Оффтопики.

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Фашизм и антифашизм

А з якого дива керівника Української держави, має турбувати доля румунів? Керівник української держави має понад усе ставити інтереси української нації. Інтереси інших народів можуть бути враховані лише в тому випадку, якщо вони не шкодять інтересам власного. Якщо для блага української нації доведеться трішки "утиснути" румунів - ну то значить румунам доведеться трішки "потіснитись". Ібо варіантів тут лише два: або потіснити сусіда, або поступитись інтересами власного народу і відмовитись від можливих благ. Для мене особисто вибір очевидний: жодні "чаяння", мрії, сподівання чи почуття інших народів ні в якому разі не мають ставитися вище за інтереси власного. Якщо інтереси румунів конфліктують з інтересами українців - значить румуни мають поступитись. Такою має бути українська позиція. Але поки що все з точністю до навпаки...
Вкрай невірно діють сьогодні китайці. Вони скорочують народжуваність, вводять санкції, тобто утискають та пригнічують власний народ, хоча мали б просто захопити необхідні для розширення території. Між пригніченням сусідніх народів та пригніченням свого - вони обрали свій. Як колись і інша комуністична імперія. У них окрім Росії поряд є ще доволі кволі Монголія та Казахстан. І правильним було б не душити власний народ, а змусити трішки потіснитись сусідній.
А до чого тут расизм, або націонал-соціалізм? Ви ж тут пропогуєте, що інші раси та нації є недолюдьми - а тепер віщуєте про "трішки утиснути" на благо певної нації )))
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Фашизм и антифашизм

Злочин - це пригнічувати власний народ на благо певної його частини. В пригніченні інородців на благо власної нації - немає нічого поганого.
Тобто Сталін, що нищив українців заради інших народів - злочинець? Ви ж стверджували, що він геній ))
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Фашизм и антифашизм

Смотрите, ато когда будете давать "видсич" цыганям, чтобы не обвинили в геноциде :D

Кстати о влиянии среды обитания на человека: почему негры в США ленивые, тупые, не работающие индивиды? США- рай толерастии, для негров возможностей сейчас наверно больше чем для "белых", от чего так?

Да обвиняйте, мне ж это не важно ))

Кстати, про негров почерпнули из модных ныне ксенофобских источников? ))
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Вот вам и демократия.
В настоящей советской демократии этот беспредел закончился бы пальбой в толпу на поражение. Со стороны советской армии или МВД, конечно же.

...але є ще в світі демократії, для яких толерантність важливіша за свободу слова:
И это пишет тот, кто восхищается государством, лишающим свободы своих граждан за рассказанные им анекдоты, выставляющими в негативном свете это же государство ))
 
Останнє редагування модератором:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Фашизм и антифашизм

если внимательно прочитаете то, что было написано выше, поймете... хотя кажется вы и так все понимаете
Зараз, особливо від "антіфашиствующіх" постійно лунають безглузді звинувачення всіх і всі в "фашизмі". Тож потрудіться, будь-ласка, пояснити в чому саме проявляється "нацизм та расизм" сучасних "зразків демократії".

А до чого тут расизм, або націонал-соціалізм? Ви ж тут пропогуєте, що інші раси та нації є недолюдьми - а тепер віщуєте про "трішки утиснути" на благо певної нації
Мені глибоко байдуже яка там нація є моїм сусідом і яка ступінь її інтелектуального розвитку. Доки вони не стоять на шляху наших інтересів - нехай живуть скільки хочуть. Якщо ж наші інтереси перетинаються - то інтерес моєї нації завжди для мене буде стояти вище. І абсолютно байдуже хто переді мною: француз чи негр - інтереси обох стоять для мене на однаково низькому рівні. І потіснитись вони мають не тому, що хтось з них вищий, а хтось нижчий - потіснитись вони мають тому, що стоять у мене на дорозі. Тож, як бачите - жодного расизму.

Тобто Сталін, що нищив українців заради інших народів - злочинець? Ви ж стверджували, що він геній
Сталін - безумовно велика історична особистість. Для історії - він геній. А для України - він, звісно, окупант. Те саме стосується і Гітлера. Але той, на відміну від демократів, ще й інтегрував нас до об'єднаної Європи... ;)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

И это пишет тот, кто восхищается государством, лишающим свободы своих граждан за рассказанные им анекдоты, выставляющими в негативном свете это же государство
Якщо за анекдоти є стаття - то ніхто в тій країні не кричить, що "найвищою цінністю нашої держави - є свобода слова, і це відрізняє нас від отих інших поганців, що саджають за анекдоти".
Знаєте, є такий чудовий анекдот:
Подходит еврейский мальчик к охраннику в лагере и говорит:
- Дяденька, а что это из трубы такой черный дым идет?
- А это мы с твоего папы забыли калоши снять... :lol:
Тільки от спробуйте його порозказувати в демократичній Німеччині - і дізнаєтесь де саджають за анекдоти.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Мені глибоко байдуже яка там нація є моїм сусідом і яка ступінь її інтелектуального розвитку. Доки вони не стоять на шляху наших інтересів - нехай живуть скільки хочуть. Якщо ж наші інтереси перетинаються - то інтерес моєї нації завжди для мене буде стояти вище. І абсолютно байдуже хто переді мною: француз чи негр - інтереси обох стоять для мене на однаково низькому рівні. І потіснитись вони мають не тому, що хтось з них вищий, а хтось нижчий - потіснитись вони мають тому, що стоять у мене на дорозі. Тож, як бачите - жодного расизму.
Так чому ж ви в одному пості звинувачували інші раси в неповноцінності, а в іншому корситувалися іх думкою про ті чи інші явища? Це лицемірство чи шизофренія? А може відсутність логіки?

Сталін - безумовно велика історична особистість. Для історії - він геній. А для України - він, звісно, окупант. Те саме стосується і Гітлера. Але той, на відміну від демократів, ще й інтегрував нас до об'єднаної Європи... ;)
Але ж, по вашим словам, вас цікавить лише благополуччя українців - отже, оскільки ці особи завдали українцям багато шкоди - вам належить, як мінімум, не вважати їх геніями. Чи знову з логікою проблеми? ))
 
Останнє редагування модератором:

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Якщо за анекдоти є стаття - то ніхто в тій країні не кричить, що "найвищою цінністю нашої держави - є свобода слова, і це відрізняє нас від отих інших поганців, що саджають за анекдоти".
Знаєте, є такий чудовий анекдот:

Тільки от спробуйте його порозказувати в демократичній Німеччині - і дізнаєтесь де саджають за анекдоти.

1. За анекдоти статті не було, і була така пісенька про найвищу цінність держави - свободу слова: "я другой такой страні не знаю - где так вольно дишит человек" )))

2. А щодо анекдотів у Німеччині - то все міфи (хоча за такий чорний гумор відповідальність потрібна), на відміну від славного радянського минулого.
 
Зверху