Відповідь: Re: ВО "Свобода"
ну да в принципе зачем им это!ведь у них у всех свой бизнес и вступление в ЭС не в их пользу.а то не дай бог откроются предприятия инвестированные из за кордона и будут платить и условия хорошие так и не кто не захочет работать у наших коммерсантов,которые зажрались в корень....то накрутра в пару раз то оборудование за год должно окупиться!
Просто народ наш за все эти века пока нас эксплуатировали соседи настолько загнанный,что сам он не куда не на какие митинги и революции не пойдет!вот я и говорю что ж Свобода,БЮТ,Удар молчат?и за кого после такого голосовать?и калонку убрали против всех!
А Свобода там у всех его глав тоже свой бизнес!и видно не плахой раз Мирошниченко подарил или дал покататься Тягнибыку не плохой автомобиль! Тогда как по соображению самого Игоря деньги на проведение акций в которых прославляется свобода должны из своего кармана доставать рядовые члены партии!или как говорил Игорь"патриотам деньги не нужны"!
1) Зараз, на жаль, люди зачерствіли душею до політичних потрясінь. Вони можуть піднятися, щоб розірвати врадіївських злочинців чи влаштувати самосуд над скотиною, що п'яною сіла за кермо і забила насмерть людей. А виходити на мітинги за політичні ідеї люди вже не хочуть. 2004 рік багато чому навчив.
2) З приводу "Свободи". Не готовий сказати, як жирують її лідери. Нам слід змиритися з тим, що в країні є і будуть багаті люди. Головне, як вони заробили свої статки. А щодо "патріотам гроші не потрібні", то це справді так. "Свобода" ніколи не платить гроші "школоті", "бурсакам" і іншим "політарбайтерам" за носіння гасел, прапорів чи присутність на мітингах. В усяких пікетах чи агітаційних точках беруть участь лише члени цього об'єднання чи ті, хто розділяє погляди "Свободи". Тому їх акції не такі чисельні, як інших політсил. Але, як казав "дєдушко Лєнін": "Лучше меньше, да лучше".
3) Про КПСС. Умови були такими, що коли людина бажала зробити кар'єру, отримати якийсь статус, досягти якихось вершин - то обов'язково слід було стати членом партії комуністів. Інакше - зась. Одні мовчки працювали, формально тримаючи в кишені партквиток (іншими словами, клали вони на цей квиток і на саму партію). Інші - рвали глотки про перемогу соціалізму над капіталізмом.
Левко Лук'яненко в свій час також був членом партії. Але потім став замислюватися ідеями незалежності України. Врешті опинився в камері смертників. Як на мене він в цьому плані заслуговує поваги. Він не шукав кращого життя свідомо пішов на ризик, на можливі тяготи і поневіряння. Це - протилежний типаж нашим "тушкам", що в свій час проходили за списками НУ чи БЮТ, а зараз опинилися у фракції провладній.
В свій час комуністи, що мали альтернативну точку зору до лінії партії, заснували "Рух за перебудову". Зараз ця партія трансформувалася просто у "Рух", і має репутацію угруповання якщо не націоналістичного, то вже точно не прокомуністичного. Яка саме історія була з Фаріон, як вони прийшла до такого життя - сказати важко.