Правий сектор

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Дмитро Ярош проти анархії

Ми країна, в якій триває Національна революція. Історія показує, що найважливішими і найскладнішими є перші кроки до здобуття тієї мети, яку перед революціонерами поставили Бог, Доля, Народ! Ми зреклися від гніту корумпованої, аморальної і протизаконної системи. І не маємо права починати створювати нову національну країну, нове суспільство з протизаконних дій!
Ми правова країна! У нас є конституція, у нас є закон! У нас є сформований народом Уряд! І якщо ми дозволимо собі з перших кроків розбудови країни діяти злочинними методами, ми знову отримаємо злочинну владу, яка воює із своїм народом. Нам потрібна прозора, чесна влада. Нам — людям, які живуть в Україні необхідно довіряти один одному з першого дня і жити по Закону! Закону України, а не джунглів.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Ось такі фейки зараз масово поширюються мережі щоб зобразити ПС русофобами. Насправді, ми вороги московського імперіалізму, а не російського народу. Росіяни, пам'ятайте про це!
You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

Vic_51

Миссионер
"...Ми правова країна! У нас є конституція, у нас є закон!"
Внушает! Что выборов не ждали?
 
  • Like
Реакції: kwbg

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ще фейки:
You must be registered for see images
You must be registered for see images
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА «ПРАВОГО СЕКТОРУ»
06 БЕРЕЗНЯ, 16:43
Ми, громадське об’єднання «Правий сектор», офіційно заявляємо, що громадська ініціатива «Білий молот», починаючи з 06 березня 2014 року, не має жодного відношення до «Правого сектора». За маргінальні дії, які паплюжать рух «Правий сектор», та недотримання дисципліни ця структура виключена з нашої організації. «Правий сектор» буде жорстко та швидко класти край будь-яким порушенням дисципліни всередині організації. Наш дії мають бути скоординованими та узгодженими.

Слава Україні!

Політрада «Правого сектору»
You must be registered for see medias
 

Koks_777

Плавали! Знаем!
Всё интересно.
А вот, что говорит за всё происходящее в Украине, начиная с 2004 года, тов. Гоблин ( в миру Дмитрий Пучков, переводчик такой, знаменитый чересчур).
Человек очень не глупый и образованный.
Я понимаю, что он конечно ни для кого не является авторитетом, но в его этом ролике, как мне кажется многое заслуживает внимания.

You must be registered for see medias

Моё мнение - "Правый сектор" это молодая, созревающая пока (хочется надеяться), террористическая организация, и как только новое Украинское правительство "откажется" от этой организации, а это неминуемо будет (так показывает мировая практика революций и подобных организаций), они уйдут в подполье, и уж тогда себя покажут по настоящему.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Всё интересно.
А вот, что говорит за всё происходящее в Украине, начиная с 2004 года, тов. Гоблин ( в миру Дмитрий Пучков, переводчик такой, знаменитый чересчур).
Человек очень не глупый и образованный.
Я понимаю, что он конечно ни для кого не является авторитетом, но в его этом ролике, как мне кажется многое заслуживает внимания.
Гоблін може й не глупий, але відверто упереджений і оперує старими радянськими шаблонами, які з дійсністю нічого спільного не мають. Тому весь його "аналіз" не вартий тих кілобайтів, на якому записан.
Моё мнение - "Правый сектор" это молодая, созревающая пока (хочется надеяться), террористическая организация, и как только новое Украинское правительство "откажется" от этой организации, а это неминуемо будет (так показывает мировая практика революций и подобных организаций), они уйдут в подполье, и уж тогда себя покажут по настоящему.
"террористическая" - не згонен. Скоріше радикальна. "террористическая" це коли метро, магазини підривають. А у ПС адресність радикальних дій спрямована саме на тих, хто цього цілком заслуговує.
Якщо нова влада почне діяти, як діяла попередня і не зробить висновків, то ПС пообіцяло ще одну серію. І вони прави. Але поки що, йде співпраця по питанням антидержавної і корупційної діяльності.
У політику ПС не рветься, хоче залишитись на громадянському рівні, але прихильники зараз активно .
Завтра об 11-00 буде прес-конференцію керівника київського штабу «Правого сектору» Андрія Тарасенка. На прес-конференції йтиметься про те, як далі діятиме «Правий сектор» у зв’язку з ситуацією, що склалася в країні.
 

Miroku

Well-Known Member
Всё интересно.
А вот, что говорит за всё происходящее в Украине, начиная с 2004 года, тов. Гоблин ( в миру Дмитрий Пучков, переводчик такой, знаменитый чересчур).
Человек очень не глупый и образованный.
Я понимаю, что он конечно ни для кого не является авторитетом, но в его этом ролике, как мне кажется многое заслуживает внимания.

You must be registered for see medias
.
Пытается говорить правильные вещи но в конце концов скатывается к обыкновенной рос.пропаганде.

Он несколько раз повторяет "фантазии" майдановцев про уголовников,рос.Витязь и чеченцев.

А по факту:
1.да уголовники типа Гоблина Аксенова и Губарева напали на ОГА и захватили власть
2.Русский Витязь? майдановцы еще недооценили,целая рос.армия вторгнулась и захватила Крым.
3.Чеченцы?Кадыров рвался навести порядок в Крыму и это факт.
4.Кол-во человек на Майдане -40тыс.....по подсчетам Первого канала?то что на майдан выходило в самый пик около 1 млн украинцев это да ничего не стоит.

Дальше просто басни про вырезание местного населения фашистами и прочая чепуха,которая скопипастена с программ Киселева.
 
Останнє редагування:
Зверху