум должен быть местом культурного общения, а не собранием хамства к любой позиции, которая не соответствует "генеральной линии партии".
Люді не досконалі. Я визначив рівень культури спілкування, який в моїх силах підтримувати. Ввічливе спілкування між людьми, які готові ледве не повбивати один одного, я відношу до нереальних вимог, тому не бачу сенсу вимагати від когось виконання нереальних вимог.
На теперішній час єдина "генеральна лінія партії", це лінія спрямована на єдність України.

Вы лично можете как угодно относиться к точкам зрения, это ваше право, но вы же допускаете прямые оскорбления, что не корректно и, учитывая ваши полномочия, недопустимо. Тем более выдавать посты состоящие исключительно из оскорблений и не несущие никакой иной смысловой нагрузки.
Приклади прямих образ, рівень яких перевищує ті, які я не знайду у протилежної сторони.
 

Stein

Well-Known Member
Ту, яка окупувала Крим, провокує сепаратизм і веде проти України не лише інформаційну війну, а й допомагає реально терористам, які виступають проти України, як держави.
В таком случае, ваше заявление:
1. Я теж громадянин України. І коли якісь громадяни моєї країни працюють на користь країни, яка веде з моєю війну, навмисно перекручують інформацію...
Является прямым нарушением п.1.9 Правил форума ибо является сознательным обманом - войны с Украиной никто не ведёт.

Є достатньо інформаційних джерел, з яких можна зробити приблизний висновок що було насправді.
...которые могут врать, искривляя информацию в противоположную сторону.

Якщо це робиться з метою руйнації держави Україна, це вже відверто ворожа діяльність.
Т.е. любая информация, которая противоречит официальной позиции объявляется "вражеской деятельностью"?

Ввічливе спілкування між людьми, які готові ледве не повбивати один одного, я відношу до нереальних вимог, тому не бачу сенсу вимагати від когось виконання нереальних вимог.
Т.е. когда люди промайдановских простите, "патриотических" взглядов призывают убивать своих граждан:
А вот этот, исключительно мирный, гражданин на самом деле не стреляет. И пистолет у него водяной...
...Так что все правильно он делал, когда стрелял, нужно подобных людей уничтожать, другого выбора уже нет. Они готовы убивать Украинцев, продавшаяся милиция на их стороне, потому мы Украинцы должны им отвечать максимально жестко, у нас нет другого выбора.
...модератор спокойно за этим наблюдает и никаких санкций нет.
Приведите пример аналогичных высказываний людей с иной точкой зрения?
Если культура общения для модератора это нереальное требование - то может не стоит тогда занимать данный пост? Почему я могу сохранять рамки и не переходить на поголовные оскорбления, а вы - нет?

На теперішній час єдина "генеральна лінія партії", це лінія спрямована на єдність України.
Линия призывов "убивать несогласных"? Ну-ну...

Приклади прямих образ, рівень яких перевищує ті, які я не знайду у протилежної сторони.
Примеры аналогичных вашему бессмысленных сообщений, содержащих одни лишь оскорбления.
Таких вот:
То не він. Він тільки слова московської шльондри Шарія тут розповсюджує. Раніше псевдо-правого ФСБшника Корчинського пропагував, але Корч останнім часом щось зовсім попалився і злився.
 

VIB

vib : bash
Модератор
В таком случае, ваше заявление:
Является прямым нарушением п.1.9 Правил форума ибо является сознательным обманом - войны с Украиной никто не ведёт.
Війна де-факто ведеться: економічна, політична, і диверсійна.
Бойовики ЛНР та ДНР зі зброєю це не війна?

Почему я могу сохранять рамки и не переходить на поголовные оскорбления, а вы - нет?
На мою думку - його вислів, це не образа, а оціночне твердження. Інші учасники дозволяють собі набагато гірші "перегиби", і це можуть бути не лише образи, а й так званий "тролінг", який веде до ескалації конфліктів у обговорюваних темах.

Виступаючи за якісь санкції щодо даного модератора, не забувайте, що модератор насамперед повинен забезпечувати безпечне спілкування учасників форуму, мінімально вмішуючись у обговорення (що як раз і має місце).

Якщо ж ви виступаєте за більш суворі покарання у даному розділі, то у мене є підозра, що декілька учасників приєднаються до петиції щодо його "бездіяльності" з приводу ваших провокаційних заяв, і почнуть вимагати позбавлення вас права голосу на деякий термін.
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Какого хрена модер компьютерного раздела удаляет темы ???? Не в теме,не в личку не пишет ПРИЧИНУ????????
Весь вечер сижу пишу тему,фотки ставлю,ваш модер удалает? ПРИЧИНА ??????????
На хрена так делать? ппц
Причина указывается в удалении, то что она вам не приходит или вы ее не можете в личке найти - не мои проблемы, надо читать правила перед созданием темы, где черным по белому написано, что необходимо указывать ТОЧНЫЕ данные вплоть до модели, а не "Монитор филипс черный" и т.п. Фото не избавляет от необходимости описывать продаваемый товар!

ЗЫ это:
системный блок: мат.плата Гигабайт с видео,БП 400 ватт,винчестер сата 500 гиг,как новый,двд-привод пишущий,2 гига оперативы,процессор 2-х ядерн.Интел целерон 3 Мгц,корпус чистый,черный,видеокарта-хз,посмотрю,потом напишу.
не описание!
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Тем с продажей черного монитора и черного системника не будет. Как узнать системные данные и с помощью какой программы - спроси гугл. Больше мне добавить нечего.
 

VIB

vib : bash
Модератор
Симпсон,а у нас в городе шо все специалисты по компьютерной технике? Что бы указывать ТОЧНЫЕ данные вплоть до модели?
Для цього можна у відповідному підрозділі створити тему, в якій можна порадитись щодо програм "інвентаризації" складу системного блоку. На те воно й форум... ;)
 
Зверху