Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Фашизм и антифашизм

Так чому ж ви в одному пості звинувачували інші раси в неповноцінності, а в іншому корситувалися іх думкою про ті чи інші явища? Це лицемірство чи шизофренія? А може відсутність логіки?
Я недолюблюю "антифашистів". І сумніваюся у стані здоров'я пані Вітренко. Але так сталося, що я, як і вони, разом з тим не підтримую ідею вступу України до НАТО. І коли вони публічно виступають проти НАТО, то що в даному випадку накажете робити мені? Виступити "за" за позицій "аби тільки не з комуняками"? Це логіка націонал-демократів. Їм невідоме поняття "ситуативних союзів". Є таке прислів'я: "враг моего врага - мой друг". Сьогодні ми можемо стояти під однаковими транспарантами навіть з ПСПУ, а завтра - товкти їм пику разом з націоналістами. В обох випадках ми відстоюємо власну позицію і не підлаштовуємось під обставини. Ворожнеча по одних програмових позиціях, не виключає співпадіння по інших.

Але ж, по вашим словам, вас цікавить лише благополуччя українців - отже, оскільки ці особи завдали українцям багато шкоди - вам належить, як мінімум, не вважати їх геніями. Чи знову з логікою проблеми? ))
Якщо Ньютон розбив вам лице - він перестав від цього бути видатним вченим? Якщо Наполеон спалив вашу хату - він перестав бути великою особистістю?
"Вы можете тысячу раз обвинять нас, богиня вечного суда истории усмехнется, разорвет приговор вашего суда, и, после, объявит нас свободными." (с)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

1. За анекдоти статті не було
Була за зміст анекдотів.

і була така пісенька про найвищу цінність держави - свободу слова: "я другой такой страні не знаю - где так вольно дишит человек" )))
Не бачу зв'язку між вільним диханням та свободою продажу слова.

А щодо анекдотів у Німеччині - то все міфи
Ага, і "Майн Кампф" в "країні без цензури" також у вільному продажу?
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Я недолюблюю "антифашистів". І сумніваюся у стані здоров'я пані Вітренко. Але так сталося, що я, як і вони, разом з тим не підтримую ідею вступу України до НАТО. І коли вони публічно виступають проти НАТО, то що в даному випадку накажете робити мені? Виступити "за" за позицій "аби тільки не з комуняками"? Це логіка націонал-демократів. Їм невідоме поняття "ситуативних союзів". Є таке прислів'я: "враг моего врага - мой друг". Сьогодні ми можемо стояти під однаковими транспарантами навіть з ПСПУ, а завтра - товкти їм пику разом з націоналістами. В обох випадках ми відстоюємо власну позицію і не підлаштовуємось під обставини. Ворожнеча по одних програмових позиціях, не виключає співпадіння по інших.
До чого тут ситутивні союзи чи політичні уподобання. Ви демонструєте відсутність логіки та здорового глузду: у різних повідомленнях звинувачуєте інші нації в неповноцінності та користуєтесь іх поглядами на явища як правильними (хоча їх не вважаєте за повноцінних).

Якщо Ньютон розбив вам лице - він перестав від цього бути видатним вченим? Якщо Наполеон спалив вашу хату - він перестав бути великою особистістю?
"Вы можете тысячу раз обвинять нас, богиня вечного суда истории усмехнется, разорвет приговор вашего суда, и, после, объявит нас свободными." (с)
Так по вашим же словам для вас головним є інтереси українців - а дані особистості діяли проти українців. Чи то ви просто любите красиво говорити? )))
 
Останнє редагування модератором:

Роман

http://legaloffice.com.ua
Була за зміст анекдотів.
Ну звичайно, що не за найменування "анекдот" ))) Чи не так, кеп? )))

Не бачу зв'язку між вільним диханням та свободою продажу слова.
До чого тут свобода продажу слова? В СРСР хіба не платили зарплату журналістам та поетам? Саме в цій пісні повідомлялось народу, що "найвищою цінністю нашої держави - є свобода слова, і це відрізняє нас від отих інших поганців, що саджають за анекдоти" )))
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Саме в цій пісні повідомлялось народу, що "найвищою цінністю нашої держави - є свобода слова, і це відрізняє нас від отих інших поганців, що саджають за анекдоти"
Не бачу таких слів у пісні.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Ага, і "Майн Кампф" в "країні без цензури" також у вільному продажу?
"Майн кампф" та анекдоти - це одне й те саме (що ж ви так про свого мессію)))? Чи в СРСР вільно продавалося все що можна прочитати та було у вільному перегляді всі телеканали? Чи може всіх добровільно випускали за межі СРСР? ))))

Не бачу таких слів у пісні.
Користуйтесь рекомендаціями Козьми Пруткова )))
 
Останнє редагування модератором:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Фашизм и антифашизм

Так по вашим же словам для вас головним є інтереси українців - а дані особистості діяли проти українців.
І що, по-вашому, це повинно змінити?

Ви демонструєте відсутність логіки та здорового глузду: у різних повідомленнях звинувачуєте інші нації в неповноцінності та користуєтесь іх поглядами на явища як правильними (хоча їх не вважаєте за повноцінних).
Якщо негр завтра заявить, що Біла Раса - є вищою, а всі інші - то "унтерменші", ви пропонуєте нам виступити з запереченням лише на підставі того, що то заявив негр?
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Фашизм и антифашизм

Якщо негр завтра заявить, що Біла Раса - є вищою, а всі інші - то "унтерменші", ви пропонуєте нам виступити з запереченням лише на підставі того, що то заявив негр?
Я пропоную вас діяти за логікою: якщо ви вважаєте когось неповноцінним - то й не коистуйтесь його думками. Чи ви пропогуєте ідеологію неповноцінних? )))
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Чи в СРСР вільно продавалося все що можна прочитати
А у "зарзках демократії" продається все, що можна почитати?

Чи може всіх добровільно випускали за межі СРСР?
А всіх добровільно пускають в Штати?
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Фашизм и антифашизм

"Вы можете тысячу раз обвинять нас, богиня вечного суда истории усмехнется, разорвет приговор вашего суда, и, после, объявит нас свободными." (с)
"Багиня вечного суда" давно уже определила вашего кумира в дурдом. И ничего другого ни ему ни вам не светит.
 
Зверху